Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

To ce da te izvadi znas koliko... :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema mene sta to da vadi , ja auto odrzavam zbog sebe i moje porodice koju vozim ;).

nego kazem onako i ja sam se iznenadio da sam ih sve skoro nasao (lepa gomilica) :lol:.

 

 

IMG_20180127_181321.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok brate , kazem onako jer sam picajzla za auto po pitanju ispravnosti (citaj bolest) .......... pa da spremam za oglas ne bi komplet menjac radio (450e) pre daj boze da ima i 10.000 km , pa kupovao felne tomason 17 tn1 (420e) + nove letnje gume 225 45 17.

ne isplati se meni to sad ni prodavati .......... iskreno ;) , da sam razmisljao jesam ali ne ide , ima da strulimo zajedno :lol:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni pričaš!?:lol:

 

 

Ja se sjebah samo što dadoh onaj letnji set sa novim gumama al jbg. Kontao sam da sam čvrsto rešio da prodajem Deltu. Kad ono međutim....ode Y i digoh ruke. Biće neke CC kad oglođe žena zimske gume.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti kazem - sve znas , ja bih ali se on neda ........... sta da kupim kad nista konkretno da dodam i nemam.

a za koji dan i deda treba da postanem ........... :wub: .

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan stilo.Od pocetka pratim temu.Jedino bi bila dobra prodaja i isplatila se,ako bi neko naleteo poput tebe picajzla da bude i plati koliko zaista vredi,ali to je kod nas skoro nemoguce.Svako bi da kupi jeftinije,a proda skuplje ,a pri tome retko ko je pravi pican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, ovako sredjen auto se ne prodaje.

Suvise ulozeno, mora da se izvoza, da se iskoristi. :D

A i da prodas, sta da kupis da slicne pare (+-) a da bude upola sredjeno ovako, bas kako si hteo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve ste u pravu momci :) -- videcemo jer mi i dva mala auta iskreno ne trebaju -- punto je za grad , ja na more npr. u c.g. ne bi mogao sa njim da idem.

da bih se rastao od stila ponuda mora biti veoma ozbiljna (oglasi me ne interesuju i cene tamo) i to je problem , jer sto kazete napravio sam ga za mene mada je fabricki u to vreme imao sve zivo , a odrzavam ga na najvisem nivou. normalno velika vecina kupca bi da plate sto manje (kao i ja - bar sam iskren) tako da vozicu ga ja jos neko vreme i onako nista ne zurim -- ili ako mi izleti neka kombinacija zamene za nesto novije (5 vrata) a da bude realno sa obe strane ko zna , sve je moguce.

vec su mi nudili stila sa 3 vrata (2003 - ovde u mom kraju :rolleyes:) 1,9 jtd-a (ali daleko losije odrzavan nego moj - licno znam) + njihova neka mala doplata.

to je po meni isto kao punto , 3 vrata dok je karavan veci , komforniji , potrosnja maltene ista a registracija je tu - ali videcemo , ima vremena ............. ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto su najavili par dana lepog vremena isli smo malo na kupanjac (slap) -- odozgo i odozdo (podno pranje) sve u fulllu pa picimo dalje ........... ;).

lepo se mi drzimo za nase godine - jos kad nam legnu tomasonke letos brrrr ............. :lol:.

 

ps. na zadnjoj slici je unutrasnji zimski set (volan i sedista) da se odmah zna ............. :D.

 

 

z_1.jpg

z_2.jpg

z_3.jpg

z_4.jpg

z_5.jpg

z_6.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu prostirke nego nasloni:P (zimski set) zbog koznih sedista , i ako ima grejanje istih ladna su ujutro pa samim tim lade i jaj...ca ....... ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Martine , malo je bio zapostavljen zbog Punta (vise je bio prljav nego zapostavljen :lol:) , ali danas me je bas odusevio kada sam ga ponovo malo upicanio ............. :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

idemo redom .......... navlaka je u pitanju :) , volan drugi nemam --- prodat jos proslo leto ............. ;)

 

pre dva sata postao sam deda -- 3,350 , 53 cm :wub: , tako da ne znam gde bijem ............. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala puno , to je najbitnije ............ :wub:

 

a deda je kao puska , ima neki i ne veruju kad cuju ............. :rofl:

 

 

20170624_191854.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...