Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Moze da se poveze audio na navi ali preko novijeg microlinka koji ima na sebi aux ulaz al to kosta 40e.

Nego bole kako menjas pesme jer daljinac ne hvata ir senzor od dvd kad ga stavis u frizider kod stila?morao bih svaki put da otvaram vrata od frizidera da bih prebacio pesmu

I jel ti prodajes ovaj dvd ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj mikrolink u garanciji jos 1.5 god. sam upravo prodao u petak za 30e u sombor - koj ce mi na sve ovo. Pesme tj. video spotove kad narezes na karticu ili usb menjaju se sami od pocetka pa do kraja i to traje dosta dugo  , koristim to upravo i tako je - normalno za sve ostalo otvaras vrata pregrade i to nije nikakav problem - sekunda ili dve.

Za ovu navi sivu moram porazmisliti , ali imam dvd boss din2 na drugom oglasu veoma povoljno  ....... ;). Navi ce biti skuplja i ako uopste nesto resim nece biti ispod 160e minimum - moze biti samo skuplja sve do 180e jer ovo nema veze sa obicnom navi (sve zavisi od konkretne ponude nakoga ko je ozbiljan i lo zna sta hoce) - meni se licno ne prodaje ali sto narod kaze sve ima svoju cenu na kraju . Kad se god pojavila neka ovde sa orig. master kodom otisla je za 150e. minimum i to bez kaveza i dvd ulaza. Kad je sve ovako ekstra uradjeno mora i da kosta nazalost  ..... :whistle:. Svakim paljenjem kola krecu i video spotovi odmah i to tamo gde si i ugasio auto samo se nastavljaju to zaboravih da napomenem. Imam karticu od 8 gb sada  i na njoj brdo video spotova a ovaj jeftini dvd moze da trpi sve do 32 gb pa sad ti vidi koliko to moze da svira (dugoooo) u krug a ima i cd citac koji cita sve moguce i ne moguce formate ..... :)

I da zaboravih dvd koju pusta signal mora imati auto ili pal cini mi se da bi sve bilo na navi u boji. Ako je samo ntsc onda je crno - belo i slika igra , ovaj ima sve to u svom meniju koji je bogat funkcijama i sliku stavis na vecu rezoluciju i ona se automatski rasiri preko celog ekrana navigacije i uzivancija. To je bitna informacija da bi sve radilo kako i treba tj. kao kod mene ...... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SkyBlu i Nemanja za sada je sve postavljeno na prodaju na K.P. sajtu - postavicu i ovde kad stignem jer sve radim preko mobilnog - lap top mi je na popravci. Cene su te i koje su jer nemam rezona da nista dam jeftinije - nazalost. Obecao sam zato i javljam ovde ...... ;). U audio sekciji imate moj boss dvd din2 i tu imate link ka svim mojim oglasima na K.P pa pogledajte ako hocete.

Nije mi frka da to prodam uopste cak nisam o tome uopste ni razmisljao dok me nije pitalo par vas ovde - iskreno i drugarski kazem ...... :cry:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povezana rikverc kamera .......... :)

 

20161020_163851-1.jpg

 

a i sve ostalo je ok ........ ;)

 

20161020_163832-1.jpg

20161020_163841-1.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenjene obe sajle menjaca na Stilu sad je ko NOV  - namontirane sve 4 zimske gume Sava Eskimko hp2 225 45 17 na abarth felne  ........ ;)

 

eskimp-hp2_57834b5438d63.jpg

 

I snimljeno danas ispred hotela Srbije ferarino :ph34r: ....... nisam mogao blize  - kako je zagrmeo pored nas propast - e to je auto a ne nase kante ovde s kojim se kurc....mo svi komplet ....... :lol::lol::lol:

 

20161030_132153.jpg

20161030_132153-1-1.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta :) , kod Navipa bi ostao da se klacka na patosu na nekom od onih lezecih komandira milicije, a ne policajcima.

Bole, jesi li ovoliko stigao da isprintas za Ferrarijem dok nije krenuo sa semafora :P ?

Koliko para je Eskimko :) 17'' po komadu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam bio u pajku video bi on svoje ......

 :lol: :lol::lol: , nego sam se vracao pjehe iz maksija a on prolete odozgo ko lud - jedva je stao na semaforu. Jedino sam video da su italijanske table na njemu.  A jeste LEP jeb....em mu kevu. Neka lupa o svaki lezeci vozio bih ga ja da mogu ...... :)

Sava hp2 - 7100 po komadu u Beogumi ...... :crybaby:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gume mogu na 4 rate bez ikakvog uvecanja cene i garancija je mislim 3 god. Interesantno je sto na sve 4 pise made in germany - ne slovenija niti poljska ili sta vec -- e sad ......... dot su 2016. Auto nikad tisi - to zaboravih da kazem. Moja topla preporuka za Savu.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se pohvalim -- nema mi nijedne ratkapne sa blade 17-ca , dal su nocas ili danas digli nemam pojma sad sam video. Bile su izguljene i zabice vecinom polomljene - zalepljene zbog toga silikonom za akvarijume za felnu , ali kad je covek lopov njemu nista ne smeta ..... :rant: , necu da se nerviram i HVALA BOGU da nisam naisao kad su to radili ja bih bio veceras u cz-u a oni na orlovaci ........... :unsure:

 

Pitanje - cime da skinem silikon sa alu felne sto je ostao u zljebovima jer se vidi - a ne bih da ga grebem ili nesto slicno ????.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci a ne zaplakati  ........ :crybaby:.

Ja ih necu kupovati jer ce ih ponovo ukrasti a i na oglasima je sve to vec nekome ukradeno - bar 90%.

 

Za silikon sam se snasao - plasticni skidac leda pa udri - sve je skinuo a nije ostetio nista farbu felne , ali se on sjebao tj. ivica njegova - ali hvala bogu imam jos jedan nov ...... :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost ali tako je. Skidaju i antene , ali sto kradu kapice sa ventila guma - e ne mogu da verujem , jedno jutro ni jedan auto ih nije imao , a na parkingu bilo 50 vozila ako ne i vise ....... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt. pa to postaje ratno stanje ...... toliko o tome kakvi smo bednici. To za kradju mesa iz frizidera (sanducara) sam cuo od par ortaka iz Barica - upali im nocu i sve ispraznili ...... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno jeste ali nista to nije novo to se desavalo i pre 10-15 godina.Meni su tako iz garaze odneli dva bicikla(čitaj dva krsa) i sto je jos bizarnije pokupili su ves sa strika sto se susio i to donji ves.Kome trebaju tudje gace majice i carape???:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo za gace , carape i majce je na 1 mestu ..... :lol::lol::lol:.

 

Nego sta mislite o ovom ....... hocu da pazarim.

 

Fiat_Stilo_combi_3.jpg

korito-prtljaznika-fiat-stilo-01-07-actual-karavan-194a1f9ea41857b8601ab63045a43eb5.jpeg

 

Tacno izgleda bas ovako - ima i po sredini nesto protiv klizanja stvari gore kao i odozdo. Mislim da je korisna stvarcica a nije ni skupa mnogo -- 2500 din. normalno novo od ove firme Polcar - na prvoj slici je oridjinale FIAT ali to nema nigde ..... ;).

 

korito-prtljaznika-fiat-stilo-01-07-estate-40898b1aa5a1e089104a3443e36ccee0.jpeg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupuj izgleda odlicno,ja sam kod mene isekao i stavio linoleum ali kad uletin u krivinu klizu se stvari u pi**u materinu:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam - i ja stavio par starih patosnica i sto kazes jurim ih po gepeku posle svake voznje ..... :lol: , mada su me i one spasle par puta da ne userem onaj etison u gepeku - a kao nov je ..... ;). Cim bude plata za par dana pazarim ...... :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...