Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

ahhhhha snimio si me , svaka cast :thumbup: -- imao sam i 18-ce na stilu (ima u temi negde) ali kacio mi je pozadi na svaki lezeci kad je spusten auto. 

 

ovde samo da nabacim neke distancere (malo jace) i bile bi jos bolje , ali nikako da se nakanim ............ ;).

 

 

alu felne BINNO R18 8 jota ET30 , gume mishelin pilot sport 3 245/40 -- sada sam nasao na strani 10 , ali slika nema (to je ono kad su sve slike bile izbrisane sa sajta) a ja druge nazalost nemam tj. ne mogu da ih nadjem ............. :(.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zbog guma ti je kacio, ja sam imao one 18ice sa Brava na Stilu i nije mi kacio ni kad je natovaren bio.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo pise malo pre na satu (punto) , e sad koliko je stvarno bog ce ga znati , ali vazno je da ide ............ ;).

 

u petak zamenjeno sve pozadi sto se tice kocnica (dobosi, paknovi, koc. cilindri i koc. ulje u sistemu + napred creva) ........... :).

 

 

IMG_20180909_154451.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ovo deda ces na.....ti ............ :rofl:.

farove sam radio u brace jerkovic (ispod okretnice 26-ce) na onoj lakat krivini -- zaboravio sam kako se covek zove. 

pa i nisu se bas proslavili jer su mi polomili jedan od nosaca farova , drugi je maglio i tako ......... mene videti vise nece.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma salim se , deda naravno ......... :thumbup:.

 

skroz dole , zaokruzeno zelenim (odvaljeno) ....... jbg. , i tako cu ih skidati ako ovi budu srali na tehnickom zbog farbanja -- videcemo.

 

ovako se ne vidi nista dok haubu ne podignes , i ja sam video tek posle 5-6 dana ........ :lol:.

 

 

punto_1_(7).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta mislite o ovim felnama za punta umesto crnih prva slika (vasa misljenja) -- azev (germany) dimenzije gume 195 50x15 , 4x98 , 7,5x15/ET 35  , da ne kace negde i ostalo ............ :).

i crne imaju iste gume ali ne znam koji su ET i ne kace nigde u voznji ............... :).

 

 

IMG_20180503_183347.jpg

FB_IMG_1537168322862.jpg

FB_IMG_1537168329361.jpg

FB_IMG_1537168336566.jpg

FB_IMG_1537168343917.jpg

FB_IMG_1537168354392.jpg

FB_IMG_1537168363320.jpg

FB_IMG_1537168371658.jpg

FB_IMG_1537168377897.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je to!

Extra su na Puntu,ima ih moj komša na autu

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa meni se odmah svidele , gume su 2014 - 7mm napred , 6mm nazad sve balansirano i moze odmah na auto , cena kompleta 150e (za to cemo da vidimo).

donece ih kod mog vulkanizera danas pa cemo sve da probamo , plasim se za nazad jer su 7,5 da ne kace a distancere ne bih da stavljam.

 

neso jel tvoj komsa ima distancre (pozadi) na njma ????

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,čika Arsa ima 73 godine...
To mu je sin kupio Punta,na tim felnama su mu letnje gume,a na original čeličnim zimske...
Ne vidim ga sada,crkao mu senzor položaja volana pa ga ne vozi...
Slikaću ti zadnjicu

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je tako bice super , ovaj decko dolazi danas pa sve probamo ............ ako stignes baci sliku ovde.

 

hvala unapred .......... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slika,ali kao da ima nečeg pozadi...d0d47fdfabd368d3805a765b90b69516.jpgb4c4865165882e355d386035c64c31a1.jpg07b474b49518e345e1daacb73bf34f92.jpgd610fc01216dc6ef520eb823b7eaf4e8.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel su ovo 14 ili 15 --- nesto mi gume balonjare .............. :(

 

ne vidim na slici ali ako trebaju distanceri nista od posla , ne mogu da se zezam posle i sa tim , pa drugi srafovi  .............. ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

14tke

Nisam ti baš pomogao,a on nema pojma,sin mu otera auto i zameni točkove...

Meni se jako sviđaju,ali mi ne trebaju,imam čelične

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...