Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Pa verovatno su krive čim izbegava da ispoštuje dogovor. Mislim da su ti ove mnogo bolje legle. Meni nije problem ni da ih bacim na balanserku, ni da ih ispravim ako su krive, pošto se bavim time, ali opet bolje napisati stvarno stanje, nego uvaljivati nekome nešto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam Bole salim se video sam to i uzivo moj kum ima karavana 2006.god. na blejd 225/45, lepo to sve izgleda bitno da je 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

SikterBre  --- Pazi ne znam da li su krive ili nesto drugo - ja ih nisam ni video. Ja sam ga zvao 5 - 6 puta , potrosio mob. i kao sve smo se dogovorili. U jednoj poruci posle toga sam pomenuo da cemo nositi na masinu i on je kao pristao i od tada NISTA. Ja nisam hteo vise da ga zovem , jer smo se culi vec pet-sest puta i smatrao sam da ispada da ja njega jurim nesto (to sa poslom da ne moze da se javi je sra...e - po meni). Sto je najcudnije ni on mene nije pozvao posle toga da pita sta se desava - nego je samo okacio felne ponovo. Ti vidi , zovi ga ako hoces pa ga pitaj za felne - sta te briga , mozda su i ok , ko to zna. Meni su ove sada odlicne i lepo su legle na kola.  :welcome:

 

gorank-82 --- Ma znam drug da nisi nista LOSE mislio. I u pravu si , na ovu felnu idu i jedna i druga dimenzija ekstra , ipak je ovo najlepsa felna za stila - po meni. Pozdrav ........  :welcome:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

svidja mi se stilo karavan sa ovim felnama, bas lepo izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega  :unworthy: , pa to su tvoje felne (burazer uzeo one 16 sredjene - kaze vise mu odgovaraju) , a meni se vise svidjaju ove i tako svi zadovoljni. Jos jednom hvala Damiru ZR  ovako javno sto je ispao fer i korektan prodavac a i covek ........... iskren pozdrav drug i sve najbolje u zivotu  :welcome: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako neko slucajno negde vidi pragove za karavana da ih ima neko na prodaju ili ih proizvodi - ali samo u Srbiji (pitao sam u hrvatskoj , ima ih ali je problem oko carine veliki za uvoz) , neka mi obavezno javi ovde ......... UNAPRED HVALA KOLEGE ............  :unworthy:


evo i slika za pragove kako to izgleda (ne mora bas ovaj model) , pa ako neko nekoga zna da ima tako nesto ili moze da napravi - neka javi ovde porukom.

 

654447_620_0_fiat_stilo_multi_wagon_192_

 

654446_620_0_fiat_stilo_multi_wagon_192_

 

654445_620_0_fiat_stilo_multi_wagon_192_

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi video sta je auto -- karavan a kao puska ............  :2guns: ovaj pistolj ..........  :laughing: .

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto kako karavan moze da izgleda lepo a da nije bas gedora ............ nego ovaj prednji branik jel to od nekog stila sa 3 vrata ili se meni cini - vase misljenje ????.  :sweat:

Share this post


Link to post
Share on other sites

trese pa ubija , pragovi lepljeni lepkom za soferke i jos po 20 pop nitni sa svake strane , da ne otpadnu pri kretanju ........  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze autic ti je ko lutka. Odlicna oprema CN+ i ostalo superiska. Neka te sluzi u zdravlju i veselju sto no kaze nas narod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Maki i tebe da tvoj preveze sto bezbriznije sa sto vise kilometara u tockovima. Trudim se da ga odrzavam koliko mogu i jos po nesto da ubacim u njega kad mogu. Veliki pozdrav drug ..........  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mi kupila cerka za rodjendan pre jedno 2 god - kao za nagib terena i ja stavio zbog nje :smiling: , interesantna stvar. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomislio sam da je to, ali reko' ajde da ne lupam. ;) Kad se natovari sa lubenicama bude 3-3 :D Salim se, simpaticno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma decija posla - povezao sam ga na upaljac i mogu ga izvaditi kad hocu ali neka stoji zbog nje. 

 

ovaj sat je imao 114.000km , ja sam ga podigao preko proxija na 153.000km moje kilometraze - koja je stajala i na starom satu.

drugi abarth sto sam uzeo za burazera je imao verovali ili ne 68.000 km. - brat odusevljen i sad moze da radi sta hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...