Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Tako i meni deluje Ivane.
Pogotovo što je u pitanju dizel sat (ide do 6k obrtaja)

Sent from my F3311 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da je od restyle mjtd ............. bice slika u sredu.

 

1 sat .............. (fabricki - nekad davno)

 

 

IMG_20150504_104915.jpg

 

 

2 sat ............. abarth benzin (trenutno u autu)

 

 

IMG_20150506_191718.jpg

 

 

3 sat ........... buduci

 

 

big-39406614_582a753aae1d30-77092291IMG_0161.JPG

 

 

evo sve na jednom mestu pa uporedite .............. ;).

jeste ovaj abarth benz. najlepsi ali nema neke funkcije za dizela , tj. nema za GREJACE ako crknu sto mi smeta najvise - iskreno ............... :).

STO KAZE KOLEGA SVANULO MI JE U ZADNJI CAS .............. :lol:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si ga platio?

Ja bi uzeo takav od restalja.

Isto imam Abarth u kolima, nema signal za nivo ulja, za grejace i obrtaljka ide do 6000rpm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4000 din. me je izasao ali preko neke moje kombinacije , oni su ti malo skuplji nego nasi obicni od dizela koji se inace krecu 30-35e zbog te bele pozadine - nema ih bas uvek na oglasima. Sve sto si nabrojao za abarth sat i mene je pocelo da nervira a da je najlepsi jeste -- ja cu moj u sredu na oglas 5000 - 5500 din. kao i jos dosta stvari na K.P sto cu da skinem sa stila ........... :D

 

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i dokaza -- pocelo se polako sa uklanjanjem kojekakvih gluposti - radovi se nastavljaju ..... :rolleyes:

 

 

20161121_090915.jpg

20161121_090859.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

negde u podrumu su i mislim da je jedna malo razvaljena kad sam ih skidao -- sto ???.

 

ne bih njih da vracam - ove malo razbijaju monotoniju i mislim da ce se lepo upakovati sa ovim belim cajgerom ......... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece vracaces ga na fabriku, pa sam mislio da ces i to vratiti na staro.

Iskreno lepse i mladje izgleda sa ovim restekama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vraticemo na fabriku koliko moze -- ovo je fabrika (sive restetke) i branik prednji od stila 3 vrata je fabrika -- tu ce biti malo kompromisa .............. ;)

 

i meni je lepsi sa ovim sivim -- za sada ............. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobices keca .......... :lol:

 

Sale nista narocito samo mi je dosadio moj cuning .......... uhvatilo me je sad da sve namestim kako je i fabrika rekla a ako ostane kod mene jos 2 god. ko zna sta cu onda izmisliti ......... svrha svega je da dam sto manje para , kupim nesto za OK pare a prodam drugo isto za OK pare , bar da izvucem moju lovu --- npr. moj abarth sat za ovaj beli jtd km sat , dvd boss za 2 nove zimske gume 225 45 17 i tako u krug ......... malo razonode .......... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nastavljamo u pravom smeru ;) ...... skinuta nalepnica sa jedne strane sutra druga jer me ubio vetar napolju - duva ko lud i stavljene nove-polovne patosnice iako su polovne mirisu jos na vanilu - nisu kineske imaju podignute rubove , beli km sat jos nije stigao cekamo bex.... :lol: - sutra nastavljamo radove.

 

 

20161122_150649.jpg

20161122_150642.jpg

20161122_150632.jpg

20161122_130433.jpg

20161122_130426.jpg

20161122_130415.jpg

20161122_130401.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoce -- ovi moji kukaju da im je ladno zimi pod guzom kad udju u auto :lol: - pogotovo nazad jer nema grejace pa drzim to novembar-decembar-januar-februar prebaceno ali ima i to da izbacim .......... stigao beli km sat , idem da ga ubacim pa kacimo slike ........... :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacen km sat , ima lepo svetlo i kad se upali zmigavac bas se lepo cuje - jbg. noviji model , normalno proksi treba uraditi i to je to za danas ..... sutra nastavljamo posao ......:ph34r:

 

 

20161122_165149.jpg

20161122_165222.jpg

20161122_165418.jpg

20161122_165433.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/21/2016 at 9:54 AM, bole-stilo.jtd said:

Evo i dokaza -- pocelo se polako sa uklanjanjem kojekakvih gluposti - radovi se nastavljaju ..... :rolleyes:

 

 

20161121_090915.jpg

 

 

Koji je ovo kraj?

 

I kakva ti to budza izmedju desnog kolena i menjaca, taj tockic?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš ti dobro izgleda Lybra :rofl: ................  za ovo ce da razgovaramo u 4 oka .................:P.

 

aleksa ............. answer 

 

konjarnik .............. :stuart:

 

dodatni upaljac , a ovo okruglo u njemu je voltmetar (crveno sija) + termometar (plavo sija) digital .............. :stuart:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

aleksa to su ti sve ostaci cuninga - sve bre to ide napolje , ne mogu odjednom - malo mi je jedan dan :lol: da sve povadim , napisao sam gore ........... ;)

 

nstyner  ---- sto jeste - jeste , priznajem .................. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...