Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

I to si u pravu da u eri vrtoglavog IT razvoja danasnja definicija necega vec sutra postaje zastarela. Samim tim i cena uredjaja.

Ali se isto tako secam koji je bum na forumu bio MicroLink kada se pojavio i koliko ga je ljudi odmah pazarilo jer je cena bila 3 puta manja od pandana koji su se uvozili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbup: - to sam i ja mislio da kazem. sam uredjaj je vrh i nas brend  :respect:  umesto krsinskih fiatovih sanzera , ja sam ih promenio u stilu jedno 6 komada za svo ovo vreme iako imam navi -- i evo ga taj zadnji u kuci , jednostavno mehanizmi su im krs i samo otkazu - digao sam ruke od toga.

dvd uredjaji su sad bas jeftini ali te blende -- imao sam i to , ne lici na nista u odnosu na fabriku , ne znam svako ima neko svoje misljenje. meni se to u prvom momemntu svidi ali kasnije sve sto vise gledam nije mi bilo lepo , pa vuci plocicu pa je zaboravim itd,itd,itd -- najbolje je fabrika das kontakt i on odmah peva ........ :yes

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, bole-stilo.jtd said:

ali te blende -- imao sam i to , ne lici na nista u odnosu na fabriku

+1 :) 

Na Stilu apsolutno... Ali zato pogledaj kako dobro cuce na Nuova Bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://m.aliexpress.com/s/item/32822584726.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.5de3f9c7UdHmhA#autostay

Moze da se prica.Ali pazi ovo:On koristi njegov mikrofon, jedino bi bilo dobro kada bi ti bio emulator blizu,ali meni se nalazi u kaseti suvozača tako da je tesko pricati a da te neko glasno i jasno cuje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ivane jos samo da kupim novi bravo ............... :wallbash:

 

danijele thanks , ovo cu da uzmem i ja ......... :thumbup:

 

 

Onever-Universal-Car-Wireless-Bluetooth-3-5mm-Aux-Audio-Receiver-Handsfree-Bluetooth-Car-Kit-Music-Receiver.jpg_640x640.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 25/10/2017 at 12:02 PM, Ivan said:

Ali zato pogledaj kako dobro cuce na Nuova Bravo.

Evo ti fotka. Pogledaj koliko bolje cuci nego aftermarket na Stilu. Fora je sto Bravo ima fabricke prekidace oko radija i ceo taj panel ostaje posle zamene.

maxresdefault.thumb.jpg.4eb0d581dec3f7d70cf9a9bb2f7c568d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnooogo bolje nego na stilu :thumbup: , kod stila bude nekako prazno. 

 

lepo sam ti rekao gore - samo jos da kupim brava :) , tj. da prodam ove 2 djunte i da se malo ponovim.  videcemo da li ce klinka da vozi punta ili ce da stoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

narucena druga rucica , nadam se da cu je dobiti kao i na slikama dole (sutra) , a ne skrsenu tj. polomljenu kao iz indjije ............ :thumbup:

 

 

IMG-eb070295578cd4f202b5821f0d4bb7c8-V.jpg

IMG-30e8ebe335573fd6a241b5af853b0f10-V.jpg

IMG-7d871643fa11465a201fd73e9daa9f5d-V.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto kako moze da stigne druga rucica iz bujanovca sve sa kozicom za 600 din. + postarina 280 din. :unworthy: - NEOSTECENA niti RAZBIJENA niti RAZVALJENA da kad je stavis na sipku menjaca ona se okrece u krug jer je nasilno i pocupana ........... :rant:.

 

jos je zbog delimicnog strajka postexpressa putovala umesto 2 dana - 5 dana do mene , ali covek je sve slikao POSTENO i upakovao je u vakum kesicu pa u kutiju i NO PROBLEMO.

 

sta reci  ................. za njega  :respect:.

 

 

 

 

IMG-c0cb481782986eb13566ea9afee0bc6e-V.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do sada sam radio u dve brze poste bex i aks i mogu ti reci da ljudi cak ne vode racuna o vratima na kolima.To ti dodju ujutru dva slepera,u kojima je raznolika roba od buradi ulja do rucice menjaca.Niko ne vodi racuna sa paketima.Moja preporuka city express ili d express,mozda royal ali oni su jos uvek novi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i to si u pravu .......... :lol:

 

ima li neko iz bgd-a da mi pozajmi metalni nosac za punto vufer da ga napravim na poslu ili ako ima samo njega na prodaju - moze i to ......... :unworthy:

 

 

 

IMG_3274.jpg

 

IMG_3271.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/Alu-Tomason-tn1-17-ce-sa-gumama-SNIZENO-52978723-oglas.htm?filter_id=

 

 

korigovana malo cena felni i to je to -- pa neka stoje , vraticu ih ja na kola letos ako ne odu ............... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

POMOC KOLEGE !!!!!!!

 

6JX15 M2 33 je oznaka na moje dve sporting felne za punta i oznaka druge dve sportingove koje sam nasao na oglasima LK4x98, et37, 6Jx15 ---- jel moze to da se stavi zajedno na kola i u cemu je uopste razlika jer na mojima je taj zadnji broj 33 a valjda kod ovoga je 37 a obe su 6Jx15 --- ajde pomagajte ko zna jer me covek ceka da mu javim da li da mi salje te 2 felne ili ne ............. UNAPRED HVALA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje  ............

 

 

big-50535443_59b7cf956f83f1-58897942felna2.jpg

big-50535443_59b7cf955e0ef9-39273978felna1.jpg

 

 

njegove ..............

 

 

c40a8713a3aa-800x600.jpg

a318d53239d6-800x600.jpg

 

 

jel mogu ove njegove dve npr. pozadi ???? -- da ne bude nesto ruzno.

nemam prestavu uopste .......... :unsure:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i ja prvi put cujem da ima ista felna i 33 , i 35 , i 37 -- jbn. italijani poceli su mi se gaditi , ne mogu jednu felnu da urade isto a sve su 6Jx15 ............. nasao sam ih za 30e obe sto nije skupo ali su izguljene i sad ne znam sta da radim , jbm. ti sve kad moram da uzimam posle i distancere i duze srafove i sve.

nisam pametan .......... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...