Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

a jbg. sta ces , obili su i kraj. nema punta ovde u bgd-u kome bar jednom cep nije razvaljen , mogli su ga baciti negde usput ili odneti sa njima pa bih sada jurio da kupujem drugi koje je 15e i vise. ovako ostavili , ja probao on zakljucava-otkljucava normalno i tako ga vratio na auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komši izvadili akumulator iz keca, skuplji od celog auta, sada je i on kod mene u dvorištu Screenshot_20200423_152029.thumb.jpg.5ba4e25b637236d4f4833405b5bbfc38.jpg

 

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad kradu tu kod vas ispred kuca sta ocekujes ispred zgrada u bloku gde se parkira u cugu 100 vozila na ulicu i okolo.

sad dosla sa posla , sipala mukica (radi preko omladinske) za 1500 din. u ponedeljak uvece i imala je malo u njemu (palila joj se rezerva ponegde) -- eto ukrali joj manje od 2 crte ili oko 7-8l bednici a cep kosta 1500-2000 sa kljucevima.

rekao sam joj da se ne nervira dacu joj ja da sipa ali od sad samo ovako da ga drzi na prvoj crti ili malo preko nje - nema druge nazalost , i ja sam njoj rekao bolje ovo nego akumulator ............ ^_^.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva nova moda, samo zavisi da li imas srece da si u nekom "mirnijem" kraju, a ni to nije neka garancija.

A i ljudi kao da ne razmisljaju i imaju lazni osecaj sigurnosti na drustvenim mrezama. Slikaju sto lepse i detaljnije, sa sve opisima radova, sa tablicama i detaljno navedenim sta imaju/nemaju od zastite na autu itd. Da ne pricam o javnim slikama porodice, kada i gde se putuje i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma situacija od zadnja dva dana, zato kažem da je kao nova moda... Cimali da vide jel prolazi i videli da prolazi i onda cepaj miki

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovde je to normalno kacio - ne kacio .......... gorivo najmanje sto moze da ti se desi , a nekada je bio miran kraj ali kad sam ja bio mali .......... :).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas zato sto je bio mirniji kraj, zato lopovi i ciljaju tako nesto. Makar nije se nasao uvredjen pa da pored svega nesto sipa u rezervoar. 

Nikad necu razumeti takve ljude, sto npr grebu ljudima kola, tj unistavaju tudju imovinu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a vala ni ja , nema kome nisam ovde pomogao nekad nesto na parkingu , cak ljudima koje i ne poznajem. 

vidis da ima malo i to izvadis coveku ne razmisljajuci da ce mozda nekome zatrebati auto u sred noci.

neka mu ........... sta drugo reci :thumbdown:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma isti parking , ne vredi sto je osvetljen dobro i sto je izmedju zgrada (nije na nekoj ledini) - oni kad nesto rese to i urade .............

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...