Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

thanks ............ moja zena koja mi inace uvek po malo k...nja sto radim ovo ili ono na kolima (kao i svaka) mi je juce rekla nesto slicno ............ :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma mene zabole za to ;) , njeno je da to radi a moje je da ga vozim sledece nedelje ili one tamo da ofarbam farove u crno :) (oba , skidanje branika , farbanje , montaza , garancija --- 60e).

 

vec je sve ugovoreno samo kad bude mogao ovaj decko zbog njegovih obaveza ......... mora da se farbaju ili onaj jedan da se menja komplet (polovan ili zamenski nov - 4500 din.).

 

voda je ucinila svoje i nema nikakvog ciscenja ili slicno.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je desni gore potrošen og levog....a sočiva na raflektorima ko novi...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jbg. , moram da idem i da resim to jer mi ide na zivce kad pogledam ovako far a kao novi su na oko ............ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na nekom stranom forumu da su za tu kondenzaciju krive kape pozadi koje ne mogu dobro da se zatvore...vrlo sam sklon da u poverujem

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

kod mene je na gornjem delu fara ka haubi gde je fabricki lepljen tu pusta skoro celom duzinom , nasli smo mi .......... :X. nesto cemo zavrsiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta mi je vise svega --- moj sledeci auto ............. ;)

 

 

Interceptor01.jpg

Interceptor04.jpg

 

 

Sreeeeeecan Uskrs svima ................ :wub:

 

 

IMG-0c09c3f819d46d1fb93469a30f3dd7c2-V.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretan i tebi!
I meni svega dosta,ovo je moj sledeći auto
Nema bord,sve mehanika...



58bd0e643867dd3581be727a9462236c.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

punto oteran veceras na sredjivanje farova (farbanje i predihtavanje) - bice gotov sutra popodne ili prekosutra ranije ............. ;)

 

stilo ide u petak kod auto elektricara (bane - plavi most) jer zeza ventilator kabine , cas radi cas ne (mrtav) nema pravila. pregledan danas na brzaka reostat i jos neke sitnice , sve je ok tj. ima napajanja ali do prekida dolazi i dalje - sumnjaju bas na ventilator ali auto mora da ostane u servisu , neki zez ima ............. :ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

punto zavrseni farovi -- malo je prljav ............. :D

 

stilo ide ipak u utorak da se vidi sta je sa ventlatorom kabine ............. ;)

 

 

 

 

punto_far_(1).jpg

punto_far_(3).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahebano izgledi sa tim farovima

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane me snimio na obrenovackom putu  :thumbup: , jos uvek na zimskom setu ............. svaka cast.

Morao sam da je okacim.

 

 

FB_IMG_1524328010575.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

kasnim , kasnim i to debelo ove godine ........ nista ne stizem od obaveza ali bice u toku ove nedelje ili sledeceg vikenda :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec neko vreme hoce radi - nece radi , ugasi si se u sred voznje se pa se sam upali i tako non stop.

crko ventilator kabine (pokusana i popravka) skroz - a sunce upeklo :rant:, morali smo polovan da uzmemo - ugradimo i sada duva za sve pare ........... :happy:.

 

 

IMG_20180428_163027.jpg

IMG_20180428_163016.jpg

IMG_20180428_163040.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce na brzaka sredili sve 4 felne za punta (letnji set) - da ubijemo malo crnu , sutra montaza ........... :thumbup:.

 

 

IMG_20180502_164532.jpg

20170404_162318.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

tek danas nabacen letnji set na punta .... :( , jos ostale opruge a njih kada cemo i da li cemo uopste stavljati niko ne zna .... :lol:.

 

stilo i dalje na zimskom setu .... :unsure: - moracu za vikend i njega da sredim.

 

 

IMG_20180503_191700.jpg

IMG_20180503_191648.jpg

IMG_20180503_183507.jpg

IMG_20180305_161129.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na predlozima ali sve ostaje kako i jeste sem opruga , to cemo da namontiramo ........ ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...