Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

evo da predstavim i ja mog stila 2002 god. jtd. --- slike su sa placa ali bice uskoro i njegove sa parkinga- auto je u dobroj opremi i sem panorama krova mislim da ima sve. kilometraza mu je 140 hiljada i posto je uzet pre nekog vremena i bio je i na moru i u inostranstvu dobro se pokazao za sada. u medjuvremenu zamenjene su mu felne sa 17-cama abarth. cim prodje ovakvo vreme i da ne bude prljav kacim slike i sa parkinga.

 

1daf0d7a142b_640x480.jpg  3491cafe50db_640x480.jpg

 

ad73dc42b2f9_640x480.jpg  6a749ab547de_640x480.jpg  c9e781d5847d_640x480.jpg

 

c911a97261d5_640x480.jpg  ce4311c4ae49_640x480.jpg  ce79856b5fa3_640x480.jpg

 

e3cb4e520ec4_640x480.jpg  f3e6806e6da6_640x480.jpg  fdb61c6d34ea_640x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa koliko se ja razumem u okej su stanju , nigde nisu pocepana ili nesto ostecena - sve mu radi i ti grejaci u sedistima a ima nesto i za kicmu da stisne kicmeni stub i okolo bedara , sedista pamte 3 zadate vrednosti , znaci seo ja ili moja lepsa polovina ona se automatski namestaju po zadatom -- jb... li ga , auto je kod mene vec neko vreme , uzet je letos i za sada samo redovni servisi i pici ......... 


a evo slika i bivse brave 1.6 16v - benzin 1999 god., sit sam se navozao sa njom 8 godina bez ikakvih problema. evo je puna pucata negde u crnoj gori tj. na mostu djurdjevica tari u pravcu ka moru. ova mali tjuning je bila moja radinost - sve sam sam odradio na njoj. sada je negde u batajnici - bar mislim.

 

297590_2359589155696_1429310225_2759333_  299614_270896202936209_100000474943869_1 299648_1471783171165_1731222902_702334_7
Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo  nadjoh 2 slike od letos sa mora iz crne gore- povratak iz bjele (ispred rode , ja i mladja klinka cekamo zenu i stariju) SA ABARTH FELNAMA , letnji set -- a ziski set su crne momo alu felne 17-ce , sad su na njemu isto lepo izgledaju ----stilo pun gepek , pun kofer , pun rezervoar - ma natovaren kao tenk , pa pravac preko severa crne gore za beograd ------- risan - niksic - durmitor/zabljak - savnik - plevlja pa granice jabuka sa srbijom ....... ovi motori jtd su stvarno mazge - trose ko sibica , a taksisti ih i zovu stvarno tako (konkretno moj ujak) ....... hm , pitam se i zasto ??????

 

2013_08_21_18_58_52.jpg  2013_08_21_18_57_43.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican karavan, pretpostavljam da je ono folija na poklopcu rezervoara, skini je bas odskace a i nije lepo ni malo. Jeste Brava je i dalje u Batajnici.

 

p.s. pozdravi Draganu i Gorana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste folija je -- neko mi je cackao oko poklopca letos - mamicu mu nje...vu , pa je bas izgulio a da je bar otvorio a ja nisam imao sivu -- to cu da resim na prolece , ni meni se nesvidja -- a gospodina petka cu da pozdravim kada ga vidim ........ kako mi je brava , jer ok ili nije ok tj. je li je paze ili ne ovi iz bataje ....... pozdrav za kuvalju ........ :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican stilo kolega, karavan sa bas dobrom opremom, a i ove 17-ice mu bas leze. Nemoj samo da ga tunniras kao bravu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brava je bila malo decacka ludost , sad smo ozbiljniji i stila necemo da oblacimo u nista ........ mozda dodamo po neku sitnicu ali samo sitnicu , ali otom - potom ........... hvala kolega ne lepim recima ............ :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne, njegov ima kozu od neprcanog bizona i to na tufnice ko Dalmatinac ;)

 

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

 

Sorry Bole za ovo ali morao sam ovako da odreagujem, uostalom upoznaćeš dejicu i njegovog stila.

Sve u svemu sviđa mi se kako je Stilo očuvan pa neka te služi bar još 300.000 km a za posle šta bude biće. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema problema drugar , koza je koza - ma kakva bila , ja kada sam ga narucivao iz italije hteo sam ovu opremu ali bez panorama krova (zena radi u djenerali osiguranju na motornim vozilima n. bgd - te hoce da osiguraju - te nece zbog velike staklene povrsine - a cuo sam da i mehanizam hoce da zeza) a kozu nisam hteo da mi se ne bi dupe smrzavalo zimi - ali ima grejace u sedistima pa to pomaze donekle (bez jastuka) -- medjutim sada mi se dopada , covek se tesko navikne na nesto lepo , tako kazu ....... i hvala na lepim zeljama za kilometrazu ........  :smiling:


covek se tesko navikne na nesto lepo , tako kazu -- u jbm. li ga ili ide covek se lako navikne na nesto lepo --- mislim na kozu normalno ..............  :laughing: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala , ja sam postavljao ove crne lajsne na vrata -- kupio ih ovde u bgd-u u prodavnici auto delova tj. sminke , imas to gde hoces po tim prodavnicama....... to ti je kao neka guma i ima ih u pakovanju za 2 vrata i dobro nalezu na vrata tj. prate sve krivine ----- pogledaj ovde na ovom sajtu ---  www.kupujemprodajem.com/Stitnik-vrata-kontur-crna-9724166-oglas.htm?filter_id=15338 --- nadam se da smem da zakacim ovo i da ti pomognem a ako ne smem sorry administratoima ............... :smoke:

 

hvala dellas --- nije spusten ako mislis na opruge i slicno --- na ove dve slike je natovaren bio kao konj na moru pa deluje tako , ovako je malo nizi napred a guzica mu je malo visa ali to je neprimetno -- stavio sam mu gume 225 / 45 r 17 pa ga je i to spustilo na prvi pogled u odnosu na 16 koje je imao kad je stigao iz italije , ali nista mi ne kaci ni ne grebe ni kada je pun puncat ........... a veruj mi cesto je pun jer imam 3 klinaca i glupog maltezera ................  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante Bg ---- evo slike kako to izgleda drugar kada je u pakovanju -- pogledaj po tim radnjama a cena je smesna za par ......  :scooter:

 

 

big_9724166_20858_C_01_1.jpg


ok Dante Bg --- hvala , to me je bilo malo FRKA....... ipak postavljam nesto sa drugog sajta , pa da ne bude problema ---- pozzz drugar 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala jos jednom!

 

Sto se tice postavljanja linkova samo opusteno,ovaj forum je veoma liberalan po tom pitanju i dozvoljeno je sve sto je od koristi i sto moze pomoci nekome...videces i sam kad nesto potrazis gomilu korisnih linkova :thumbup:

 

Komercijalni oglasi i namerno reklamiranje je nesto drugo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala drugar na savetu -- bolje da pitam i da znam za ubuduce ........... veliki pozdrav .............  I SRETNA SVIMA SRPSKA  NOVA GODINA --- SAMO VESELO ................  :fun:   :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ne, njegov ima kozu od neprcanog bizona i to na tufnice ko Dalmatinac ;)

AhahahhahahahhahaahahahahahhaahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaahahahahahahhaAhahahahhahahahahahahahhahahahahha, CAREEEE!!!! Odavno se nisam ovako smejao :D inace Stildza ti je u full-u, a ja kao da sam baksuz, kad ja hocu da kupim Stila nigde ne mogu da nadjem u full-u zato za sada vozim sta imam, kad videh tu kozu auuuuu :o prelepa je. U zdravlju neka te sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan, odličan! Pravi porodični auto. :)

Felne mu stoje sjajno, a koža je posebna priča, pogotovo što je (čini mi se) retkost na Stilićima. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...