Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

sta je ovo na braniku dole tj. kako se zove (kao neki difuzor) i gde ima da se nabavi (kupi). uz male korekcije ili mozda i nista moglo bi i na stila - na zadnji branik -- svidja mi se  ........... ;)

aaa-52egzp7e2b7p60.jpg

aaa-7hrotl0e7uffvbz2x.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok bre , plastika kao gore -- obican difuzor ;) koji se lepi na branik , kakvi bre 50-100e (parce plastike) , imam bre sam da ga napravim ako nema fandjo ili tako neko za manje novca.

ovo tvoje na slikama je vec nesto EKSTRA I SASVIM DRUGACIJE ali je i skupo u vrazju mater ako je ta cena - to je MNOOOGO ............ :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je nesto priblizno ali nije kao gore (nije to - to) - pogledaj malo bolje (nema sta da se useca ili nesto slicno na braniku) - to je parce plastike u obliku branika sa ona 4 plasticna mala ispusta i samo se zalepi na branik ili prisrafi (kako vec) , nista se ne dira auspuh i nista se branik ne useca ili nesto slicno ........ samo se zakaci na branik ........... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiglo - aks doneo tek u 19h :rant:, zamenio sam samo vozacevu stranu a radovi se nastvaljaju sutra / prekosutra (ne vidim vise- jbg-a) ----- IZGLEDA EKSTRA - PERVERZIJA :whistle:, ja se skoro nisam odusevio tako.

normalno sve je original fabricki SIVO by Fiat (pedja indjija je CAR) -- resio sam da odem i da ga upoznam jedan vikend (dosta stvari sam narucio od njega) do sada , i UVEK ali UVEK dam ispostovan do kraja , znaci srecan sam kao kerina .......... kako dobro stoji u kolima to se samo mora videti licno (bice i slike kad bude namontirano) a tako mala glupost ............. :stuart:

 

 

 

 

IMG_20160614_193917.jpg

IMG_20160614_193920.jpg

IMG_20160614_193924.jpg

IMG_20160614_193929.jpg

IMG_20160614_193943.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

500 din. po komadu -- 1500 din. sva 3 + postarina 350 din. .......... :whistle: i ostaju ti tvoji za rezervu ........... :lol: a izgleda bruka lepo , razbije sve ono crno ali samo da je fabricki ofarbano , mnogi su to radili sa sprejevima i to nije to - tako izgleda ruzno , znam ortak je radio i sad ludi ........... :rant:

 

nista danas nisam radio jer mi je jubiarni 22 rodjendam ali po 3 put ............. :D , nastavak radova za vikend ................. :ph34r:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 14.06.2016. at 8:16 PM, bole-stilo.jtd said:

(pedja indjija je CAR) -- resio sam da odem i da ga upoznam jedan vikend

 

11 minutes ago, bole-stilo.jtd said:

postarina 350 din

Skoro za to koliko das za postarinu provozas se vikendom do njega, proberes sam, pogledas onu fabriku od otpada :) , moze svasta da se nadje za smesne pare.

U povratku moze da se svrati i u Outlet centar Indjija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve si u pravu ali nikad nemam jebe...nog vremena koliko bi zeleo , a na brzinu se ne isplati otici u taj raj (pricam za mene) i pregledati sve to.

ali odvojicu jedan vikend samo za to i nista vise , danas sam dosao kuci u 18h a rodjendan mi je :o (otisao jutros u pola 6) -- ne jebu vise nikoga i nista a radim u javnom preduzecu , sta bi tek bilo kod privatnika ne zelim ni da pomislim .......... :sofa:

samo nije ih lako zameniti , polomio sam prste za ovu jednu -- kako cu onu centralnu videcemo , mnogo su ga osigurali za zabicama koje su duboooko u tabli - to zaboravih da napisem ...... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala najlepse -- ali je problem da se namesti u pic...ku materinu kad moram da lajem - suvozaceva strana gde je sanzer i frizider - ma propast , pola auta sam raskupusao danas i na kraju sam morao da vrsim prepravku na duvacu , bocnu plastiku sam moju sa stare odlemio i nalemio na ovu jer su moje malo uze od ovih , a uzete su sa stila karavana 2003 god. jtd , jeb...ni italijani su opet pokazali da su majstori , ni jedna stvar nije 100% ista od dva identicna auta ---- ekstra ............. :D 

sutra cu valjda da zavsim -- samo ako ne bude neki ekstrem od temperature napolju , onda cekam vikend ........... :ph34r:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

napolju je haos , ali ja radim gde je bar 15-20 stepeni toplije nego napolju tako da sam i navikao na to ........ zavrsio sam sve od 18h do 20h ali nisam stigao da slikam jer sam se usput i zajebavao sa nekim DVD-om za kola - probavao ga (boss) , i ekstra je ispalo mogu da ti kazem , a jos sinoc sam to prepravio i danas samo namestio ......... vredi truda ali ne bih to vise radio jer je bas zajebano - ako mi verujes (ovi na otpadima to nece da rade - niko od njih) a sada znam i zasto ....... :D

slikacu sutra kad stignem neku sliku pa cu okaciti ovde ....... ;)

 

evo jedne sa parkinga (prljav je za sve pare) ali se to toliko i ne vidi na slici -- na sivoj farbi ...... ^_^

 

 

IMG_20160617_200123.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/15/2016 at 10:17 PM, Ivan said:

 

Skoro za to koliko das za postarinu provozas se vikendom do njega, proberes sam, pogledas onu fabriku od otpada :) , moze svasta da se nadje za smesne pare.

U povratku moze da se svrati i u Outlet centar Indjija.

 

+1

 

A i nije isto kad mu dodjes "na noge" i kad ti on posalje deo, ovako ti sam proberes najbolji od vise istih delova, pa mu uzmes jos nesto, a na sve to mozes malo i da pregovaras o ceni.

Uvek sam za to da se polovne stvari uzimaju licno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se Ivane potpuno , kad imam vremena idem licno ali kad nemam radim i ovako -- elem , evo par slicica na brzaka kako se sve slozilo ............ ;)

 

 

IMG_20160618_110030.jpg

IMG_20160618_110037.jpg

IMG_20160618_110103.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu Marko ali malo kasnije , sad smo se prali na slapu - proteran kroz perionicu za par minuta (iako ce kisa) , bio je us....an do bola , nisam mogao da ga gledam vise ............ :ph34r:

 

evo par slika (dok je cist) ................ a tablu cemo malo kasnije zakaciti ............ ;)

 

 

IMG_20160618_121026.jpg

IMG_20160618_121037.jpg

IMG_20160618_121048.jpg

IMG_20160618_120516.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

a evo i slika namestene table sa sivim izduvima vazduha (meni se svidja sto malo odudara) da ne bude bas sve crno ............... :)

 

 

IMG_20160618_131929.jpg

IMG_20160618_131949.jpg

IMG_20160618_131953.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kod fabrike ima razlicitih nijansi sive. Ima neke koje su tamnije i neke koje su bas sjajne. Na skupu sam kod Danila (karavan 2006. god) video bas sjajno sive, nekih 95% podudarnosti sa ovom mojom farbanom :) kod tebe je ova tamnija siva

12c65e24f19c826248006cbd3af8e401.jpg3b763466b1a4d8df10f3bcd68e2fe905.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kako je kod mene "srebrna" boja :) 
ta tvoja je verovatno sa kupea (kao sto kolega Bucalo ima) ili sa karavana mjet 2005 godiste, oni imaju te tamnije.. al uglavnom lepo si sredio sve :)

@bane nisi zalepio krug na sredinu :P

13120700_10207447588082249_703896108_o.jpg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sve je moguce , ima gore u postu kakvu sam tek imao zajebanciju da sve to i namestim kod mene (mislio sam izvadis i samo stavis nove ali djordje marijanovic) , a skinuto je sa karavana ali ne znam godiste -- zabari su to sarali i pravili kako ime bilo zanimljivo , isti auto a sve razlicito kad probas da namestis.

hvala bogu moje su sve iste boje tj, nijanse , nisu svetle nego su tamnnije (i ja to mislim) i lepo izgledaju u autu ............. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

konjarnik danas pre par sati , stilo je jedva izdrzao tesko bombardovanje i nazalost na 3 mesta na krovu , zadnji deo ima po malo udubljenje (koliko sam video za sada) , nije strasno ali ga ima i sad nemoj da psujes drzavu sto kazu veliki srbi OVDE -- necu -- jebe....em je u dupe :rant: i nju i vladu i sve , gde su protivgradne rakete , jebes auto ovo je nekoga moglo da ubije u ovoj sugavoj i prokletoj zemlji -- nema lopovi pokrali sve i stalno smo u jebe...nom krugu .......... toliko od mene ............ :unsure:

 

 

image-0.02.01.89212774164ea04b42805a54d2481f60dc07a9bbcf8cb24989acf1b865ec3693-V.jpg

image-0.02.01.98ff9519bbdf2a1c95977931724055102c979d6a5ea78c585d15d25b07363f5c-V.jpg

 

a da jadni i seljaci - njihovi vocnaci , njive , malinjaci i ostalo , sve ce to ovi da plate iz vlade .......... ali u kur........cu :sick: , otece nama pa ce staviti sebi u dzep i pravo na BALI na brckanje -- tako to ide u ovoj zemlji dembeliji.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su cerkini nokti , dete studira i radi u trafici za neku sicu tj. da bi imala eto za tako neke stvari ili ti sitnice -- ma uopste mi nije lose :unsure: , ne znam sta cu sam sa sobom pa se eto nerviram oko krsa fiata 2002 god. ---------- ;) , sutra odoh da kupim nov ............ :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...