Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

punto se i dalje vozi , posle farbanja kod farbara (kad ti drugarski uradi) i spadanja farbe posle par meseci (slika 1) prekljuce uhvatio sve ocisito , zastitio , naprskao prajmer pa crni mat sprej i udri - na parkingu ........... :lol:.

 

i tako cu moci da ga vozim samo do 2021 ............. ;).

 

 

punto_branik_crni_zadnji_(1).jpg

punto_branik_crni_zadnji_(2).jpg

punto_branik_crni_zadnji_(3).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irena -- bilo bi bolje da je u boji ali samo sam zadnji i farbao (obicnim crnim - 2 kom. 700 kinti) , prajmer imao.

ovo bi morao da pravim sto kosta po spreju u boji skoro 10e a cerka student - trebalo bi mi najmanje 5 kom.

jedva sam i ovo uradio na parkingu (iskreno) -- znas kakav je sav komsiluk , odjednom samo dolaze a sta to radis i ostalo ......... a kad ti stvarno trebaju nema nigde nikoga.

 

 

Neso -- iskreno bas me briga , vazno je da ide za sada ............. :scooter:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad nadjoh slike kad je uzet sa prvim fabrickim branicima , a ja hteo abarth ............ sporting :rant:, i na kraju tada u to vreme tehnicki ne moze -- prc.

zato je sada kao VAN .......... :rofl:.

 

70815c641c8e-800x600.jpg95792f6f4971-800x600.jpg

IMG_20191018_142943.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 1,20e ekstra stvar -- imala je mala ulegnuce maltene kao saka i ispravih ga sa ovim koliko - toliko (male udarce ne moze) ....... ;).

 

 

IMG_20191023_135124.jpg

IMG_20191023_135747.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa tamo na sajtu kukaju (vecina) kako im se raspalo -- meni nije i radi , ali ne mozes kao sivonja da vuces nego diplomatski .......... :lol:.

 

https://www.aliexpress.com/item/33050139366.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.183b4c4dRqzyTg

 

evo ga , samo meni je shipping bio free , a sada je 0,15 i on je sada 1,26 -- ma sica.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup: .............. tako i treba.

 

i jedna sa mojim (bivsim) stilom :crybaby: , zajebao sam se sto sam ga prodao samo tako -- PRIZNAJEM JAVNO.

 

                                                               

IMG_20180122_150854.jpg

IMG_20180812_191026.jpg

IMG_20180812_190947.jpg

IMG_20180812_190958.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je stilo nekome poklonjen! Tolika nega i čuvanje i onda...

Ja se uopšte ne obazirem na godište, u fazonu ajd da kupim nešto novije, samo mi je važno stanje i perspektiva vožnje i održavanja....

Daleko od toga da mislim da je Škoda loša!

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoda je biiip naspram ovog stila ............. i kraj. Da preguram ovu zimu i ide na prodaju. Vise punta vozim nego nju -- nesto mi je postala mrska ............ :devil:.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako ćeš da je udomiš... Tako sam i ja sa Alfom i sad je kod buraza, a ja zgotivio Punta...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo kad zima prodje .......... :). Da sam bio pametan trebao sam da pogledam nesto novo of fiata npr. tipa - on mi se svidja , ali uvek neka lova fali za takvo nesto i onda se opet zakopas sa nekim polovnim vozilom koje popravljas i sredjujes - igra bez granica.

A punto je mama , danas isao za obrenovac sa njim 3 l potrosnja dizela ........... :thumbsup:.      

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo polako i spremi zivce ako budes gledao polovno nesto.Za 30 dana sam pogledao 6-7 bmw e90 i to jacim sa cenama i birao.Kad odem uzivo jedan je mehanički bio top.A sto se tice estetike moj e46 za njega nov nov.Al njihov odgovor na to meni to ne smeta, tako mora,jedino nov auto da kupis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcu ali po svemu sudeci gledacu nesto novo da uzmem na ovo leto ili bar sledece , a ako bas ne budem mogao videcu sta dalje ............ svaki auto star 8-9-10 god. ima ulaganja u njega a zasto -- zato sto su ga gazde kupile novog i ulagali su samo koliko se mora u prvih max. 2-3 god. (ta prica sve je zamenjenjo za 10 god. npr. ne drzi vodu -- po meni) i to radi 90% ljudi da se ne lazemo jer imaju rate i kredit za njega , kucu , stvari itd, itd. Posle svih tih godina tebe stigne kao kupca brdo stvari da resavas ......... ovaj moj se nekako i drzi ali koliko vidim bice ta prica i kod mene jer sem servisa nista vece nije ni radjeno (npr. amorti) , a vreme sve gazi .............. ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to, Stila koliko god mi pazili i odrzavali, krenule su da ga stizu godine i sve sto to nosi. Moj Stilero je bio isto godiste kao kod tebe - da me pitas, sa njim sam mogao na kraj sveta. Ali vreme polako cini svoje bez obzira sto sam ga do zadnjeg dana odrzavao kao da ce biti jos dugo u mom vlasnistvu. To bi sad bila maltene punoletna vozila, a postavlja se pitanje nekog daljeg veceg ulaganja kada za relativno malu doplatu mozes da uzmes nesto 2 ili 3 puta mladje.

20 hours ago, bole-stilo.jtd said:

Skoda je biiip naspram ovog stila ............. i kraj. Da preguram ovu zimu i ide na prodaju.

Najgore je da se zaletis sa tim novim i kupis a da dobro ne istestiras da li ti pase. Licno bilo koji SUV/Crossover ne mogu da smislim za voznju, za mene je to spoj nespojivog i svih mogucih nelogicnosti, samo u cilju zarade proizvodjaca i trenutnog pomodarstva. Kako ih neki zovu "gradski terenci", pa ime sve govori... U opstoj eri satro "zelenih", "ekologije" prave se gabaritna vozila koja nisu "na svom" ni na putu ni na terenu, vise trose, vise zagadjuju, zauzimaju vise mesta, zbog iznudjenog oblika cesto i sa manje mesta unutra u odnosu na klase nad kojima su nakalemljene, sa vecom startnom cenom i povecanim troskovima odrzavanja... Mene je i cudilo da si se ti opredelio za tako nesto, bez obzira sto je vozilo sa poznatom istorijom.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve si u pravu i bilo je to sto je samo sa poznatom istorijom , jer ga je jedan covek vozio , ali nije bio bas pic vaska kao ja .......... sta je tu je sada videcemo kako ce se pokazati vremenom. Sad nisam zadovoljan nista jer sto ti kazes po gradu trosi lepo 10l auto put moze i duplo manje znaci kako ga stiskas , ajde mesta ima u kabini ali je gepek mali i ostalo.

Uopste ga nisam uzeo zbog pomodarstva jer imam 49 god. i mene je to proslo mada volim da mi svaki auto izgleda lepo kako ja hocu tj. po nekoj mojoj zamisli a to bi sve prekinuo npr. sa novim tipom , bilo bi sedi i vozi ne cacakaj nista -- bar se nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...