Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Ubacen volan od crome - sve pase sraf na sraf i dzek na dzek , malo je slika losija sa mobilnim ....... ;)

 

 

 

20161125_155623.jpg

 

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa meni ima , malo je masivniji i 5 puta lepsi -- ali ukusi su razliciti ............ :)

 

vazno je da mu je koza u ekstra stanju -- bolja nego na mom.

 

ja i dalje jurim od novog brava - to moram naci kako znam i umem.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti je sve fabrika --- FIAT by TORINO ............. ^_^

 

salu na stranu riknula mi U racva u mom volanu a ovaj mi izlete ko kec na jedanaest (em povoljno em ocuvan ekstra) koza u boljem stanju nego na mom volanu -- moj normalno ostavljam ............ :)

 

skinuti dugmici sa mog volana pa pakujemo sutra na ovaj , bice stilo-croma mesavina ......... :lol:

 

 

20161125_185128.jpg

20161125_185041.jpg

 

inace OVAJ volan bar meni lezi mnogo bolje nego stilov , ali kao sto sam i rekao ukusi su razliciti .......... :D

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a evo i jos neke slike ovog crominog volana (iznutra) - isto biiip drugo pakovanje sto kazu .... mozda nekome zatreba informacija , pakuje se sraf na sraf i zica na zicu - znaci u fuluuuu je isti kao stilov ...... :).

 

 

20161123_131200.jpg

 

image-0-02-05-a9a006692bbc7740de33d5c01f998d269f4ebc8db49942acd12019309018563a-V.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne izgleda loše stvarno ali što reče Marko, dosta je slično fabricim.
Možda da si probao sa novim Bravom. To isto ide šraf na šraf ali je atraktivnije za nijansu.
Mada fabrički Stilov kožni MF izgleda lepo sam po sebi.

Sent from my F3311 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisao sam to buraz gore u 2 posta --- moja zelja i SAN je taj volan od novog brava ......... e sad sam go volan doduse kozni , bez airbega i dugmica kosta 50e - ima na oglasima :blink:

ja sam ovaj kompletan platio manje a isto koza -- ne moze to da se nadje sve komplet - ocuvano a za neku realnu cenu - bar sada.

a ako bi i nasao to , bilo bi oko 150e sto je za mene - za sada nenormalna cena i nikada ne bi dao te pare i da ih imam za volan ......... kako vreme bude prolazilo bice toga vise i jeftinije , bar se nadam ......... ;)

 

 

stilo ............ 

fiat-stilo-volan-slika-48985703.jpg

 

 

croma ............

image-0-02-05-a9a006692bbc7740de33d5c01f998d269f4ebc8db49942acd12019309018563a-V.jpg.e67614a28b3e465f2cf3e6107d9598fb.jpg

 

to je to .......... slicni jesu ali u autu bas i nisu - ne znam kako da objasnim ali tako je , mora se videti licno ......... :stuart:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bole-stilo.jtd said:

evo sta se prodaje za 50e --- sve moguce skinuto sa njega ........... :crybaby:

 

 

 

 

image_5bb2cda49828b4c5ecb255b55b08469f9ce8207377.jpg

image_9128709db8eead7e27b6e7e23add6c1721ecee31e5.jpg

 

Pa ovo ja stavio oglas za drugara... i  zaboravio sam za to.:D

 

Bas cu da ga pitam gde je, mislim da bi ga sad dao i za 20 evra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marko delimicno si i u pravu - slicno je mnogo na oko , ali i nije kad se montira u kola - treba videti licno a sve pase sraf na sraf to sam rekao odmah .......... :)

 

Aleksa ja sam ga kontaktirao pre nekoliko dana - cena je bila tada 50e fiksno - na pitanje sto su i dugmici skinuti dobio sam odgovor da je tako doslo iz svice ..... i to je to.  Ko ga je raskupisao uopste nije bitno ali da mu je sve poskidano jeste ...... :o

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, bole-stilo.jtd said:

pakuje se sraf na sraf i zica na zicu - znaci u fuluuuu je isti kao stilov ...... :).

Sto ne znaci da bi radio. Volan i DNN na novoj Multipli su i bukvalno fizicki isti kao na Stilu, ali ne radi. "Gumbici" sijaju i to je sve, no communication.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad zavrseno i sve radi ...... znaci svako dugme sljaka ....... ;).

Zato i postoji forum da probamo sve i svasta , i da razmenimo misljenja - ko voli da cacka kao ja. Tek mi je sada ovaj volan VRH.

 

 

20161126_114220.jpg

20161126_114201.jpg

20161126_114154.jpg

20161126_114216.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

FB_IMG_1482507332520.jpg

 

Sem ovog sa sisom nema nista novo - vozimo se non stop  ....... sve sljaka ekstra i postaje malo monotono , jbt-i italijana kad ga napravi tako  ..... :unworthy:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal neko zna gde ima da se kupi dodatak za prednji branik stilo 3 vrata kao na slikama dole.

Na drugoj mi je lepsi i takav bi bio ekstra.

 

 

merkur_fiat_stilo_1.jpg

410-novitecstiloschein1 maska.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, bole-stilo.jtd said:

Dal neko zna gde ima da se kupi dodatak za prednji branik stilo 3 vrata kao na slikama dole.

Na drugoj mi je lepsi i takav bi bio ekstra.

 

 

merkur_fiat_stilo_1.jpg

410-novitecstiloschein1 maska.jpg

Kod ovih sto ciste ulice mozda, za grtalicu k'o izmišljeno. :P :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...