Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

ovaj dere sa cenama za sve - odavno se znamo ..........  :whistle:.

 

eto fara od kada sam ga kupio maltene , cim je malo vlaga veca on magli a interesantno je kada mu skinem one obe gume pozadi nece ili mnoooogo manje cak i po snegu kondezuje vlagu , koji mu je ne znam , a nisam imao zivaca da se zajebavam sa tim preko zime jer mora i branik da se skida .......... ;).

 

jedino sam se zajebao kad sam menjao branike u sportingove sto tada ne kupi polovan i ne stavih , ali resicemo i to ovako ili onako ............. :).

 

 

slike 007.jpg

slike 009.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Исто је и код мене....

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na šta misliš?

Послато са 9003X уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra punto dobija .............. Bosch 12v 52Ah 470A S4 desno + ............... ;)

 

 

 

88421.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/18/2018 at 4:06 PM, bole-stilo.jtd said:

ovaj dere sa cenama za sve - odavno se znamo ..........  :whistle:.

 

eto fara od kada sam ga kupio maltene , cim je malo vlaga veca on magli a interesantno je kada mu skinem one obe gume pozadi nece ili mnoooogo manje cak i po snegu kondezuje vlagu , koji mu je ne znam , a nisam imao zivaca da se zajebavam sa tim preko zime jer mora i branik da se skida .......... ;).

 

jedino sam se zajebao kad sam menjao branike u sportingove sto tada ne kupi polovan i ne stavih , ali resicemo i to ovako ili onako ............. :).

 

 

slike 007.jpg

slike 009.jpg

Sta znaci dere sa cenama? Recimo projektor par sa Angel Eyes je u Kini oko 60-70$(par)bez AE jeftinije,pa mozda carina,mozda ne),xenoni su ovde oko 40e,pa cela zajebancija sa skidanjem,farbanjem,stelovanjem,dihtovanjem,poliranjem,zastitom.Pitam informativno? A taj far sto vlazi mozes da iskoristis kao zamorce :) Otvoris far,ofarbas i zadihtujes ga kako treba i resio si problem kondezacije.Onda sve ponovis na drugom jer glupo da odskace.Bar ti svasta radis sam,tako da ce ti otvaranje i zatvaranje farova radi farbanja biti maciji kasalj.

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites

ns tyning dere sa cenama za sve .......... u odnosu na druge , ja licno zvao i uverio se ;) , na to sam mislio. ne pricam uopste o farovima (cak mislim da za punta 3 i nema nista) - nego o nekim spojlerima , dodacima branika , pragovi za stila 3 vrata 85e (oba) a ne daj boze da ih uzima od nemanje iz sapca (cak pise mala privreda) u oglasu itd , itd.

npr. zvali za neke obrvice za farove i 3 puta su bile skuplje nego kod nekog tipa ovde , a uvoz isti kina ili kaludjerica (mala privreda) - isti model , ista plastika ........... :lol:.

 

farove nikad nisam radio i to ne bih sam , videcemo letos sta i kako cemo. ni ovaj u nisu nije bas jeftin za to. a da izgleda lepo - lepo je.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa na far ---- jel ti isto magli i jel na istoj strani kao meni (vozacevoj) ............. default_wink.png.
Tačno,magli mi sa vazačke strane,ali na faru dugog svetla

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, bole-stilo.jtd said:

sutra punto dobija .............. Bosch 12v 52Ah 470A S4 desno + ............... ;)

 

 

 

88421.jpg

Sa istim takvim mi je auto stigao kad sam ga kupio. Izdrzao 5 godina iako je fabricka garancija 36 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mom komši u novoj Astri h(kupljena 2009.) crkao posle 13 meseci....kupio drugi (iako je pod garancijom),još mu u autu

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto sam i ja dobio neke slicne informacije od mog druga koji je autoelektricar da je sada bosch nepouzdan , promenili smo marku ........... narucili smo danas samo 52Ah kao dole na slici pa kad stigne. 

 

 

fiamm_50-700x525.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasno video da je BOSCH :lol: učinilo mi se zbog plave boje da je Varta blue dynamic, taj je bio kod mene a ne Bosch. Ja sam uzeo Toplu, nije Varte bilo a nisam mogao čekati, bilo mi je prilično hitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vartu imam na stilu vec 4 god. doduse silver 74Ah i radi ekstra , a ovo za bosch je istina - bar kod njih u radnji ima jedno 6 kom. na reklamaciji (video licno danas) i to sve stari oko godinu dana i manje , ne znam zasto.

 

A oni svi u kolima imaju ovaj fiamm , ovaj u servisu i ovaj sto je vlasnik radnje akumulatora -- pa ko velim znaju sta je DOBRO .......... :whistle:.

 

Ko ce ga znati u ovoj zemlji sta valja a sta ne.

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u alfu stavio Exide sa gelom unutra...Evo treća godina,ali alfu slabo vozim,više vozim Punta.Pinto ima Fiam od 55

 

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je rec o akumulatorina evo jedne istinite price.Davnih godina covek je kupui mecku 123 u nemackoj statu 8 godina dovezao u srbiju i vozio je punih 23 godine i prodao auto ,a akumulator nikad nije menjao.Inace covek je veoma cenjen elektircar i kaze da se akumulator treba odrzavati a ne samo menjati.

Bole svaka cast za sve radove na punticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti se pojave one mikro pukotine na koži, evo kako se to vrlo jednostavno resava



A za akumulatore... Jedan somborac black horse mi je trajao 10g, a drugi evo vec 7 gura, ali nema ih vise u prodaji u tom kvalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema više!
I ja sam bio zadovoljan njima.Mi smo bili u poziciji,jer smo blizu Somboru(30km),da odnesemo stari akumulator i kupimo novi uz doplatu u fabričkoj prodavnici....

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali su baš veliku paletu proizvoda, svih tipova akumulatora svih oblika i kapaciteta, šteta velika.

 

Jesenas sam po preporuci radionice za servis akumulatora uzeo 2 x 120Ah neke bugaske za 100e po komadu, za fap masinu, videcu sta ce biti za par godina . .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, bole-stilo.jtd said:

Ko ce ga znati u ovoj zemlji sta valja a sta ne.

Ima itekako da se probere ;) . A eno i teme o akumulatorima, gomila iskustava, malo se iscita i pametnom dovoljno :) . Moze dosta da olaksa, tako da nema potrebe da se gleda u pasulj i zapitkuje okolo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko nista ne zapitkuje nego se vrsi cisto malo konverzacija medju ljudima , temu o akumulatorima sam procitao i opet nisam znao sta cu ............ ;).

 

ali da ne tupim mnogo , uzet na kraju (slika dole) posto fiamm-a nema nigde na stanju (trenutno) , gledao sam na 4-5 mesta.

 

i ovo je dobra marka , hvale ga svi ....... e sad videcemo.

 

 

exide-ea530.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav je meni u Alfi,bio skup!Nisam uspeo da ga zakačim onom trakom za pridržavanje akumulatora,nije standardne veličine,to proveri
Ima neki gel unutra umesto tečnost


Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...