Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

obojca ste u pravu , ne da su me izmaltretirali nego sam se toliko oko svega nasekirao da zamalo u bolnici nisam zavrsio , evo lezim kuci sutra idem kod gastroentrologa -- nema sta stres me je pocepao na pola i krivo mi je sto sam sve to ja sam sebi napravio ................. jer ja nisam takav zato sam se i razboleo. 

 

nista i nikad vise na vozilo necu dodati , ni jednu nalepnicu -- jer pre mene kao sto sam gore i napisao na moje oci pustise zenu sa ne ispravnim zadnjim kocnicama uz obrazlozenje TO SE NE SNIMA , znaci ovako ne treba nista cackati ali treba auta sa ne ispravnim kocnicama da budu na ulicama. uz sve te spojlere ja imam komplet i nove kocnice -- i juce pita baja da skine neki grafikon ili kako se vec zove za ovako sa mojih kola (da imaju) ja kazem NE MOZE iako se znamo pa da nekoj glupaci to stavi kao ispravno.

ovo je zemlja ludila i kraj --- nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne ostanem duzan ........ evo ga ispravan NOVI i lepi punto :o , ljubi ga MARSAL VUCKO i njegova drzava -- INACE FAROVI I PRAGOVI NISTA NE SMETAJU -- HA , HA , HA , jebao ih njihov zakon.

Yeti samo ulepsava zadnje dve slike ........ :whistle:.

 

 

 

IMG_20190207_161804_-_1_(2).jpg

IMG_20190207_161804_-_1_(4).jpg

IMG_20190207_161804_-_1_(5).jpg

IMG_20190207_161804_-_1_(6).jpg

IMG_20190207_161804_-_1_(7).jpg

IMG_20190207_161804_-_1_(8).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec se osecam bezbednije :D Imam i ja crne branike :D

 

46831194881_35e42de0bd_q.jpg

 

 

Mislim da je sramota da neko ugrozava bezbednost saobracaja sa branicima u boji karoserije...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

WERP ja ne farbam vise nista (ako klinka resi neka radi - njen je punto) , a kacket sam izlomio skidajuci ga sa kola ............... ;).

 

YUGISA branici mogu samo da budu u boji vozila ili crni ali fabricki - to su mi vucicevi prestavnici objasnili na tehnickom .............. :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebes felne -- kaze da je jedna pukla , ali udarac je bio strasan na raskrsnici , i druga strana kola je bacena na banderu -- hvala bogu nikome nije nista koliko sam razumeo a moglo je biti svasta , nije bio vezan i bacilo ga na suvozacevo sediste , da nije otisla bi noga ............ :cry:.

sve sam video jos juce na fejsu (imate u fiat stilo grupi) -- bas mi je zao ali zivot prvo pa lim i aluminijum , sve to moze ponovo da se stekne , kupi i nabavi a nikoli sve najbolje i samo bez sekiracije , koliko se moze ............  jbg. 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je...
Znači ode stilo sa sve felnama ....

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretpostavljam da ce ga prodavati u celosti ali ne znam iskreno nista.

vidim mnogi ga tamo pitaju posto su felne i gume u ovakvom stanju , mozda ce ici i u delove ............ :ermm:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pretpostavljam , a jbg. sta ces -- razvaljen je totalno , koliko vidim i ja sa slika tamo na fejsu ............ <_<.

 

 

60200279_2650519088295714_3684907044604739584_n.jpg

60320426_2650519908295632_4226627077761138688_n.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene kamionima voze letinu, voze kao sumanuti, a meni deca u kolima 95% vožnje... Brrr, naježih se

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno ti gore jos 2 slike ........... ma uzas.

 

sta da ti kazem , svuda je tako -- pazi se koliko mozes onda te i bog cuva (stara izreka) , mada u ovom ludom svetu gde svi negde jure i zure ne znam nista.

 

ova slika dole je bila 21 ili 22 aprila , tek namestene kod mene -- auto nije ni legao jos , samo sto je skinut sa dizalice ........... :censored:

 

 

STILO_ODOSE_FELNE_1__(1).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema felni vise -- eno ga u delove na fejsu (ima vise slika) ............. ;)

 

 

lupan  (1).jpg

lupan  (2).jpg

lupan  (3).jpg

lupan  (4).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

a evo i felni na prodaju , da malo pomognem nikoli (sad video) -- ako smem ovako , kliknete na ovo pre minuta koliko pise ispod njegovog imena i izadju sve slike sa cenom .............. ^_^

 

 

 

 

 

 

60515687_2652883074725982_5391923770422198272_n.jpg

60622015_2652883241392632_6582957938640420864_n.jpg

60423362_2652883131392643_83823111484473344_n.jpg

60341471_2652883474725942_5453777823539920896_n.jpg

60275741_2652883334725956_1279901912065376256_n.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj bez zezanja takvog  - molim te , da covek to vidi ovde ............. koji vam je.

 

nemoj te se saliti tako na moj racun (a i njegov) , mogao je da najebe ozbiljno .......... <_<.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti i kazem , jebes felne , jebes auto -- spucao ga na raskrsnici u njegova vrata covek i odvalio ga -- da nije odleteo na suvozacevo sediste (nije bio vezan) kaze da bi mu noga ozbiljno najebala (gore sam vec napisao) , zato i kazem pusti takvo zezanje sada - bez ljutnje ............ ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mog ćaleta tako napucao tamić u audiju ... Bio on kriv. Nije smeo kevi ni da pokaže auto... Jezivo!

Poslato sa POT-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja i ne znam ko je kriv , iskreno nisam ga ni pitao preko poruka tamo (mi se ne druzimo -- decko je samo kupio felne od mene) pre mesec dana tj. malo manje.

 

necu da ga sad i ja sekiram tj. da mu stajem na muku jos vise  -- idemo dalje to je zivot ............. :mellow:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kom na fejsu,nikome nije odgovorio kad su ga pitali sta je bilo i ko je kriv,tako da mislim da je on kriv.Mada nije ni bitno,izvukao bez ikakvih povreda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa iskreno udarac direkt u vrata obicno znači da je izvirio u neku ulicu i da ga je neko pokupio. E sad, na kraju krajeva nije ni bitno šta se desilo dokle god su svi živi i zdravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad smo se culi na minut -- jer smo prijatelji samo na fejsu (ja zvao).

 

za sudar necu da ga pitam nista -- glupo mi je sem ako sam ne kaze jer ce me zvati kasnije.

 

auto je otisao za 400e u otpad nekom begi (sutra ga rastura) , felne otisle za 160e (ne znam kome) , maska prednja bez znaka za 4000 din i jos neke sitnice , ostala mu navigacija i to je to ............ zavrsena prica .......... on prica ekstra kao da mu se nista nije ni desilo , ja bih bio traumiran najmanje nedeju dana .......... ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...