Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Je si li skidao spojler ?

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok , zastitio zadnje staklo nekim starim carsavom preko celih gepek vrata - po gornjoj ivici papirna traka , sa strane izlepio novine preko malih prozora i zavukao novine u prorez na krovu od 5 vrata da neleti prasina od spreja i udri - 2 ruke izmedju cekao 10-15 minuta , dan je bio suncan i topao kao danas (25c) i to je to , sve ukupno daj boze da je bilo pola sata posla ............ a ispalo je vrh jer je vec bila sjebana tj. onako izguljena po ivicama od vetra , kise , snega itd ,itd -- plastika je to .............. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejo pa jesam majstor svastar ili nisam ............. :) , i uzivo je ekstra - svi koji su videli polupno pa sad ovo to kazu ............... ;)

 

A SAD NESTO NOVO ---------- AJMOOOOOOOOOO ISPALO JE KAO STO PISE NA ZADNJOJ SLICI ........................ :lol:

bez ljutnje za velika slova ali sam presrecan -- jer sam ovde molio neke ljude da mi ovo naprave duze vreme i sad znam sto nisu hteli da se u to upustaju - PIPAVO .......... :ph34r:

posao je veoma zajeban - moj kolega elektronicar je prihvatio rizik i uspeo , ima sema pa pokusajte sami jer flet mozete zajebati caskom i onda caooooooooooooooo ............... :rant:

 

 

20161004_135820.jpg

20161004_140158.jpg

20161004_140228.jpg

20161004_140308.jpg

20161004_140311.jpg

20161004_140314.jpg

20161004_140723.jpg

20161004_140738.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je plan oduvek bio ali ovo nisam mogao dugo da odradim .......... :rant:

 

kameru imam vec 4-5 god. ubacenu u zad. branik sa malim displejom na tabli i sve sljaka OK ........... sad ce moci i to na navi + dvd ........... sve je probano ........... :)

 

 

 

20160818_114753.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je zarseno i spakovano kao da ga je fabrika pravila i na crnoj kao i na sivoj  NAVI - normalno u mojoj reziji sto se kaze sam svoj majstor , s-time da ja imam za kameru i za dvd - i sve sljaka EKSTRA ........ ;). Ispunio sam svoj san original uredjaj a dvd ....... :rolleyes:.

 

 

20161006_160034.jpg

20161006_160027.jpg

20161006_160013.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si stavio prekidac za preklapanje izvora signala ne vidi se na slikama, ili si uradio preklapanje sa relejima?

da li si povezao i kameru?

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekidac sam stavio u kasetu.

Povezano rikverc kamera , dvd , zvuk - sve.

Bilo je malo problema sa povezivanjem na can vezu vozila ali i to sam resio iz 3 puta ........ :).

Nema vise alfamarket dvd-a , ovo je prava stvar ...... :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U cemu je bio problem sa CAN mrežom? Jer i mene ceka to povezivanje.

Послато са 9005X уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva proba posle lemljenja fleta navi nema sat , datum , temperaturu - pola menija reaguje ok pola brlja , nece da se gasi na kljuc , komande volana ne rade. Proban proksi i tu uopste ne prepoznaje navi tj. prijavljuje da je uopste nema na autu. Taj dan drndanje popodne 2 sata sa svim i svacim od programa i nista. Kad sam dosao kuci iscupam ja sam + i odem da spavam. Ujutro vratim klemu i gle sve radi normalno sem sto opet  treperi km na satu. Odem opet do ovih el. , zakace i prijavljuje sada sve , odrade proksi i km prestane da trepce i sada je sve ok. To se meni desilo a nekim nije tako da to naglasavam ....... to je to ....... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas čudna zajebancija ali najvažnije je sve fercera, samo uživaj.

Послато са 9005X уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je samo pitanje vremena kad ćeš stići do toga...  :P

 

Nego, verujem da si se navik'o i da ne primećuješ, ali skidaj ove ciganske papučice sa kvačila i kočnice a i navlaka volana ti je bljak  :sick:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sve sljaka OK - PERVERZIJA ....... :)

 

Do ovoga je moralo doci sa navi jer joj to i fali , e sad ukusi su razliciti. Pedaline ostaju :P jer su na njemu vec 5 god. - a za volan sam vec pisao da mi je tanak i ne mogu da ga vozim bez navlake - tako sam nesto navikao ....... :whistle:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok brate - mnogo posla i sve pipavo a ne mozes da naplatis. Sto se kaze ko ne veruje neka proba sam. Ovo i da sam nesto zeznuo moje je i bas me briga , dok za tudje nije tako ....... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako si resio audio ulaz?

i ja sam ovo uradio,ali ja hocu da ubacim dvbt2 uredjaj ali ne mogu da nadjem koji na 12v ima u podesavanjima da se prebaci na ntsc standard,tri brenda sam isprobao i ni jedan nema da se prebaci na ntsc svi su na pal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na samoj navi nikako - mislim da to i ne moze. Imam nazad 2 napajanja za nju i auto dvd i samo sam audio kablove iscupao sa nje i povezao sa dvd-em. Preko dvd i nje sad ide zvuk na zvucnike a sam radio je preko dvd-a. Na navi sad radi sve sem zvuka ....... jbg-a. Ali posto dvd pusta sve i svasta sa cd-a , usb-a i kartice i koj ce mi zvuk sa nje tj. njen radio - njen tjuner hvata 6-7 stanica a sa ovim dvd-em imam preko 15 stanica mada radio i ne slusam - samo spotove volim. 

Telefon nikada i nisam koristio sa nekom posebnom karticom i brojem .......... :whistle:. Pozdrav Nemanja ......

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na mali plavi dzek za cd sanzer ili emulator tu moze najverovatnije. Ali kako audio izlaz dvd-a povezati na to - mozda negde postoji neka sema tog plavog dzeka sta je gde. Ja sam vezao ovako i nista mi ne smeta - vazno je da sve radi a i zvuk je ekstra kao na navi , a dvd morate imati kao neki izvor pustanja video signala tj. spotova , filmova itd, itd na navi ...... ;)

 

https://www.kupujemprodajem.com/Auto-CD-USB-SD-MP3-MP4-DVD-player-37429470-oglas.htm?filter_id=

 

Ovo sam ja uzeo da bude izvor videa - ima cd , usb i karticu. Radi kao sat - skida se i plocica ima i kutiju za istu , daljinac - ma originalno pakovanje. Cena je smesna - eto malo pomoci ...... :whistle:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

A posto sam imao samo 1 potpuno ispravan ekran ( na drugoj je radila samo polovina) to je ona prva crna (5000 din. ocuvana ekstra spolja i kompletna sa kodom) pokusana je popravka istog ali nije bilo nikakve sanse pa je prebacen ekran sa sive  - u medjuvremenu sam nabavio i za sivu ( teskom mukom) polovan i ispravan za 2000 din. montirao i testirao ( da ne bi prebacivao jedan non stop) a i da imam sve kompltirano sada ......i sve je sad ekstra tj. kompet ispravno na obe - i obe imaju video in  ...... :ph34r:

 

 

20161014_115103.jpg

20161014_114632.jpg

20161014_114534.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada nije. Crna je meni u kolima a ova siva abarth je rezervna - posto imam tu sivu abarth pikslu a i panel digitalne klime , kao i plastiku menjaca gornju i ja to malo malo menjam sve komplet ...... :). Ako nesto resim za ovu sivu javicu prvo tebi - eto obecavam i cena nece biti kao obicne posto ima video in ulaz napravljen sa prekidacem , orig. njen kavez i original karticu sa master kodom pa automatski moze u svakog stila da se ubaci tj. upari sa bordom za 2 minuta (sto je veoma retko naci) bar ovde kod nas....... :whistle:.

 

Na ovo sam tacno mislio ...... :wub:  i ne znam da li cu to rasparivati jer kad se sve namesti ekstra je ....... ;).

 

 

20161015_200713.jpg

20161015_200721.jpg

20161015_200731.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...