Jump to content
FAS Goran
deki-pa

Fiat 500L nacionale " nagradna igra "

Recommended Posts

Auto je preuzet u cetvrtak ali nisam imao vremena da ga predstavim, preuzet je u Kragujevcu u fabrici

sto se tice auta : crvene boje prelep je, udoban, komforan, motor malo slabiji 1.4 16v ali sta da se radi

jedino sto me je jako iznerviralo je to da auto u osnovnom paketu nema radio, to je velika sramota za fabriku jer bilo koji Nemacki proizvodjac se ne bi tako osramotio ali nema veze.sto se tice potrosnje, Kragujevac-Pancevo 6 L, grad 7L sto i nije tako strasno
evo nekih planova : multimedia radio koji je vec porucen, zatamnjivanje stakala, crna sjajna folija na krovu, led osvetljenje kabine i zadnje tablice i za leto felne 17' prvi plan mi je bio kad je stigao auto posto drzim servis za pranje, poliranje i dubinsko pranje vozila

prvo sam hteo da ga ispoliram sa keramikom jer je auto nov i boja nova, pa da dobije samo malo vise sjaj i glatkocu ali to ce sacekati prolece posto je vreme varljivo. naravno auto noci svaku noc u garazi :D  

evo nekih slika kada je stigao auto

 

20140116_164019.jpg

 

20140116_164030.jpg

 

20140116_165238.jpg

 

evo nekih poklona od direktora fabrike : kalendar, torba, kapa i sal 500L

 

20140117_014758.jpg

 

20140117_014916.jpg

 

20140117_015250.jpg

 

toliko za sada, ocekujem neke savete  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke na nagradi! :)

 

jedino sto me je jako iznerviralo je to da auto u osnovnom paketu nema radio, to je velika sramota za fabriku jer bilo koji Nemacki proizvodjac se ne bi tako osramotio

 

Ovo taaaaako nije tačno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze

ja koliko znam sada se ni jedan novi vw ili novi audi, bmw, mercedes ne prodaje bez radia u osnovnom paketu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa oni u nekim varijantama osnovnog paketa nemaju merac za temperaturu motora...

unnamed.jpg

O kakvoj nagradnoj igri je rec? :)

 

ja ovo prvi put vidim da nema merac za temperaturu, ovo je cady ili transporter o teretnim vozilima ne pricam jer oni imaju svoju neku opremu

vozim putnicki auto. radi se o Idea nagradnoj igri  " osvoji nacionalnu klasu " 

 

@joca5  hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam! Kakvo crno dubinsko pranje novog vozila? Vidim i da si jelkicu ubacio. Ja ne ubacujem jelkicu prvih sest meseci ili godinu dana dok traje miris novog auta.

Jedan crveni je bio izlozen u Idei kod Airport city-ja i bas mi je zapao za oko ubacen obican cd player. Verovatno su neki njihov izlozili.

Sto se tice da svi nemacki automobili imaju multimediju u osnovnim paketima to svakako nije tacno. Da ai kupovao 500L verujem da bi izdvojio 850 eur za paket 1 opreme koji ukljucuje multimediju, zadnje podizace i elektro podesive retrovizore sa grejacima, kao i kozni volan i menjac.

Vidjao sam originalnu multimediju po oglasima za 150 eur. Felni 17" takodje ima dosta u ponudi po razumnim cenama.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala puno, niko nije pricao o dubinskom pranju, napisao sam da drzim servis za pranje,poliranje i dubinsko pranje  ;)

Jelkica je bila u njemu po preuzimanju auta, ne znam zasto  :)

nasao sam multimediju za 15000 din novu i originalnu i felne sam nasao 17' za 240 eura ali su mi problem gume jer se 20000 din komad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze

ja koliko znam sada se ni jedan novi vw ili novi audi, bmw, mercedes ne prodaje bez radia u osnovnom paketu ;)

 

Kao što Milutin reče, oni umeju da prodaju auto bez mnogo nebitnijih stvari, a kamoli bez radija ;) 

 

Drugo, čak i da si 100% u pravu... porediš Fiat i BMW :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke,da te dobro sluzi :)
Da si ga platio,uzeo bi paket opreme sa muzikom,ali posto je poklon u pitanju,imas lufta da ga sredis po svojoj meri,tako da poklonu u zube ne gledaj :)
Jelkicu su stavili verovatno jer je stajao do preuzimanja,a posalji mi zadnjih 7 brojeva sasije da ti kazem kad je proziveden,ako te to interesuje uopste. I jos neka nedoumica ako postoji slobodno pitaj,pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ovako druze, ne zelim da se raspravljamo naravno, jer je ovo forum gde se svi druzimo, razmenjujemo iskustva itd

ali ovaj Fiat ima : el podizace stakala, tempomat, board, klimu. tempomat je uvek dolazio kao dodadna oprema a radio kao osnovna ;)

nisam poredio Fiat i BMW to si ti rekao, tacnije sam napisao VW, Audi, Mercedes, BMW   :)


hvala Kubura na lepim zeljama 
to znam da se poklonu u zube ne gleda, samo sam naveo detalj za koji sam se zacuio ali otop potom

naravno da me interesuje sve o autu :p  

evo poslednjih 7 br : 0837210

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi uvazili zalbu, mislim da o tome ne trebamo vise komentarisati, ja sam samo rekao da me je to zacudilo da nema 

j***s 15000 din sto cu platiti multimeiju, samo sam rekao  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogresno sam protumacio iskreno nisam promislio, izvini ti ;)

nema veze sto nije nemac, odlican je ovako samo mi je bilo cudno za muziku 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećno sa Fiatom i sve čestitke. Inače nije baš slab taj 1.4 motor, mislim da je zadovoljavajući za naše uslove.

Pa oni u nekim varijantama osnovnog paketa nemaju merac za temperaturu motora...

unnamed.jpg

O kakvoj nagradnoj igri je rec? :)

Opel Astra H takođe nema pokazivač tempereture.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...