Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

I meni je krivo sto je tako, ne bi trebalo da bude opravdanja. Opet, licno imam odlicno iskustvo ali nisam bio tamo godinu i po - i sad kako posle ovakvih iskustava i pisanja vise drugara sa foruma nekome da das preporuku i da ne razmisljas da li si ga zaje*ao? O tome moraju da vode racuna ako ostaju u poslu, nije dzaba ona "..., a los glas jos dalje." Pogotovo sto je ovde u pitanju zajednica koja ima skoro 17 000 clanova, plus ko zna koliko desetina hiljada ljudi sve ovo cita incognito. Moze da bude vrhunska reklama, ali i vrhunski da te pokopa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

alfina sedista su vrh i ja se ne bi razmisljao dalje nikako. samo da su dobra, po pristojnoj ceni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu losa sportingova sedista samo mi deluju da su losije uradjena (sam materijal i mehanizam sedista ) ali su mi udobnija nego u 147 kozna. Mada ako gledas sa estetske strane lepsa su alfina.Jos jedna stvar,raspitaj se kod nekoga ko ih je stavljao u punta ili jos bolje sedi u njih da vidis kakva je vozacka pozicija posto sam negde procitao da je polozaj sedenja malo vislji nego u puntovom sedistu

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sada sam odusto od koznih sedista , a iskreno sva su i bila losa sto sam ih gledao (kakva su kozna u mom stilu - kao nova) .......... praticemo dalje pa cemo videti ako naleti nesto ok za normalnu cenu ........... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigla :animier: -- stanje jos bolje nego na oglasu -- nas kolega DEKI - NIS ............. :respect:

drugi otpadi (da ih ne imenujem sada :rant:) bi trebali malo da se uledaju na ljubaznos i pomoc oko svega - DEKI SVAKA CAST.

saradnja ce se nastaviti BGD-- NIS ............. :thumbup:

danas ugradjujem samo prednja , jer su mi mu.....da otpala dok ih nisam doneo i raspremio , jbt-i sve kad nemam dvoriste kao covek.

 

 

IMG-5128ee1047e4cb356f9b92ae1effbd11-V.jpg

IMG-b213330e2b88c7b2d9b057274980d51f-V.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce ubacena prednja (bice neka slika kasnije) i ekstra su (sam uradio) , ali za zadnja bice malo sexa - nije to bas tako jednostavno kao sto neki kazu , ima tu prepravki na obe klupe i na naslonu. tako da cemo to raditi sa nekim ko se vise razume u mehaniku (ako budu hteli uopste - mislim na mehanicare) ili ako je neko iz bgd-a a radio je vec to na svom puntu da mi malo pomogne za jedan vikend licno ako zna ili da mi da neki kontakt majstora koji mu je to ugradio ovde - nema druge ............ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baci pogled po stranim sajtovima (Engleska, Bugarska, Češka, Slovačka, pa i Hrvatska.....) - poznato mi je da se to masovno radi u inostranstvu, a gde se Puntići sređuju kao što ti radiš. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nismo se razumeli momci :thumbsup:, sve znam i sve sam video koje ugradjivao ali ja to sam ne mogu da uradim i nemam gde iskreno - zivim u jbn zgradi , pa sam mislio ako su uradili sami da se nesto dogovorrimo da dodju ili da ja dodjem kod njih jedan vikend pa da nesto skarabudzimo ili ako su im to ugradjivali opet neki drugi profi majstori da mi daju kontak tih ljudi i cenu za to ali ovde u bgd - u .......... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma veci mi je problem jer nemam gde - iskreno , nemam dvoriste jedino da sve vucem u selo a daleko mi je , pa sam mislio ako neko ima nekoga od ovih sto su to vec stavljali da platim posteno i gotovo - necu ja dzabe nista. ako ne bude nista od toga onda cu polako sve sam , kao i sve u zivotu -- ali iskreno ovo me malo plasi jer je jedan prebacivao stof komlet , drugi sekao nosace pa produzivao , treci je cak i rupe busio nove u karoseriji a rezervoar je tu blizu na 2 cm :o ......... iskreno kazem jer ja nisam mehanicar nego eto malo sam samouk pa sta mogu ja to i uradim ....... :turned:

 

zato sam i pitao za pomoc ili za nekog majstora koji je vec nekom to isto radio .............. :thumbup:

@bane17 ja cu pitati njega preko poruka u inbox ko mu je to radio , njega znam i na putanji mi je bgd- obrenovac , ali i druge predloge prihvatam.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocu .......... :rolleyes: , thanks.

mada opet kazem nisam ja zivko za taj posao (sam da radim) - predosecam , ali videcemo ........ ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/13/2017 at 11:27 AM, bole-stilo.jtd said:

stigla :animier: -- stanje jos bolje nego na oglasu -- nas kolega DEKI - NIS ............. :respect:

drugi otpadi (da ih ne imenujem sada :rant:) bi trebali malo da se uledaju na ljubaznos i pomoc oko svega - DEKI SVAKA CAST.

saradnja ce se nastaviti BGD-- NIS ............. :thumbup:

danas ugradjujem samo prednja , jer su mi mu.....da otpala dok ih nisam doneo i raspremio , jbt-i sve kad nemam dvoriste kao covek.

 

 

IMG-5128ee1047e4cb356f9b92ae1effbd11-V.jpg

IMG-b213330e2b88c7b2d9b057274980d51f-V.jpg

Slazem se sa tobom, ali moram da napomenem nesto u vezi tog otpada iz Indjije... 
Pre svega kupujem kod njega sa mojim limarom i uvek ostavim 300+ eura kad dodjem.
Oni imaju toliko velik obim posla da oni ne znaju gde im je glava i sta su kome poslali itd, jednostavno tamo normalan ne mozes da ostanes :D Koliko puta su mu poklonili mnogo stvari i spustili drasticno cenu, ali kazem i dalje stojim da si u pravu sto se njih tice :D

Posebno bih napomenuo drskost vlasnika otpada!!! :angry:

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao sam da necu vise da komentarisem to ali si pogodio u centar sa zadnjom recenicom :yes - to je mene i zabolelo posle svih transakcija izmedju nas .......... ;)

 

ja im zelim sve najbolje .......... ^_^.

 

sutra slikam punta sa prednjim koznim sedistima ako stignem , a za zadnja ce mi trebati necija pomoc da ih namestim ........ :unsure:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste ovo Vi ???

Poznat mi stilo, al znam da su ti neke druge felne sad, lepse... Al isto, cini mi se da imas dva izduva i pritamnjene stopove... Sad nisam siguran uopste... fdc79a163e88b7cafe84570771ec2c7f.jpg

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...