Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
limeni012

Punto mk.2 - paljenje svetala prilikom daljinskog zaključavanja?

Recommended Posts

Ugradio sam daljinsko na moga ficu pre neki dan i sad mi je palo na pamet da namestim da kada zakljucam ili otkljucam auto da se upale kratka svetla posto punto ima fabricki da kada se ugasi auto i "blicne" da upali samo kratka svetla i da se ugase posle pola minuta preko nekog vremenskog releja.. E sad da li neko zna gde ja trebam da povezem zicu koja je predvidjena za migavce ? :)

 

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek navikao na Audi :D oni imaju taj sistem da pale maglenke ili kratke farove kad se otkljuca auto. :) Mi na Puntu moramo da se zadovoljimo migavcima. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima fora postoji fabricki vremenski relej koji zadrzava svetla 

Probaj ugasi auto i blicni jednom i videces 

samo nikako ne mogu da nadjem taj impuls sve sam rasturio i nikako da nadjem :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti mislis na follow me opciju kod Punta, jednom blicnes 30 sekundi ostanu upaljeni kratki farovi, 2 puta 60 sekundi ... Probaj da napises to sto mislis da uradis kolegi danku http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/user/4706-danko/ meni je pomogao i cini mi se da se dosta dobro razume oko elektronike automobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e na toj si mislim :D na tu opciju mislim :) javljam dal sam izgoreo il sam napravio da radi :D ako radi stavljam klip i uputstvo kako sta :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj da pregoris to, follow me opcija je dosta korisna. Nego to sto planiras samo ce ti vise trositi akumulator jer farovi ne povlace bas malo struje, neka ti ostane ona opcija sa migavcima ako vec imas fabricki otkljucavanje/zakljucavanje preko kljuca sa tasterom. Kod mene je tako i ne bih da menjam jedino bih mozda nekad dodao ovako nesto

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/59762-fiat-punto-mk2-12-8v-by-taaky/?p=978816

 

peta slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u svakom slucaju kad god izlazim iz auta cvaknem ablender tako da isti mi djavo :D stavljam snimak kad zavrsim budzevinu :D a tako nesto planiram da stavim na bravama spolja da svetli kad otvorim vrata

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas to samo da se pale kratka svetla posto punto fabricki ima opciju za follow me samo ja pokusavam vec 2 dana da nadjem impuls koji dolazi do releja ali ne uspevam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam fabricki opciju Follow me oni samo prodaju modul za tu opciju :) meni to ne treba nego mi treba neka sema ili uputstvo da povezem impuls sa centralne da aktivira follow me opciju 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...