Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

on vezba i bilduje jos dok je bio mlad - ja sam totalna suprotnost njemu , ali treba to sve izdrzati i ja mu se divim zbog toga (kad se vracao od +45c u Dubrovniku gore u planinama ga sastavilo +15c i kisa , kaze nabio se bio u neki tunel i tu cekao da nevreme prodje , a na bajsu je terao preko 30 kg - mozda i 40 sto stvari , vrecu - ma svasta -- eno ga sad dole u Ulcinju , kad se vratio upalio kola prekljuce , stavio klince i odveo ih dole na 7-8 dana ,  ma zajebao je vek ............. :)

 

http://www.24sata.rs/zoran-ce-da-prede-1-400-kilometara-biciklom-razlog-je-za-divljenje/32991  --- evo ga jedan clanak kada je kretao mislim , ukucas na netu 1400 km za pse i pojavi se nesto na tu temu ..............

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nas nije bilo neko vreme evo da se malo pohvalimo , druzimo se stilo i ja jos uvek , presli smo dosta km zajedno bez nekih vecih kvarova , u petak dosli iz C.G. preko severa (Bjela - Niksic - Durmitor - Savnik - Zabljak - Pljevlja - gr. prelaz Jabuka) i deda samo prede satima , nema da trzne :thumbup: , spustene EIBACH opruge su se pokazale ekstra (mada je bio natovatren kao tenk i u polasku mi je bilo malo frka - iskreno) , jer je gepek bio pun , nas 4-voro , gore kofer pun i rezervoar pun ali sve je proslo OK.

Evo malo slika u prilogu ............... ;)

 

 

20160818_114031.jpg

20160818_114105.jpg

20160818_114112.jpg

20160818_114455.jpg

20160818_114600.jpg

20160818_114706.jpg

20160818_114715.jpg

20160818_114733.jpg

20160818_114747.jpg

20160818_114753.jpg

20160818_114807.jpg

20160818_114827.jpg

20160818_114839.jpg

20160818_114849.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu sam druze moj , bio dole u bjeloj (ekstra je bilo sve) -- video se sa dekijem odozdo (zelenika) i sa makijem iz sabca (on je bio u kamenarima) , imali smo jedno vece LEPO druzenje , i evo vratih se ovde u ovaj pakao od obaveza - jbm-ti zivot ali sta ces mora se gurati dalje. Stilo je ekstra , izgurao put 1100 km bez muke po onim planincugama i vrletima preko Zabljaka i Durmitora ........... :thumbup:. Jel kod tebe sve OK ??? -- ne posla mi sliku zavrsene maske sto si je pravio .......... :stuart:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e to mi je nazalije sto se nisam setio (kad sam razbio glupi lenovo dole 3 dan) , ali da sam uzeo od zene ili klinke mobilni --- uh bas mi je krivo .............. :unsure: , ma nema veze ponovicemo mi to neke sledece godine i tako pricaju za grcku da od lopova ne moze da se zivi ove godine (vec punim zeni glavu ...... :rofl:) , i ja sam mislio isto da novine pumpaju pricu ali dvoje mojih drugara je imalo traumu dole pre par dana (obojci obijena kola i to pred polazak , razbijena bocna stakla na suvozacevoj strani - poludeli) ........... jbg-a - a kod mene nema ni kapije dole i niko nista ne dira - video si licno ................ ;)

 

 

0.jpg

2 (1).jpg

2 (2).jpg

3.jpg

5 (1).jpg

5 (2).jpg

6.jpg

7.jpg

9 (2).jpg

9 (1).jpg

11 (1).jpg

11 (2).jpg

12.jpg

1622607_10203265786231984_2116937791_n.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam ti na viber, a ima i na mojoj stranici.Ispala je super drugi deo maske sam prodao jednom nasem clanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da sam bacio komentar dok je bila u radovima , sad sam video ispalo je ekstra ................... :thumbup:

 

Novi momenti na Stilu ............. umesto monohromske od gore dodje veci brat ............. :D

 

 

 

 

20160819_174213.jpg

 

 

stanje 9+ ............. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wub:  za vaterpoliste PRAVE SRBINE , svi su veci srbi nego mi --- zao mi je vas iskreno sto niste uzeli nista ................ ali ovo zlato mi je drago jer ne volim sahovnicare (da ne bi rekao nesto drugo) ............. :rant:

 

ovo bi trebao da gleda i mister DJOKOVIC koji se samo prosetao preko teniskih terena (jbg. ali je ovde sitna lova u pitanju) ......................

 

BRAVO VATERPOLISTI PRAVI STE ..................... :wub:  i veselite se bar vi , ovde U MOM KRAJU sem dve petrde nista -- muk , nadam se da ce bar u gradu biti proslava (ja odoh) jer ovi ljudi su to i ZASLUZILI I HVALA IM NA TOME -- osvojili su sve sto se moglo ......................... :)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

buuuuuuuum -- nalete mi danas siva NAVI sa karticom i original FIAT kodom , stanje 8+ ................ :sofa:

 

 

 

20160829_164026.jpg

20160829_164139.jpg

20160829_164201.jpg

20160829_164205.jpg

20160829_164219.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole ih vise promenio nego sto sam ja ukupno instalirao :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol::lol::lol: e sto jeste - jeste ali neverovatna stvar obozavam ih :wub:, pa mi dosade i tako stalno iznova i iznova :huh:, sreca moja sto ih nadjem uvek jeftinije pa ih na kraju i prodam uz neku zaradu od 20-tak evrica --- ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 80 EUR moze tek za 2 ture.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 80e ne moze :P -- ja ih toliko nabavljam gore dole malo , a sta cu kad imam komplet sivo i crno sve (sivo ce na prodaju piksla i dig. displej klime) sem navi , ona ostaje za delove - prodao sam ih do sada par i uvek mi je bilo zao na kraju -- sto kazu fabrika je fabrika (danas sam sve vratio crno).

meni je bar proslo kroz ruke brdo tih dvd-a i kineza ali i poznatih marki din2 i jeste lepo , ali nije to - to na kraju ............ ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce u 15h maltene ispred zgrade samo nesto puce i na ulici ostade deo remenice radilice posle par stotina metara , drugi deo ostao na kolima - auto radi normalno , kais zategnut ,  nista ne pali na tabli. Tako odoh do servisa tu blizu pa u kupovinu i zamenu. DA MI SE OVO NIJE DESILO LICNO - NE BIH NIKOME VEROVAO ......... :sofa:

STILO JE JEBENO CUDO OD AUTA ................  :lol:

 

 

 

 

20160917_145008.jpg

20160917_144958.jpg

20160917_145011.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije stilo jebeno čudo od auta, taj isti motor ide i u Alfe 147, 156, i Lancia Lybra. Jebeno čudo su srbende, koji smatraju da se to nikada ne menja. Ja sam na bivšem bravu 1.9 dže te de zamenio 2 puta, preventivno, upravo da mi se ne bi desilo to što i tebi. 

Nadam se da si kupio najskuplju remenicu, tj najbolju. Prva koju sam zamenio bila je jeftinija iz Kit Kommerca, potrajala je oko 50.000km. Druga je bila skuplja, ali i bolja, što bi se reklo na oko je bila jača. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeste jeb...no cudo , kad je to tako otpalo na sred ulice (na tom sam mislio) a imam i sve suh plehove odozdo -- da nije iskidao kais i napravio vecu tragediju. ako neko pazi auto i ne gleda na lovu to sam onda ja -- to svi znaju u mom okruzenju. nikakve znake ili zvukove mi nije dala da je na kraju a i servis je radjen pre par meseci i par dana pre mora auto detaljno pregledan -- nije imala lufta. kako sam se udao - dobro sam prosao , inace uzeo sam neku abg ili tako nesto made in u.k. kutija mi je u kolima (koliko ce da traje e to je pitanje za ginisa jer ni jedan zamenski deo u ovoj zemlji ne valja tj. sve je lutrija) --- posto svi hvale dayco a ja sam bas sa tom markom imao problema oko jednog dela pre god. dana nisam hteo nju ............ :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prekljuce imali malo cesanje o banderu -- ja sam kriv :rant:, ali vec danas sve sreceno u mojoj reziji ......... stopaljka kupljena kod pedje indija i sprej originale igor automotive - auto boje ustanicka , sve skupa 2600 din. i moje malo dobre volje ............ ;)

 

slika pre -- a bice i posle ........... skinute i ove folije od pozadi a i od napred ............ :)

 

 

20160928_062957.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

a evo i posle mog malog zezanja branik i stop ............... :) , usput prefarban i ovaj spojler iznad 5 vrata od plastike - gubi boju zbog vremenskih uslova godinama tj. bledi , sve uradjeno na parkingu za pola sata ............ ;)

 

20161001_165216.jpg

20161001_165328.jpg

20161001_165223.jpg

 

sto se kaze sam svoj majstor -- inace pitao sam na 3 mesta koliko bi bilo da se ovo odradi -- izmadju 50 - 60 - 70 evra bez gornjeg spojlera ............. :blink: 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...