Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

pa moglo je , ali je sve bilo na brzaka -- i ova alfamarket maska nije bas odgovarala , imaju i sa vecom rupom - ova nije imala fioku. ma kad bi mogao da sjebem lanci-nu masku , to bi bio posao , usla bi jos dublje ali ne smem jer tu nema popravnog - tu ako nesto zajebes gotovo, videcu i smislicu ja vec nesto .............  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo da se ne zaboravimo. na stilu letos zamenjeno dosta stvari  (amortizeri monro komplet , solje , opruge sve 4 , pastete , krajevi spona , silen blokovi nazad itd , itd...... ) --- jedino auspuh nije diran ispod + mali servis pre mora. izvadjena ova budzena navigacija od lancie i prodata (ubacena njegova original). elem , morao sam ovu sliku zakaciti da vidite sta je FIAT .........  :unworthy:

 

2014_09_25_15_27_48.jpg

 

a evo i mog krsa na mostu durdevica tara ................

 

CANON_039.jpg  CANON_040.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i jedna od zimus isped plucne klinike na dedinju sa felnama 17 alesio -- malo je losija jer je snimljena mobilnim ....... :smoke:

 

2014_02_19_20_12_23.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole,ekstra je autic,vidim te svremena na vreme u prolazu onako...

Pa sto izvadi onu navigaciju?

Uzeo si drugu,koliko si je platio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde si sale legendo -- kad me budes video sledeci put , zaustavi me OBAVEZNO ---- da se vidimo na minut. onu lancijinu prodao za 80 evra a moj dobar ortak dovezao stila abartha za delove i ja skinuo original sivu (solidno ocuvanu) , displej dig. klime i pikslu (sve u sivoj abarth boji)  za 100 evrica. ma ja to menjam kao gace , cas navi , cas dvd a ponekad i obican mp3 player. ovo sada ostavljam , pa kad resim da ga udajem da ide u kompletu kako mu i dolikuje.  ovog tristaca sam snimio na dusanovcu iz kola (pazi mu reg. tablicu a ima i napred)  da covek ne poveruje   :geek: ........  cujemo se ..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove farove vrlo retko vidjam na Stilu. Jel to fabricki xenon ili je neki drugi razlog sto su tako drugaciji sa sve tom zutom plocom unutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

za slike je stvarno sramota -- pokusacu da uslikam neku pa da zakacim , samo da ga operem malo jer svaki dan ide bgd - obrenovac (tent-a) i nazad (sem vikenda) , tako da je cesto usran od kise i blata .......  :smoke:

 

sale racunam na obecanje da cemo se videti -- bar na dusanovcu ............  :)

 

ksenoni mislim da nisu fabricki , ja sam ga tako kupio i evo sljakaju vec 4 god. odlicno ............  :whistle:

 

i za kraj jedna slicica da se zna sta je auto jbm. mu misa .................

 

Stilo_Schumacher_Edition.jpg

 

pozdrav za sve ............  :welcome:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto sam ostao duzan slike - evo nekih , uhvatih malo slobodnog vremena a i tema da se ne zaboravi. druzimo se vec par godina ja i stilo , samo servisi na vreme i pici :scooter: . za sada je tako a u buduce cemo videti ..........  :smoke:. ovde je sa zimskim setom felni 17-ce a letnji je i dalje abarth 17. dobro me sluzi za sada   :unworthy: ...................

 

IMG_20150214_161030.jpg  IMG_20150214_161058.jpg

 

IMG_20150214_161211.jpg  IMG_20150214_161304.jpg

 

IMG_20150214_161342.jpg  IMG_20150214_161403.jpg  IMG_20150214_161418.jpg

 

IMG_20150214_161501.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mislis na volan samo zbog debljine tj. prijanjanja - jbg. koza mu je ekstra na volanu , a ako mislis na sedista iako ima grejanja istih to koristim samo zimi jer kad udjem u njega na minusu i j..ja mi se zalede - leti ih ne koristim jer ima fabricka zatamljena stakla - nesto zelenkasto i po najvecem suncu npr. na moru moja sedista su ladnija nego kod ovih sto imaju stof ili kako vec (pricam kad stoji na suncu ne u ladu) , ali zimi dok ugreje sedista ode mast u propast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se cuva i Bog ga cuva :D neki se zezaju sa kozom zimi, a ne znaju da je prostata na tu sprdnju osetljiva :)
Inace, karavanka je vrh, extra oprema.. i Abarth Blade joj stoji u fullu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se cuva i Bog ga cuva  :D  -- BRAVO i ja tako mislim. Koza je veoma zajebana zimi ako se ne pazi - to malo ljudi zna , pa posle bude ovo ili ono. Evo jos 4 slike koje nisam uspeo danas ranije da zakacim (uz one 8 ispred). To je to za sada. Pozdrav ........  :welcome:

 

IMG_20150214_161039.jpg

 

IMG_20150214_161115.jpg

 

IMG_20150214_161525.jpg

 

IMG_20150214_161532.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala angell - razmisljam se , mozda ce ove felne (crne 17-ske , sa zimskim gumama 225 45 17) da idu na dobos ako uzmem alu 15-tice fiatove sa gumama 195 65 15 miselin 4mm sare , sve komplet za 120e ......... videcemo - ostarilo se jbg. ..........  :smoke:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kaznjavam ga ali i ove felne i gume ovih dimenzija za zimske uslove nisu dobre , za leto su zakon ali po snegu je bolje imati manju dimenziju , jbg. ne znam ni sam -- kao sto rece razmisljam se pa cemo videti. probacu i te 15-ce jer sam ih upravo uzeo pa ako odgovaraju ostace bar za zimu a ako ne odgovaraju  , idu dalje na prodaju jer su komplet sa miselinkama ali letnjim. koji ce mi 3 seta jer imam i abarth 17-ce - moje sa maltene novim letnjim kleber gumama 225 45 17 (kupljene nove gume proslo leto u beogumi).......... hvala na savetu beli , sve cemo videti i proveriti na licu mesta kad stignu 15-ske za 3-4 dana - jer ja stvarno nisam nikada imao 15-ske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove crne alesio imaju zimske gume 225 45 17 i daj boze da mogu jos jednu sazonu da izguraju , a te blade ili abarth imaju letnje gume i to nove cleber 225 45 17 .......... videcu , probacu jer mnogo stila sam video u kraju da sada imaju ili celicare ili alu 15-ske sa zimskim gumama , a o ceni 1 gume necu ni da pricam ...... ova moja jedna nova kupi maltene 3 nove 15-ske a vozis je zimi par meseci ????? ...... ludilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koza je veoma zajebana zimi ako se ne pazi - to malo ljudi zna , pa posle bude ovo ili ono. 

Zato ja zimi ne mrdam nigde bez dugih gaća  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Koza je veoma zajebana zimi ako se ne pazi - to malo ljudi zna , pa posle bude ovo ili ono. 

Zato ja zimi ne mrdam nigde bez dugih gaća  :D

 

Gace-podgace-nadgace pa pantalone :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti i pricam , 2 seta sa gumama 225 45 17 ja bar vise ne mogu finanski da izguram - ali ima ko moze. ali opet kazem , kad budem probao i ove 15-ske tamo polovinom marta licno na kolima tacno cu znati sta dalje , ja sam prosao fazu ludovanja i brze voznje ali moram ih probati jer nikada ih nisam ni imao i ne znam kako se auto ponasa , znam samo da mi je dobar drug rekao koji ima vulkanizersku radionicu da ce mi se vratiti udobnost na kolima koju ove gume nemaju ....... jbg. to bar znam licno.

 

ja ne nosim dugacke gace jer ih mrzim , zato i imam podmetace pod dupe u toku zime dok ne ugreje sediste ...........  :smoke:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...