Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

i ode crveni mali ............ ;).

 

koliko je ovo cudo -- svaka cast vozacu ovoga kad se zavlaci u manje ulice.

 

 

IMG_20180208_102826.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto kao i veliki IVECO combi,možda malko duže...
Bio tekst u politikinom zabavniku,kada sam bio klinac,o liku koji je u peglicu instalirao motor od nsu tt,od tada mi se dopadaju male osice...Ja sam na kevinom jugu,devedesetih,imao 92ks,mereno na valjcima(ali nije bilo goriva)....

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam jbn. vremena , kupovalo se na flasu 2-3 litre i srecan si bio kao pas ........... a pumpa u svakom 3 dvoristu ............ :( , pu-pu ne ponovilo se nikada.

ja sam tada vozio golfa 1 crvenog benzin koji je trosio 12-13l na 100 km ali svaki dan po 2-3 ture do zrenjanina i nazad u obrenovac , natovarim po 600 l u njega (nekada i dosta vise) - nema sedista nazad a cigare (boksove) spremim za patrole uz put (sve sam ih na kraju i upoznao) i samo pici .......... zato sam ga i vozio svaki dan , a u obrenovcu prazne ulice tek po koji auto prodje , jad i beda. 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi išli i Mađarsku,ali smo morali da zaradimo prvo i to DeM,pa u tank kod drugara u Škodu iza zadnjeg sedišta,nisu znali koliki mu je gepek tamo...20l pravo bogatstvo!

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi sve tovarili u burice metalne , nabavio cale od druga iz bazne hemije baric neke manje -- to pun auto , sve se vidi ja i on po pola radili .......... ma kazem ne dao bog nikome , imali smo tada neki evro u dzepu vise u odnosu na druge (ne mnogo) i goriva za nasa vozila da se vozimo non-stop --- dodju i mole te za 2l goriva da dete vozi do lekara a nema pare da ti da (komsija - rodjaci) , sta ces das mu 2 flase po litar i po i teraj dalje ......... tada sam se svacega nagledao a i svuda sam prosao sa autom , i preko njiva i oranica .......... covek od koga smo nabavljali gorivo je radio tada u muriji (obican pandur) i bio je prva ruka kod nas od ovih sto su im oduzimali sve preko dunava , selo iznad zrenjanina gore - neka vukojebina ........... jbg. niko do bgd-a nije smeo da nas pipne zbog njega (svi su se oni znali - boks pljuga je obavezan na svakom punktu) e odatle ka obrenovcu staze i bogaze , pogotovo na umci - tu je bio punkt uvek sa nekim baksuzima pa udri kuda stignes ili prepirka non-stop .......... :ph34r:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije me ćale šišao ni za šta...da mi priliku da uzmem kintu,ostalo cepaj sam...par puta sam mogao da zaginem od onih arkanovih ludaka preko u erdutu....
A morao sam da pazim da keva ima sa čime će na posao...
Jesmo bili snalažljivi,ali ovi novi klinci su pametniji!



Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

tada je tako bilo , ja sam se tako snalazio i radio u tentu-a obrenovac za stalno , da kada je bila plata moja keva juri u bgd. da kupi celih 13e (u obrenovcu je mogla 8e) a meni je od svake ture ostajalo 40e i goriva koliko mi treba .... ja platu nisam ni isao da dizem , to je ona jurila za nju i mene ......... jbg. 

ne znam koliko bi se danasnji klinci snasli a da im mame i tate ne daju nista tj. da nemaju da im daju ni 2e  .... :huh: , ali kazem bilo pa proslo i ne ponovilo se.

odoh u krevet ......... :sleep:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

noć!

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta slično/srodno deluju...
Jel dele platformu ili zasebno razvijani?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc krenuli u pola 9 iz Bjele (sa pumpe) i stigli jutros u 5h u Bgd --- ekstra (stajanje na 2 mesta po 10 minuta) , granica prazna , radovi oko uzica svi semafori na zeleno :) , cacak most takodje -- matori na visini zadatka kao i uvek (noc i samo gas) , ne znam kako cemo se rastaviti kad dodje vreme.

U znak zahvalnosti popodne opran i malo usmikan ........... :thumbsup:.

Presli smo oko 1100 km puta i malo dole po zalivu - do kotora i herceg novog , potrosnja po bordu 5,5l preko severa C.G. u odlasku (jabuka,pljevlja,savnik,oko niksica,risan - normalno zabljak i durmitor) , isti put i u povrtaku ......... :happy:.

Vreme bilo ekstra svih 10 dana ........ drugi dan je samo malo pala kisa kasno popodne i posle je bio pakao - more toplo.

Juce na dan kretanja je bio i zemljotres nesto pre 18h da me je probudio iz kreveta i odmora pred put ali sta da se radi - vazno je da smo mi stigli bezbedno i zdravo ............ ;).

 

IMG_20180812_190947.jpgIMG_20180812_190958.jpg

IMG_20180812_191007.jpgIMG_20180812_191025.jpgIMG_20180812_191035.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, bole-stilo.jtd said:

Juce na dan kretanja je bio i zemljotres nesto pre 18h da me je probudio iz kreveta i odmora pred put ali sta da se radi - vazno je da smo mi stigli bezbedno i zdravo

Nije to bio zemljotres, nego je neko krenuo za Beograd svojim Stilom karavan, pa malo jače stisnuo po gasu... :D:D:D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahhhhhhha moralo je biti bas jako jer je bio 6 rihtera :lol: , salu na stranu ni malo lep osecaj kad te probudi iz sna od sat vremena :sleep: , znaci onog najaceg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naruceno za punta iz daleke nam kine voltmetar , cekamo da dodje da zamenimo stari ladin (zadnja slika okruzen crvenim , slabo svetli sta god mu stavio - probao i led sijalce isto) ........ kod njih sa sve postarinom ovaj model je 6,78e a kod nas na K.P. od 1600 pa do 2000 din. + postarina ...........;).

Inace do sada narucivano brdo stvarica sa donjeg sajta i sve je uvek bilo OK , i dalje cemo saradjivati - cene im variraju kako daju popuste.

 

 

HTB1E2KmOpXXXXaLXpXXq6xXFXXXg.jpg

HTB16lGbOpXXXXcpXFXXq6xXFXXXn.jpg

HTB1HRynOpXXXXXxXpXXq6xXFXXX5.jpg

punto_1_(5).jpg

 

 

https://www.aliexpress.com/item/2-52mm-Car-Gauge-VOLTS-Meter-Car-Voltage-Meters-8-16V-Blue-Light-Black-Shell-12V/32771627623.html?spm=2114.search0104.3.29.7ce9747cPAN2bV&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10152_10151_10065_10068_10344_10342_10343_5012915_10340_10341_10696_10084_10083_10618_5013015_10307_5012815_10059_100031_5012715_10103_10624_10623_10622_10621_10620-normal#cfs,searchweb201603_6,ppcSwitch_5&algo_expid=9f7bac2c-5900-4be8-8cb9-7df181229eee-4&algo_pvid=9f7bac2c-5900-4be8-8cb9-7df181229eee&transAbTest=ae803_1&priceBeautifyAB=0

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...