Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Hvala za sinocno obavestenje.Na vreme cale sklonijo kombi.Iako su kod nas pucali rakete bilo je leda ali ne tako velik.Super je ispala ventilacija svaka cast.Jel steta velika na stilzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da opravdavam bilo koga, naprotiv, svi znamo koliko je jadno stanje - ali kod onakvog nevremena tesko da ima pomoci.

Ako si bio kod kuce, cudo nisi preparkirao masinu prekoputa u Vero podzemnu garazu? Najavljivali su njesra dan-dva unapred.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bio kuci :rant:a i ovi u veru i intereksu su poceli da seru ako ostavljas auto duze -- zovu mali slep , a i okacili su znakove svuda okolo :unsure: .........

ima 2 udarca pozadi kod antene i naped 3-4 svi su manji , malopre brisao krov da vidim.

na haubi nema nista i svi mi kazu pa i ne vidi se mnogo ali JA vidim i pizdim - ali sta cu sad ........... :(

samo ne mogu da razumem da nisu ljudima platili po 4000 din. mesecno (nesto nize) - 15 raketasa ima tj. stanica u Srbiji (tako sam danas cuo) i ovi u Uzicu ili Kosjericu (jbml-ga) nisu hteli ni da pucaju jer im lovu nisu dali vec mesecima (rakete su imali) .......... to izadje oko 44.000 / 45.000 din. za sve za jedan mesec a napravili su stetu od 400.000 ko zna cega (mozda i milona) , i kako GOVNA posle da opravdas (mislim na drzavu) a znali su danima sta se sprema (ja i to nisam cuo nigde - :crybaby:). ja cu vremenom ovo i da zaboravim i teracu ga i dalje ali dete mi se juce u to vreme vracalo iz srednje skole na slaviji i sta bi bilo da ga je ovo cudo pogodilo U GLAVU - ne smem ni da zamislim , ja znam da je ovo BANANA drzava i svestan sam toga ali sto je mnogo - mnogo je ........... nek se treraju ......... :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, nema ispaljivanja raketa iznad naseljenog mesta ili prema njemu. To je pravilo, i nema veze sa jadnim stanjem u protivgradnoj odbrani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam to drug , ali ima ispaljivanja van naseljenog mesta gde se formiraju ili odakle dolaze (nisu se oni formirali iznad BGD-a ili PANCEVA) -- ovde kazu da je grmelo u daljini 20min. i vise dok se nebo nije otvorilo odjednom i odmah je krenuo grad i sve je bilo gotovo za 10 -15min. , i da sam bio kuci ne bih nista mogao da uradim jer je sve bilo munjevito , ali kazem sta je tu je sad i idemo dalje ......... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, sistem i jeste ojacao bas iznad grada.

Nego, bitno je da Stilo nije mnogo ostecen. Dosta je slika sa prilicno ostecenim automobilima.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi kazu da se vidi ali da nije toliko strasno ........... vec sam se pomirio sa tim i kad sam video slike iz Panceva nije mi bilo dobro , u globalu sta je padalo ovde jeftino sam prosao jer je bio na golom parkingu -- drugareva marea karavan je bila ispod drveta i sem granja i lisca nema ta mini ulubljenja , komsijin sandero maltene nov ima kao i ja - jbg-a  ......... :cry:. Idemo dalje ...........

 

i da ne mogu da ga slikam i kacim ovde jer mi je muka od svega ......... bez ljutnje.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to me se i ja nadam - tvoje reci su prave , jgb-a mucis se i onda biiip - to je ono sto nervira sve nas , ali ja sam se danas pomirio sa svim ......... hvala na drugarskoj podrsci .......... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se nervirao dok nisam u Pančevu video kolezin auto, dobro ne baš auto, nego golf 3!

Razbijena šoferka u sitne deliće, razbijen far, otkinut deo retrovizora prečnika oko 2cm, lim kao slavski kolač!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane oni u Pancevu su najebali kao niko -- tamo je sve izlomljeno i polomljeno (jadni ljudi) , mada mi kolega kaze i da je u Kaludjerici bila propast - pogotovo u jednom delu naselja ......... gledajuci vazdusno ja nisam daleko od Kaludjerice - to je taj potez.

sta se tebi desilo sa autom kad kazes da si se nervirao -- ja sam prestao definitivno ......... to je sto je i gotovo.

u Obrenovcu nije ni kisa pala maltene dok je juce kod nas razbijalo --- tek posle je malo protutnjalo - koliko sam razumeo kolege ............ :unsure:

 

Dragche tek sad vidim , jel cale sklonio kombi sto si ti video ovde problem ili je onako -- drago mi je ako je zbog mene ......... tj. ako sam bar nekom pomogao.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, radim u Pančevu. A i ja sam na Mirijevu, tik uz Smederevac. Imam 7-8 udaraca... Ali ni izbliza dubokih kao kolega! Sinoć smo nas 3 izašli da vidimo štetu i završili na pivu, ne može se protiv prirode!

Nego htedoh da ti kažem da si super uradio izduve... Dao si mi ideju.... Već duže vreme se mrštim na maslinaste izduve na Bravou! Moraću da okrenem Inđiju, da vidim ima li crne

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako i treba , pivce za zivce -- znaci i ti imas kao i ja otprilike udarce - jbg-a. .......... (zao mi kolege - mogu samo da zamislim).

taman sam hteo da ti ponudim moje crne izduve vazduha ali vidim da ti treba za brava ............ ako je noviji model ne znam dal ima nesto za njega , ali zovi ga i pitaj -- super su likovi ............. :)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne drzi Pedja jos uvek nista za Nuova Bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja bih to rekao jer sam ga pitao za volan (slika dole) i rekao mi je da nema nista za novog brava (za sada) ........... ;)

 

ps. ako neko vidi ovakav volan negde na prodaju neka mi javi ovde ........... :)

 

izvinjavam se kolegi sto sam mu marnuo sliku ............... :lol:

 

 

12005827_515228368645066_1808172934_o_1_zpsluhrv.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidjen si kod mene u kraju oko 13h..tj na Umci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto jeste - jeste :ph34r: , krenuo sam iz obrenovca u 15 do 13h i isao na banovo brdo da uzmem displej klime za stila - nov novcijat u kutiji , sto nisi svirao stao bih ............ :)

 

 

fiat-stilo-digitalna-centrala-za-klima-uredjaj_slika_L_46225173.jpg

fiat-stilo-digitalna-centrala-za-klima-uredjaj_slika_L_46225177.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi cekamo prvi pa na more (stilom) , a evo cime je moj rodj. buraz otisao (Srbija , Bosna , Hrvatska , Crna Gora i sad je trenutno u Italiji) - pa nazad ................ :)

 

 

 

 

13533204_10209855715447716_8867412944760387817_n.jpg

13438827_10209855717367764_1854053525131828075_n.jpg

13438989_10209863373999175_4617409916698850001_n.jpg

13557661_10209863373359159_3997867689087024994_n.jpg

13557711_10209863371599115_5760470673334076377_n.jpg

13557944_10209855721887877_4503019300866053566_n.jpg

13567309_10209863375999225_6268548722215233441_n.jpg

13592350_10209863376719243_3400002650907765252_n.jpg

13612322_10209863374319183_8812489373114266020_n.jpg

13615302_10209863376359234_5136530200741331773_n.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju ti to rece da ideš namore prvog? Ako je Bijela u pitanju onda se obavezno vidimo posto sam i ja od 2. avgusta u Kamenarima?

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

 

maki ako sve bude ok ja treba da sam 1-vog ujutro u bjeloj , sutra idem do bosiste poceo stilo pri prvom paljenju i kretanju da izbacuje crni dim (sto kaze moja cerka pufne) a posle nista u toku voznje (to mi nije radio do sada) i djadzavi mi pozadi branik , ulje ne trosi , voda ok , a po bordu potrosnja ista -- danas sam bio na dijagnostici nista ne pokazuje , protokomer vazduha dobar (merili ga) ali ja sumnjam na neku diznu - jeb... ga u usta sad pred more poceo da me drnda ............ :cry:

 

nstyner -- vratio se buraz i bio je na 5-6 televizija i u par novina , vozio je humanitarnu akciju 1400 km za pse , posto je on tu angazovan pored redovnog posla (voli zivotinje) i to ti je ............ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio danas kod bosiste Panic - tim kod plavog mosta , pregledali sve u radu --- interkuler puni , turbina sljaka normalno , creva su OK ---- e sad 2-3 stvari mogu biti (covek tipuje na lose gorivo - sipao sam 3-4 puta na avia pumpi zadnji put iako pre toga sam sipao godinama na art petolu i nikad nije bilo nista , ni leti ni zimi :huh:). Rekao mi je da moze biti i do zaprljanosti dizni (nije hteo dijagnostiku da mi radi jer kaze da ima malo dima pozadi a dijagnostika moze samo da pokaze ne ispravnu diznu) -- po njemu i da mi dzabe ne uzima 1600 din. za dijagnostiku i pitao me je za katalizator , ja sam mu rekao da je fabrika i da nista nije ni diran kako i jeste. Sipao sam posle toga na molu kod plavog mosta dizel sa aditivima pa cemo videti sta dalje , jer mi je i tako bio na granici rezerve .......... u glavnom mi je rekao da ovako mogu da picim za C.G bez problema ........... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...