Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

trebaju distanceri pozadi bar 5mm , nista od posla ............. :crybaby: , a bas su mi se svidjale i gume su ekstra na njima - jbg-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo u cemu je fora , vidi dole J i ET mojih .......... ;) , zato i ne kace niti imam distancere ............. ma bice mada mi je zaoooo u p.m. (ekstra su) , ali stvarno ne mogu da se sada zezam sa tim pozadi -- distanceri , srafovi  , itd , itd.

 

evo ih kome trebaju (zadnja je 130e) sve komplet ............. :crybaby:. pozovite se na mene dragan sa konjarnika jer smo se culi vise puta zbog njih.

 

decko je ekstra lik i clan je fiat punto 2- serbia foruma (nesa) na fejsu kao i ja.

 

https://www.kupujemprodajem.com/Automobili-Delovi-i-alati/Auto-Felne/Felne-Azev-4x98-sa-gumama-66284631-oglas.htm?filter_id=220979825

 

 

IMG_20180415_134749.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ih sa zimskim gumama :thumbup: , mislio sam malo da promenim letnji set , a fabrika je fabrika - uvek bilo ............ :).

 

 

 

IMG_20180421_151512.jpg

IMG_20180421_151454.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo osvezivanja zimskog seta danas .......... sve zavrseno za sat ............ :thumbup:.

 

 

IMG_20180918_180831.jpg

IMG_20180918_180824.jpg

 

 

ovako ima da ofarbam i ove crne sada na kolima letnji set ............ ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da znas , nije siva alu klasicna a nije bas ni gun ali blize njemu - na suncu ekstra izgledaju ............ jedan sprej (sve 4 i to lepo) i ostalo jos ........... :lol:.

 

bice na crveno bombona - bar mislim ........... :innocent:.

 

 

IMG_20180918_192525.jpg

IMG_20180918_192544.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna stara -- ove felne sam obozavao ............. ;).

 

 

IMG_20150214_161157.jpg

 

 

a ovako mi je bio san da ga odradim (spustim) - koji nisam dosanjao , mada bi sada bilo ka...ranja na tehnickom ............. <_<.

 

 

AAA -- ae5c839ebc5d-800x600 (8).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa ovim sam se najsladje navozao 10 godina (davno bese) , ali ne zaboravljam - nazalost mislim da je auto rasturen ............. :crybaby:.

 

 

 

IMG_2807.JPG

IMG_2806.JPG

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, bole-stilo.jtd said:

IMG_20150214_161157.jpg

A gde su felne?  :lol: Najgora stvar je ofarbati felne u crno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodate odavno (ja cim se malo zasitim pravo na oglase) , takve sam ih kupio i tako ih prodao (crne) ali ja vise govorim kao su stajale tada na stilu , bile su malo izbacenije (bez distancera) bas kako treba po meni - jotazu sam zaboravio ........... :mellow:.

 

i da bile su 17-ske , sa gumama 225 45 17.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to i kraj za punta , crni set je na prodaju ovde i na K.P. (eno ga kod vulkanizera plavi most) , a ove sporting ostaju na kolima preko cele godine ........... :).

 

za par dana i stilo isto , tomason idu na prodaju (vec su na K.P.) , dosta mi je vise da ih vucem iz stana i menjam , a iskreno i ne mogu vise - jbg. godine ............. ;).

 

 

IMG_20181006_163406.jpg

IMG_20181006_162545.jpg

IMG_20181006_160729.jpg

IMG_20181006_160725.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno, ne daj se!
Moj komša '40to godište,menja redovno točkove na asconi b iz '79...Oš ti slikam?

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi sve ja vama verujem (taj 40 god. je neki supermen jbt.) , ali ne mogu vise da ih svlacim i podizem na 3 sprat , ljubi vas brat ................ :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije superman,ja mu pomognem...
Pa šta ćeš na trećem!
Minumum deveti ,pa liftom!

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Os morgen lift , zgrada ima samo 4 sprata ......... :whistle: .

 

Zavrsena prica za felne , samo jos da ih rasprodam.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah sam shvatio,zato i kažem!
Ja sam na Mirijevu živeo na 2. pa sam išao liftom...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta ascona b nosi neke 13, max 14 obucu. Felna od tezisa 17 je teska prilicno. Sta ja da kazem koji imam dva seta felni na 13-tom spratu na terasi. Dobro ja imam lift. Ali kad ubacim felne u lift gledaju me svi kao da sam kreten. Priceless:D Dok sam bio u paviljonima nosio sam na 6-ti sprat bez lifta.Ova treca slika crnih felni, tu bi varijanta poliran falc i gun metal srce leglo ko budali samar.

Edited by aNGRY

Share this post


Link to post
Share on other sites

14" ronal.Ja odrastao na drugom,pa sve peške.Sada živim u tipičnoj laloškoj kući na lakat,uteram auto u dvorište,kupim porodično i začas se skupi ekipa... 825f99cab273acae9fad787d18b5443a.jpg

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...