Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

E Bole,bas bedak. Zato ja moje nisam ni stavljao na felne. I dalje ih čuvam. Jer verujem da bi nestali poklopci već posle prve noći.
A kadica za gepek je prava stvar. Ima jedan moj kolega u stilu. Vrh...

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo fabricku na Xsari Estate, +1 za kadicu u gepeku, odlicna stvar, lako za odrzavanje...

Pretpostavljam da si nasao u Siluxu, posto oni valjaju Polcar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale jeb...es poklopce , stajali godinama i sad naisao kreten i skinuo ih :crybaby: - ja sam tebi dao savet da sklonis tvoje sa onih 16-ca a ja zaboravio na moje i posle montiranja felni 2-3 dana i BUM nema ih. Kupovati druge necu ... :unsure:.

 

Jeste Ivane u Siluxu sam nasao - oni su i najeftinji , e sad kojeg je kvaliteta kadica videcemo kad je kupim. Mada uzeo sam vec oba bocna zmigavca bela sa istog sajta i kao original su - komad 668 din. ... ;).

 

bocni-zmigavac-fiat-stilo-01-a4506724ca38f1fccc922a93a244122c.jpeg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiglo korito - ekstra se uklopilo ...... :rolleyes:.

 

 

20161117_143847.jpg

20161117_143855.jpg

 

A malo smo se i kupali danas ..... :).

 

 

20161117_152529.jpg

20161117_152539.jpg

20161117_152600.jpg

 

I za pola sata voznje na 3 semafora - dvoje taksista i jedan vozac uz sviranje su nas pitali jesmo li na prodaju mozda - normalno mismo rekli ne ...... bar za sada ....... ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole super si ga upicanio :thumbup:,dobra ova kada, a koji su ti to krovni  nosaci odlicno izgledaju:D

Autic ti super izgleda jedino mi se nesvdja ova ajkula(mislim da mu neprilici) na krovu ali ti volis te nesvakidasnje ukrase ako je tebi lepo onda....:respect:

Jel to miris u gepeku?:huh:

Edited by @bane@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je čudno za miris u gepeku?

Ja sam na Delti napravio poseban "džep" za jelkicu:ph34r: i to sa mrežicom da se slaže uz ona dva velika džepa fabrička na bokovima:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je neki stari miris koji sam eto stavio da izlapi u gepeku i nikako da ga slonim - sutra cu , mada stalno drzim neku jelkicu tu. za antenu se i ja razmisljam da li da je skidam ili ne , to je prava antena i hvata stanice ekstra (nije ona lazna kineka) malo mi je i dosadila jer vec stoji na kolima 2 god. inace samo je zalepljena dvosrtrukom trakom - imam njegovu original. stilo koliko je mator ekstra izgleda a pogotovo odozdo - danas sam bio na kanalu i malo zevao dole , nema rdje nigde - za sada. kadica je legla bolest , slike su malo losije jer sam slikao sa blicem u intereksu (garaza) inace je crne boje cela ........ za 2461 din. sa sve postarinom ja sam prezadovoljan. evo sad sam bio na crvenom krstu ispred pozorista da pokupim nesto i ladno mi opet prilazi taksista recima .... druze jel bi prodao mozda stila , ja kazem da ne bih a on na to ekstra je auto , a kad je seo unutra odusevio se sa sedistima i ostalim ........ zato sto me jos sluzi kako treba zadrzacu ga jos neko vreme -- gledao sam ja letos 4-5 novih brava i to je propast sta se sada prodaje i koliko treba da ulozis u to da bi bilo potpuno ispravno -- mnogo zapustenija vozila se sad prodaju i to pricam sve iz uvoza. i moj je pre 6 god. bio malooo zapusten , ali to su sve bile decije bolesti za ove sad - ne znam ....... :blink:

 

i da zaboravih nosaci su thule stavljeni kad je stilo kupljen pre 5-6 god. i nikada ih nisam ni skidao ....... :huh: ako mi verujes , imaju zakljucavanje sa obe strane i daj boze da brave nisu zardjale iznutra , kako su namesteni vise kljuc nisu videli iako imam na oba seta po jedan ........ meni to treba cesto , nesto ih ne cujem da mi zvizde mnogo a ono potrosnja je veca to su gluposti ljudi koji to ni nemaju pa lupaju , ja vozim njih i letnje i zimske gume 225 45 17 oduvek i na trapu od kad sam uzeo auto i sve izmenjao pre 5-6 god. nista drugo nisam dirao , jos imam i ebach opruge koje spustaju 3cm i tako vozim jer mi je ekstra , e sad svako ima drugacije kriterijume i to postujem ........ ali pricam onako kako i jeste ....... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/Patosnice-Gumene-STILO-27952925-oglas.htm?filter_id=

 

da li ovo vredi uzeti , zvao sam ih -- nisu original ali su iz uvoza i covek kaze da su veoma kvalitetne , debele i teske --- e sad !!!!!.

 

 

728fc344d436-1920x1080.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se podrazumeva , ali gledao sam i u spajder autu 4950 , deru pa ubijaju sa cenama :huh: .......... moram otici do ovih mada sad cunjam po netu da vidim jel ima negde i jeftinije , svidjaju mi se ove sto ih samo ubacis (sve sem cene) , a ne ko do sada kupovao po intereksu one vece za 1100-1300 i sam sekao ............ :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok -- jel ovo kod cz-a isto tempo ????

 

4 parceta gume , a usivaju sa cenama od 3500 do 5500 din. :rant: doduse nove a nasao sam i polovne za 20e u zemunu iste kao gore na slici ali ih covek bas danas prodao - bile su ocuvane ekstra .......... :(

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja slucajno naleteo na Fiat Lineaacesori tako da sam resio taj problem ( sto meni inace ne predstavlja problem :D ) Iskreno , nebih nikad dao te pare za patosnice. Brat skoro sio za pezoa, nesto tipa 4500din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao ali to nije to po obliku ..... :crybaby:

Oticicu bas da ih vidim sutra , ali znas kako je kadica legla kad je napravljena bas za taj oblik u gepeku - kao dupe na nosu .... :).

 

Sale hvala na informaciji ....... ;).

 

 

 

20161118_190010.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako -- jesmo zemlja lopova i prevaranata i to ti je , sad bio do tempa kakav crni miselin na popustu , kaze decko stavili po 5 kom. u svaki tempo (male kolicine) i normalno nema , a akcija stoji i dalje ......... biiip ti zemlju glupu i tupavu i to ti je ............. :rant:. a ovih za 1300 -1500 ima koliko hoces a tanke kao krpe ....... :huh:. idem sutra do OFK stadiona da vidim one i od 3500 sto su bas za stila -- covek tvrdi da je uvoz , da je kvalitet i da su od deblje gume - sto je i najbitnije a radnja je u pitanju Auto Line - sta me kosta .......... ;).

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta ima da ti je zao , ti si hteo da mi pomognes i HVALA TI NA TOME e sad sto je drzava lopovska tu nema pomoci ............ ;).

 

ako nesto pazarim ovih dana - javljam , moze biti novo a moze biti i sa STILO otpada ocuvano ekstra - nesto se kuva pa cemo videti (kineske sto smrde ne dolaze u obzir) ............. :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

STIZE U UTORAK ............... :D

 

sve se vraca na fabriku , danas sam sve iz kola pocupao sto nije od stila a bila je puna kesa ............ ;) i ima jos da se vadi -- napravio sam pravu ciganiju ........... alu papucice , obloge , nosaci ovoga - onoga , shark antena , abarth sat itd , itd -- STRASNO .......... jedino prednji branik ne diram - on ostaje ............ :)

 

 

 

big-39406614_582a753aae1d30-77092291IMG_0161.JPG

big-39406614_582a753b66d917-49836540IMG_0162.JPG

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...