Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

flex pa ja to sve vreme i hocu da kazem , sve uvijeno u oblandu a ono .......... :crazy:.

 

 

neso sorry nismo se onda razumeli -- to nazalost sve ima ............ :guitar:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozbiljno sam ispizdeo skoro i bio spreman da udajem Stila ali listajuci oglase i gledajuci neke primerke uzivo odustao sam do daljnjeg. Nije perfektan ali kakvih leseva ima odlican je.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam ovih dana bio u toj fazi za skodu -- ali sacekacu da prodje zima pa tada sve resiti.

 

vozicu je malo pa videti sta kaze za pola godine - godinu dana , i tako sam je registrovao pre neki dan. 

 

a punta ne dam za nikakve pare .............. :lol:.

 

 

mojpunto_ani.gif

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

I punto ima turbinu...
Ali ako bih birao između 1.3mjet na puntu mk2b i 1.6mjet sa varijabilnom turbinom... Mislim da bi Punto duže bio stabilan....

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam neso , zvizduce ona po nekad ali onako malo ........ ali i ide mali za sve pare.

majstor rekao da nista ne diram za sada kad sam njemu kocnice radio sve komplet.

 

 

nema brzanja flex , pa ima par stvari kocnice , amorti , limarija (svu su mi je izgrebali) to bi bas bolelo da se uradi sada kako treba a bode mi oci u P.M. i moram da pregledam dole vesanje ponovo (ovi na tehnickom kao sve je ok) , ali ja cujem kao da malo lupi negde od napred kad prelazim preko rupa ili lezecih. motorni prostor sam sredio uz manju zamenu neki sitnica (plastika) kao ventilcici neki sve bilo naceto jer je nabijeno direkt na motor i izgorelo od godina + malog servisa.

lanac + lancanici ce morati najverovatnije -- 31.000 u ovlascenom (to mu je boljka) , mnogo bolestan i nezan auto.

ma videcu - sad je tu sta je ........... ;).

 

 

djuk ovaj moj buraz samo sipa i vozi .......... nista pipnuo nije a zapustio ga je za sve pare -- zivi covek na selu pored mladenovca i sad stilo vuce za sve pare sto kod mene nije morao + svaki dan za bgd dolazi sa njim na posao ........... bas patim , trebao sam ga ostaviti sebi dok motor ne rikne ili ne istruli sav.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, znaci ipak je malo solidnija cifra u pitanju. Najpametnije da izvozas to i, ako mozes, da se uklopis za novo (posto si pominjao) i da zatvoris pricu.
Jbg za Stila, mada bi ti i njega stizale neke stvari sad sigurno (a plus je matorac).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole meni kada je tako lupao na ležećem bila poluosovina... Jedva provalili, oni meni nije ništa, ja bio uporan i na kraju provalimo šta je. Milimetar pogrešnog hoda je imala.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

flex stilo je bio kao puska (sve je na njemu radjeno na vreme) ali mi nije pravio problem sve odjednom nego za 8 god. -- da je mator jeste , ali bolja mu limarija nego na ovoj skodi jer nije izgreban.

 

yeti je vec sada pojeo maltene pola stila - zadnjih par meseci (ako bude i lanac) a bice jer ga cujem ujutro na paljenju pre par dana -- istegao se govno jedno nemacko. o farbanju mogu sada samo da sanjam -- jer ono sto bi ja uradio kosta od 600e do 800e kod krstenog i pravog farbara -- pitao sam tipa u lestanama dobar majstor ali i skuplji malo. nikakvo poliranje ne pomaze i to sam isao da vide ovi ovde u medaku sto slove za jedne od boljih u bgd-u za to. ma auto je MRAK ............ :2guns:.

 

 

neso moram pregledati sve ja to ponovo , ovi bi samo da slikaju a u kanal kad sidju zevaju par minuta i izadju.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali bi trebalo posle da budes miran duze kad izmenjas te vitalne stvari (za limariju jbg, ima i kod mene izgrebanih delova od proslog vlasnika).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i ja razmisljam a limarija je bas izgrebana a crn auto -- sve se vidi sa kilometar , ako ostane duze mozda i to resimo. za sada mi to bas smeta ne poricem ali i sta cu -- cas se pomirim sa tim cas me iznervira kad ga vidim takvog ............ :o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

legao ili ne legao to mi je sto mi je za sada , a za sneg -- neka gledacu ga ovako sa ogrebotinama ........... :) (mrzim zimu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono, za oko može da se sredi svaka farba u kućnoj varijanti uz par alata, a za pravo farbara..

Kod farbe na autu ne volim rđu , sve ostalo mi ne smeta, čak sam slobodniji da usput začešem žbunje granje bez nerviranja.

Na pr. Uzan put drveće i žbunje ide šleper u susret ti voziš nov auto, moraš stati...

Sa starim ideš do dlake rastojanja i to u punom gasu, šta je opuštenije.

 

Послато уз помоћ ТT

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
legao ili ne legao to mi je sto mi je za sada , a za sneg -- neka gledacu ga ovako sa ogrebotinama ........... default_smile.png (mrzim zimu).
Zar ne moze to malo poliranje da ublaži?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ono, za oko može da se sredi svaka farba u kućnoj varijanti uz par alata, a za pravo farbara..
Kod farbe na autu ne volim rđu , sve ostalo mi ne smeta, čak sam slobodniji da usput začešem žbunje granje bez nerviranja.
Na pr. Uzan put drveće i žbunje ide šleper u susret ti voziš nov auto, moraš stati...
Sa starim ideš do dlake rastojanja i to u punom gasu, šta je opuštenije.
 
Послато уз помоћ ТT
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja Boga mi ni sa starim ne idem u zbunje. :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

u zbunje ne idem :whistle:, a poliranje ne moze jer su ogrebotine duboke -- bio , gledali i to je zakljucak.

 

znaci ostaje farbanje ili folija na leto ako bude jos kod mene ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

On 10/27/2019 at 6:42 PM, bole-stilo.jtd said:

znam neso , zvizduce ona po nekad ali onako malo ........ ali i ide mali za sve pare.

majstor rekao da nista ne diram za sada kad sam njemu kocnice radio sve komplet.

 

 

nema brzanja flex , pa ima par stvari kocnice , amorti , limarija (svu su mi je izgrebali) to bi bas bolelo da se uradi sada kako treba a bode mi oci u P.M. i moram da pregledam dole vesanje ponovo (ovi na tehnickom kao sve je ok) , ali ja cujem kao da malo lupi negde od napred kad prelazim preko rupa ili lezecih. motorni prostor sam sredio uz manju zamenu neki sitnica (plastika) kao ventilcici neki sve bilo naceto jer je nabijeno direkt na motor i izgorelo od godina + malog servisa.

lanac + lancanici ce morati najverovatnije -- 31.000 u ovlascenom (to mu je boljka) , mnogo bolestan i nezan auto.

ma videcu - sad je tu sta je ........... ;).

 

 

djuk ovaj moj buraz samo sipa i vozi .......... nista pipnuo nije a zapustio ga je za sve pare -- zivi covek na selu pored mladenovca i sad stilo vuce za sve pare sto kod mene nije morao + svaki dan za bgd dolazi sa njim na posao ........... bas patim , trebao sam ga ostaviti sebi dok motor ne rikne ili ne istruli sav.

Lanac i lancanici komplet su ti u Gazeli 10.000 din (Skf) i platis ruke normalnom majstoru da ti to uradi  i ustedis bar 10.000 din u odnosu na ovlasceni.Kod mene taj set lanca iz Gazele tera vec skoro 100.000 km.Jedino ako bas volis ovlasceni..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa bolje da ga ogrebe zbun nego kamion

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока



Stanem pa kad prodje nastavim. Kakvo crno drndanje po zbunovima. :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ode danas kod vulkanizera letnji set sa punta -- ja isao da zamenim setove i decku (musteriji) se svide felne , pade dogovor u 2 reci ......... a i punto ce izgleda u udaju -- tako se samo namesta .......... ;).

 

 

punto_nove_slike_-_felge_(3).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

da malo dignemo temu iz mrtvih --- NISTA LEPO ............ :rant: , nocas ispred zgrade na 50m u sred policiskog casa --- jbm. te drzavo.

cekam da mi javi koliko je imala goriva , sada ima kao na zadnjoj slici ............. :ermm:. cep radi na kljuc i ovako razvaljen.

 

 

IMG_20200423_135716.jpg

IMG_20200423_135659.jpg

IMG_20200423_135636.jpg

IMG_20200423_135611.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...