Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Pa da. Nije teska sigurno. Steta sto ti komsija nema rekorda c kupea. Nacrtao bih se ispred njega za dve sekunde da kupim auto. Da ne spamujem coveku temu vise. Ova lajsna na vratima sto se nastavlja na stranicu kako bi izgledalo to u boji kola?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/9/2018 at 8:43 AM, aNGRY said:
Pa da. Nije teska sigurno. Steta sto ti komsija nema rekorda c kupea. Nacrtao bih se ispred njega za dve sekunde da kupim auto. Da ne spamujem coveku temu vise. Ova lajsna na vratima sto se nastavlja na stranicu kako bi izgledalo to u boji kola?

Imao je moj ćale Rekorda C karavana sa troja vrata,početkom osamdesetih....
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vracene kuci tj. u stan sinoc (neka ih ipak kod mene na sigurnom). nosi dekara po 2 odjednom -- jos uvek ............. :rolleyes:.

 

a mali se sunca u oktobru , lajsna malo razbija monotoniju (crveno/crno) , a razgibavanje tek ide sa stilovim 17-cama i gumama 225 45 r17 --- ove puntove su mala deca naspram njih ............... :yes.

 

 

IMG_20181007_112250.jpg

 

IMG_20181007_112351.jpg

 

IMG_20181009_162730.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao i kolega danijel55 , ako mi ispadne neka kombinacija (skoda yeti 2010 god. benzin , prvi vlasnik , ovde kupljena nova - odrzavana u ovlascenom) -- gazda se jos premislja tj. ceka neku ponudu za novo vozilo stilo ce ici na prodaju , a ako ne vozicemo se i dalje ............. :whistle:.

 

 

IMG_20180812_190949.jpg

z_1.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako gledas onaj 1.2 tsi, pogledaj opet.

 

Yeti je popularan i drzi visoko mesto na listama gde ljudi ocenjuju da li bi opet kupili isti auto.

Bas su zadovoljni, ali ne taj motor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neso to je taj , jbg. pravih 95.000km - moj drug i komsija (crni sa sivim) kupljen nov ovde u srbiji ............. ;)

 

danijele muka me hvata jer iskreno i ne znam sta da radim -- a dao bi ga meni dosta povoljinije nego na oglasima , opet stilo radi kao singerica ............. :mellow:.

 

smireni taj je motor jer ga je tako i kupio , mene ubija samo manja km i manja registracija -- znam da postoji i dizel 2.0 valjda ali necu samo zbog haraca drzavi ............... :yes.

 

 

nista nije sigurno , ali ako on resi da uzima tog hundaija novog (ima pare covek) uzecu ga 90% , gde da nadjem stvarno prvog vlasnika i original km u ovoj usranoj i lazljivoj zemlji --- sem ovako od nekoga koga znas godinama i zivite jedan pored drugog ............. nisam pametan.

 

 

bas je ovakva kombinacija kao dole na slikama --- ali nije ovaj ............. :rolleyes:.

2010 god. - bas kraj godine je kupljen i 1 put registrovan.

 

 

biggest_20180301112233-1519911469.jpg

biggest_20180301112315-1519911772.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

mladje i novije -- nista drugo , a stilo je ljubav ............ :wub: -- bar meni. 

 

videcemo sta ce biti ........ javljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rofl: .......... :yes ............ e sad ako ti meni verujes bas smo juce bili na parkingu i to sam mu licno rekao , covek se slatko nasmejao.

 

ali ako vidis stila ovde u oglasima ili na K.P. onda znas sve.

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode stilo u oglase ovde kod nas na forumu prvo , pa ce biti i na drugim oglasima za par dana ...... cekam burazera od ujaka i jednog druga da prelome hoce li ga ili ne , uglavnom ide na prodaju .......... :(.

Uzet definitno yeti 2010 god. od mog druga i komsije (kupljen ovde u srbiji -- odrzavan u ovlascenom skodinom servisu) , prvi i jedini vlasnik , prava km -- 1.2 tsi turbo benzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice , bice - sad sam u frci sa vremenom zbog posla , cim to prestane.

I da je malo operem tj. sredim - ne odrzavaju svi kola kao ja , mora dubinsko da se radi unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...