Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Sve se to desi u sekundi i nemas kad da se uplasis.Znam kad smo imali prevrtanje sa golfom 5.Nas 4 je bilo u kolima drugar je vozio,direktno na krov.Sve se odigra u sekundi,samo scena sedis naopako i to ti je to.Prva reakcija kad je izasao iz kola joj,sta uradih,posle pola minuta se zahvaljivao Bogu sto nikome nije nista.

Edited by danijel55

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako i mene , tek posle nekog vremena sustigne me stres u opasnim situacijama ............ <_< , a bilo ih je pogotovo ka moru kad idem nocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce i danas se malo zezali sa felnama letnji set punto (od crnih u sivo) samo spej i udri a posle lak :lol: nikakvo sredjivanje pre toga sem dobrog pranja i odmascivanja.

ostali jos original branici da se ofarbaju u crveno kao na slici 1 :) , jer sada su sada crni zbog tehnickog u februaru ma....icu im biiip :rant:-- inace popustili su malo sada nikoga ne diraju sa ksenonima , pragovima i branicima na dosta tehnickih ovde kod mene , cujem i vidim -- jbg.

 

 

punto_farbanje_felgi_(1).jpg

punto_farbanje_felgi_(2).jpg

punto_farbanje_felgi_(3).jpg

punto_farbanje_felgi_(4).jpg

punto_farbanje_felgi_(5).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu su oni (ako mislis na farove - to im nije smetalo tada :lol:) , gore je stara slika pre nego sam stavio sportingove branike (za to nas dusa boli sto smo morali tada da ih skinemo u februauru) , sad ne mora ........ isao sam dole neki dan i rekao sam im da vise iz principa ni jedan auto kod njih necu pregledati iako se drugaski znamo godinama (nije im bilo bas svejedno) ........... nek se nose oni a i ova usrana zemlja sa njenim debilskim zakonima , od onakvog punta (prva slika) napravi krs kao da je sa otpada (zadnje 2 slike) ............ :rant:

sad pokusavam malo da ga ozivim , da ofarbam bar te branike u boju vozila (slika 2 ali sa crnim farovima , oni ostaju) i sa ovim felnama (sivim) u granicama fabrike - sta drugo mogu .......... ;).

 

IMG_20180421_151512.jpg

slike_040.jpg

IMG_20190207_161804_-_1_(1).jpg

IMG_20190207_161804_-_1_(4).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 18.5.2019. at 1:29 PM, bole-stilo.jtd said:

ostali jos original branici da se ofarbaju u crveno kao na slici 1 :) , jer sada su sada crni zbog tehnickog u februaru ma....icu im biiip :rant:-- inace popustili su malo sada nikoga ne diraju sa ksenonima , pragovima i branicima na dosta tehnickih ovde kod mene , cujem i vidim -- jbg.

Ne znam što si se baš za taj tehnički vezao? Da je jedini pa i da te razumem, ovako imao si barem još 20 opcija u krugu od 5 km od hotela Srbija gde si inače. Dođeš, pitaš jel ovo može, ako ne može odeš kod drugog i neko bi te sigurno pustio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

axic na 10 tehnickih sam tada bio -- pocetkom februara (mislim da sam gore negde i napisao to) , cak i u obrenovcu gde radim ........ ovima smeta ono , ovima ovo -- uglavnom tada su mislim smetali po broju vozila ili sta vec sporting branici , krovni spojler (bio je lepljen i videlo se) , niklovani lonac zadnji sa izduvom , crni farovi i drzali su se toga ko pijani plota -- probao sam i da castim i to dobro -- ne moze i tacka , kamere snimaju a ovi im dolazili tada u inspekciju svaki 3 - 4 dan zavisi od teh. do teh. , tako je tada bilo , sad je vec drugacije i to mnogo ............ ;).

ostali na kraju crni farovi , pragovi , kozna sedista od alfe -- to im nije smetalo .......... :lol:.

 

 

neshtry vozim ove gore crne ......... koje cu sad da farbam u crveno sem lajsni i resetki kad malo otopli , sporting prodati jos krajem februara ............ :rant: , stavio malopre one gore petokrake (farbane) felne drugi punto -- meni lepsi nego na ovim originalnim.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino zasta su mi malo popustili tada su bili ti crni farovi (i to samo jedan teh. ostali trazili da i to skinem) -- a pragove i sedista niko nije ni gledao iskreno , ni na jednom tehnickom -- pricam kako je tada bilo bar meni ........... iskreno.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

i biiip im kevu -- svima koji smisljaju TAKVA SRANJA OD ZAKONA .............. :whistle:.

 

evo nekih novih slicica puntakisa -- za sada felne 15-ske prefarbane iz crnih u ovu sivu (na tersi :lol:) i vidi se kako je majstor ofarbao dobro zadnji branik uzet polovan plave boje (onako drugarski sa sprejom) pre par meseci tj. zimus , na moje pitanje jel si stavio prajmer on odgovara ne koji ce mu to , ja nisam mogao napolju bilo je hladno a on se ponudio u garazi da to uradi. prednji je uzet nov u toj crnoj boji i nista nije diran , a moze da se farba -- provereno u lukasu (auto delovi gde je i uzet).

 

sve ovo je spalo samo od snega i kise .......... nije puskaren ni jednom od farbanja , drugari smo i covek mi ne veruje a ja da se ubedjujem necu. ja cu ga ofarbati u crveno samo da se vreme malo stabilizuje i da dodje par dana slobodno ............. ;).

 

u utorak radimo mali servis 3l ulja , filter ulja , nafte , vazduha i samo pici ................. :)

 

 

punto_nove_slike_-_felge_(2).jpg

punto_nove_slike_-_felge_(3).jpg

punto_nove_slike_-_felge_(4).jpg

punto_nove_slike_-_felge_(5).jpg

punto_nove_slike_-_felge_(6).jpg

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, te bi lepo stajale i na mom, petovratom puntu

 

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sasvim OK felna , nista ruznija od sportingovih -- meni licno i lepsa ali cerki nije :huh: ............. ovo je letnji set , sportingove zimski i caos.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komso glupo pitanje ali sto ne vratis sporting branike? Znam da je cimanje skidanje pa vracanje ali dosta je lepsi sa njima :D

Ove felne su skroz ok, bile bi jos lepse da imaju cepove (i eventualno da su bele :rolleyes:) mada moze i ovako :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

komso prodao ih jos u februaru (kako kazu drage nam kolege) -- nisam imao gde da ih drzim nazalost , ici ce ovi u crveno kad budem imao vremena.

 

cepove moram da nadjem za te felne (neki veci su) , imam kuci ove standardne ali ne mogu -- a bele felne i crveni auto NIKAKO na partizanovca .............. :whistle:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas ti atest za crvene branike? :D Jer nece to tako moci da ti sad crne branike ofarbas u crveno, sta ako se pesak povredi na novu farbu :D Ipak dodatan sloj farbe menja dimenzije vozila van predvidjenih fabrickih gabarita i kako mi znamo da ta nova boja ima odgovarajucu refleksiju da ne zaslepi vozace u saobracaju :D

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas uradili servis -- 3l ulja i svi filteri sa rukama u servisu 5.300 din. , sve gotovo za 20 minuta ........... punto me nekada bas prijatno iznenadi ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

puntisa smanjio buku motora posle servisa bas dosta ............ ;).

 

 

 

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...