Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Ovo je bilo oktobar 2015. Tad su radovi bili uveliko u toku... Al je moglo da se pridje mostu, ono da se predje pesaka itd... ;)

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno onda nije bilo gotovo - imas sad sa druge strane lepo sredjen parking i prilaz za fotkanje samog mosta (zanemariti auto, skljocnuo za predstavljanje):

190220163619.thumb.jpg.2c9692a0d4d9807ea5d78d1eb9487415.jpg

Npr. ako samo prolazis, ne moras da ulazis u centar, a mozes na tenane da vidis i islikas most. A tek put dalje uz Drinu, kroz onu lepotu od krivina i tunela :wub: . Retko prolazim, ali obozavam tu deonicu. Kada je probijena 80-ih u bivsoj Jugi, bila je kao pista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam znam... Isao sam dalje tamo... U Etno selo Stanisic... Itd... Super je bio put. Ima i kod mene u temi opisano (Funto 1.2 elx) ...

Kolega izvini na off-u :D

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema na cemu , o visegradu sve najlepse ............... ;) , slike su ekstra.

 

za sada ostaje ovako kako je , jer i meni se vise svidja a kad dodje leto nesto cemo dugo budziti , za sada ne diram vise nista.

 

distancere sam gledao 16-20 nove -- bogami skupo sa srafovima ............. :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole imam ja distance sa moje desetke od 16mm sa sve šrafovima kupljeni kod Vračar Tuninga,nikako da ih oglasim.Dogovorićemo cenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde posalji neku sliku i cenu danas (kasnije) u inbox , pa da vidimo nesto -- sad me je slava urnisala ali sam zainteresovan ............ iskren pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

punto predat ceri - polozila :wub: , da malo odmeni tatu u vozikanju ................ :)

 

 

IMG-68e9975f5c0edc670481258e5303d9fe-V.jpg

IMG-0a1b8e946c6273648031f4c446a20777-V.jpg 

IMG-5ad83ea7084bb68ffa8684f1c1a00565-V.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala drustvo , jos se malo uhodavamo na punta ali sve je bolje i bolje tj. sigurnije ............... :).

polagala je i vozila sve casove na golfu starom samo 6 meseci , ne znam mu oznaku ............. ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

:respect: .............. :fun: ............. :wine:.............. :cheers: ............. :sorcerer:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo malo novine , posto burazeru dajem abarth km sat sa belim led osvetljenjem koji je sad u pajku (stilu) , nabavio sam meni originale sa narandzastim osvetljenjem -- vise i sam ne znam koji komad po redu , sutra mi stize pa zamena - stilo ide i dalje za sve pare svaki dan , na satu vec 330.000 km i nesto , stvarnih ko zna koliko (ja racunam duplo) ali grama ulja ne trosi od zamene do zamene na 10.000 km , trosi samo dizel .................. :fun:

 

 

IMG-bb5960848405903f9e7ec7abe32d6a3a-V.jpg

IMG-fb05193546ec4f9ba2627ca717f539ef-V.jpg

20170325_152533.jpg

 

 

punta sam predao cerki i zeni -- vise me ne interesuje u zivotu , sredjen je , ispravan je sve ostalo je na njima .................. od mene vala dosta ............... :D

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

leglo ko dupe na nosu ........... po 3 ili 4 put .......... :rofl:

onaj obican jtd sat vise ne vracam ni za zivu glavu ............ :rolleyes:

 

 

IMG_20180110_152310.jpg

IMG_20180110_152301.jpg

IMG_20180110_152304.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakva tajna (mene licno 5000 din.) a kosta 50e maltene svud i fiksno jer je trazena sacuvaj me boze sada , a postaje polako raritet  -- ovaj decko prodade 2 u istom danu ma za pola sata i ima jos 3 narucene za 6000 din. po komadu .............. :)

 

i da to je cena sa fabrickim narandzastim osvetljenjem , a ako se pojavi neka sa belim led cena je 60e fix.

ja sam pre ove imao tu sa belim led diodama ali iskreno odudarala mi je od ostatka koji je narandzast , sada je ok.

original tabla za jtd-a je stvarno siromasna u odnosu na ovu (to sam konacno shvatio) a moj auto ima kozu fabricku i brdo drugih stvari , pa neka ima i nju ............ :lol:. za grejace me zab....le to znam sam da proverim koji radi a koji ne , a na staroj malo malo pa mi je pistao za vodu u gorivu iako sam probao skoro sve pumpe u ovoj lepoj zemlji Srbiji , e ova nema ni to sto je po meni ekstra , a ulje proveravam na sipku od kada vozim kola jer sam tako navikao -- u nikakve tackice ne verujem ............. :D.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se danas radilo na stilu , zamenjen senzor broja obrtaja radilice (preventivno) kabal je bas bio los dal od godina ili motora ne znam , i na levoj viljusci (posto je ona sama ok) samo silen blok iste .......... sve ostalo pregledano detaljno kao i uvek na svaka 2-3 meseca i top je ............. :scooter:

 

 

Senzor-broja-obrtaja-radilice-Fiat-Punto-Stilo-1-9-JTD-kabl-L=350mm-BOSCH_slika_L_24921405.jpg

tmp_WLRzq4.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se zna do koje god ide senzor sa kablom a od koje bez?

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam , bio sam pre par dana na kanalu pa smo videli da moj ima kabal , stilo je 2002 godiste  .............. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto sam preturao ovih dana i nasao sam skoro sve racune sta je radjeno na stilu sa opremnicama (servis beoguma) u zadnjih 4-5 godina (mozda u kolima ima i jos neki ...... :)) , mada imam i servisnu knjizicu u koju se upisuje (overava njihovim pecatom) i najmanja popravka za sve ove godine pod datumima i kilometrazi.

vecina novih delova original ili neka poznatija zamenska marka , tako da i ako resim da ga prodam ima sve crno na belo ---- ako resim ........ :rolleyes:

 

 

IMG_20180127_181244.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...