Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

koza je stvarno extra ocuvana i najbitnije original fabricka -- a ne ko kod dejice (salim se malo :unworthy: ).   ja sam ovog stila cekao 4 meseca dok se italijan nije predomoslio i prodao ga -- bilo je malo ubedjivanja u jednoj selendri pored torina.  i vasa vozila su frh i lepa ---  

 

@ CileBGD , Ticma  ,  Bogisha

 

pratim i ja malo postove ovde a najvise sa legendom ovo sajta dejicom (NE DAJ SE KOLEGA PO VOZILU STILO SA TVOJOM KOZOM JE VRH)  --- kad stignem okacicu i neku sliku za ovim crnim 17-cama  , zimski set samo da slikam - mozda i sada za vikend ......... pozdrav kolege  :scooter: ,  I NAJVECI POZDRAV ZA KOLEGU SA KOZNIM STILOM  ...................   :laughing:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je najbolje, kad odeš i izabereš sebi auto! A ne da si osuđen da biraš između dva zla manje, tj. između dva uvezena krša!  :thumbdown: Stvarno je opasna lutrija kupiti polovnjaka ovde, a ti si napravio pravi posao što si ga pazario u matici Italiji.  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazario mi ga je dooooobar ortak iz pozarevca  - njegov buraz dole zivi vec 15 god. , ali cekali smo ga stvarno 4 meseca , on ga je nasao tamo u italiji i on ga je dovezao za pozarevac sa jos 5 nekih bmw-a kao dzipovi - mislim m3 ili neki drugi , nisam siguran i to na kamionu .......... a slao mi je slike stila svo vreme od tog tipa tamo ....... , tada

(pre godinu-dve) su uzimali te stilice dizele ali da bar valjaju malo za 1100 ili 1200e - mislim a ovaj je trazio dole 2000e za ovog to znam zbog opreme jer i u italiji ih nema bas mnogo , ali ga je na kraju dao za manje.  ja sam zadovoljan  i za sada je sve ok ......... videcemo za dalje ............  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

(pre godinu-dve) su uzimali te stilice dizele ali da bar valjaju malo za 1100 ili 1200e - mislim a ovaj je trazio dole 2000e za ovog , ali ga je na kraju dao za manje.

Za njihov standard te cene su presmesne,onda bacis pogled sta se ovde vozi po ulici i muka ti bude :sick:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante Bg --- to si u pravu , za njih su to smesne pare a ovi nasi su posle takve ovde prodavali za 3500e i viise (znaci pricam pre god-dve dana i vise - ne sada) -- moj drugar se nista nije ugradio tako da je mene stvarno ispao povoljno ...... moj je licno bio 1800e tamo zbog opreme , sada su cene pljusnule na dole katastrofalno ali brate i sve se uvoze teski krsevi -- bio sam na par placeva sa mojim ortakom hoce da kupi slican mom ali 2004 i mladje -- to bre sve gori krsevi od ovog mog ako tako mogu da kazem -- ipak je to auto 2002 god, i star je preko 10god. , jednostavno ja sam imao malo mi srece u celoj prici da nadjem bar malo pristojan auto koji necu menjati pa bar jos 5 god. ...............  :clap:

 

 

Ivan BG ---- HVALA DRUGAR , i ja cu ga zadrzati neko vreme kao i bravu pre njega koju sam vozio 8 ili 9 god, bez ikakvih vecih problema ........ POZDRAV   :sorcerer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskren da budem, od Stila sam bezao glavom bezobzira kakav je. I onda teca kupio onog, ja reko daj mi na par dana da ga probam.sve kako.ide i mogu vam.reci da sam se predomislio u trenutku. Stilo je vrlo nezan i ne dozvoljava akanje bez dobrog odrzavanja. Ne mozes da osudjujes nesto sto u zivotu nisi pipnuo, a kamoli provozao. Tako da sad skupljam nesto kesa pa da pazarim i ja :-) ali ja cu neku kozu od tigrica ili lava da ne bude bas od BIZONCE :-D salim se naravno.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kod njega ti je samo vazno odrzavanje - kao i kod svakog auta i polako a sto se tice koze malo sacekas , pojavis se uvek neki na prodaju samo da nije od nosoroga --- e sad se i ja malo salim :laughing: ............ ja sam do zadnjih 10 god. vozio nemce (golf,kadet,bmw) e tada sam uzeo onu bravu i stvarno se navozao sa njom ali iskreno i od tada i ja preferiram italijane , ma imas delova svugde i nisu bas nesto skupi za odrzavanje u odnosu npr. bmw-a istog godista a veruj mi iste ih boljke hvataju -- znam iz iskustva jer vozim i bmw karavana 320d 2002 godiste povremeno ...........  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoranic MNE  ---- VELIKI POZDRAV ZA CRNU GORU I TIVAT , ja sam ti svake god. tu u komsiliku u Bjeloj , imam dole rodbinu i tu letujemo --- one slike su ti iz centra preko puta roda slikane letos , ako stignem okakcicu jos neke --- i tvoj auto je extra , a i meni je karavan lepsi od limuzine ali volim i ovog sa 3 vrata ali velika mi porodica ......................  :ice:  ............... jedva cekam da odem dole , ja zivim ovde cele god. da bih dole otisao 10-tak dana jer obozavam more ............  a i kotorane .............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje. Do pre 5 godina VW 1i VW 2 :-) nikad oh necu zaboraviti, ma koza mi nije bitna, samo 150 konja i 6 brzina :-)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti kazem -- mada meni je sada bitno da imam koliko toliko pouzdan auto zbog porodice a ako ima i dobru opremu jos bolje .........  :robo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stilo je cista desetka, i izgled i oprema, sve najbolje i da te jos dugo sluzi  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala zemo moj , i tebe tvoj da sluzi isto dobro kao i do sada --- ma ITALIJANI su zakon za ovo nase trziste i za nas budzet , dosta daju (samo pogledaj opremu i moju i tvoju)  za neke ok pare , svaka cast i nemcima ali oni vise nisu za moj budzet ---   :scooter:

 

images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti kazem drugar , sta smo ja i ti dobili od opreme u nasim vozilima za neku realnu lovu , a ovaj bmw 320d sto ga a vozim povremeno kosta skuplje od mog stila --- isto su godiste 2002 , radjena mu radilica pre par meseci , zakucao a oprema mu je siromasna propast -- ma nema nista kasetas i nista vise -- dok stilo ima ono sto vidis na slikama + tempomat + multifukcionalni volan + navi + kozu + 6 air begova i ostale zajebancije , ne mogu sve ni da napomenem ovde , da ne razvlacim temu --- svaka cast bavarcima ali ziveli italijani .........  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi -- jbg. u pravu si to za bmw ............ mada kad vide i ovu kozu u stilu - hmmmmmmmm ................ :laughing:


jos kad je napolju vruce --- jbg. kad nemam hladjenje sedista pa se upale  ................ opasan si zemo ......... veliki pozdrav  ......... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije stilo za potcenjivanje, ipak je koža to ;) pozdrav takodje druže sve najbolje :D


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo da obnovimo temu a neki su me i pitali --- za ugradnju navi lancia u fiat stilo , malo smo se danas zezali i ugradili u original kavez moje navi (oba kraja kliknula). navi radi normalno , malo strci ali ne smeta , ja sam hteo nju da prodam ali sam je ipak ostavio za sebe ( zasto sam je ostavio meni kad imam i original , jaca je ploca i maska 1000% nego original kada se vadi -- meni je original vec 2 puta popravljana zbog vadjenja - CESTO JE VADIM i ploca starada , jer imam i kenwood din2 FULL koji ubacujem leti za duza putovanja sa pravom navigacijom . ova lancia ima samo jedan flet kabal kao najobicniji kasetas za stila , sa stipalkom tj. papucicom i nista vise - TO ME JE ODUSEVILO , dok original ajd sto ima 2 fleta na papucicu nego ima i jos 2 koji se ubadaju kao da ubadas papir u sir - to ne mogu objasniti dok ne vidi i (oni hoce da stradaju) - znaci pazite kada je povlacite iz kaveza - mali savet .............. evo i nekih slika LANCIE na brzinu , slikano je sa mobilnim pa su slike malo losije .....................

 

2014_02_08_15_04_31.jpg

 

2014_02_08_15_05_17.jpg  2014_02_08_15_05_29.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pitao bi te jos nesto,kazes da si prepravljao masku same navigacije,ali ima li nesto iza posto ne vidim bas najbolje,na telefonu sam. Rekao bi da ima ona aftermarket maska,kao ona fijokica,pa si je prepravljao.

Jesi li ubacivao jos nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima -- to racing je skinuto jer je bilo na alfamarket masci   :guitar: . Lanci-ji sam morao malo da skinem vrh njene maske tj. da ga poravnjam do ventilacije , jer njena maska je mnogo krivlja od original stilo navi maske , i morao sam alfamarket masku da prepravim i ugradim jer bi ostale rupe sa strane -- mnogo lepse izgleda u prirodi nego na slikama i sto je najvaznije SVE RADI -- cita i potrosnju , telefon radi normalno ma sve SLJAKA ........ dobRO dodje kao neka zamenska navi ako tako mogu da kazem ......... cim stignem stavicu malo bolje slike ............... I NORMALNO i dalje smisljam kako jos bolje da je namestim ................. :devil:


I da zaboravih - Sale navrati kad kod hoces pa pogledaj i uzivo , samo da prodje februar tu sam malo vise zauzet . imas mob. tamo gde sam je prodavao , pa se javi i svrati ............ pozzzzzz  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...