Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

pa ne znam .......... :P , salim se malo - ako i kad resim bice objavljena i ovde prodaja - jos cemo se druziti ja i stilo , bar jos ovu godinu .......... ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo pre zamenjen protokomer tj. samo ulozak Bosch-ov (sam svoj majstor) pri kretanju je slabo primao gas dok ne krene i onda poleti - skidanjem dzeka ustanovljeno da je on u kvaru ...... kupljen polovan bosh za 1800 din. (covek rekao ako ne radi da ga slobodno vratim - jer je njega zezalo neko vakum crevo) i auto ponovo prima gas ekstra ......... ;).

ISKUSTVO ZAMENE -- jeb...lih 2 srafa toreks sa 5 izbocina i rupom u sredini (kad se vadi samo ulozak) - nigde nisam mogao kljuc da nadjem , ni u radnjama - ni po servisima (kad ni kod kinezi nema :huh:) - imaju svi sa 6 izbocina i rupom ali ovaj ne. Elem izvadio sam sve napolje (komplet kuciste - napred selna pozadi 2 srafa 10-tke) , zasekao brusilicom te glupe toreks srafove , odvio ih pa pravo u djubre i stavio normalne toreks srafove - bez rupe i kojekakvih gluposti (sacuvaj me boze sto italijan zna glupost da napravi za neke stvari) ..... i kao sto rece auto sad ide ekstra tj. PONOVO leti .......... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16.4.2016. at 10:44 PM, bole-stilo.jtd said:

popodne smo se opet malo igrali stvarima sto sam nasao kod kuce (nemam mira) - lepo vreme a i da razbijemo monotoniju narandzastog osvetljenja ;).

abarth sat ce malo da :sleeping:.

 

 

IMG_20160416_221428.jpg

IMG_20160416_221655.jpg

IMG_20160416_221707.jpg

IMG_20160416_221745.jpg

Kolega jel ovo svetlo plava boja na ekranu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste danilo - promenjeno je komplet osvetljenje ali nesto ne stima :rant:, veliki ekran cas radi a cas ne radi (svetlo) i to kad je bas toplo napolju ili kad je sat duze upaljen. nosen je kod 2 majstora elektronicara (kepa na bulevaru i ovaj kod gradske bolnice) pa opet zamenjene diode - isto , pa stavljena plava led traka i opet isto - kraju sam odustao od svega (problem je negde u ploci) - vratio sam sat coveku i ubacio nazad moj abarth -- a moj fabricki jtd sat je u ormanu kako je i farbrika rekla , i ceka da ga vratim - kad mi ovaj abarth dosadi .............. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/28/2016 at 4:30 PM, bole-stilo.jtd said:

Elem izvadio sam sve napolje (komplet kuciste - napred selna pozadi 2 srafa 10-tke) , zasekao brusilicom te glupe toreks srafove , odvio ih pa pravo u djubre i stavio normalne toreks srafove - bez rupe i kojekakvih gluposti (sacuvaj me boze sto italijan zna glupost da napravi za neke stvari) ..... i kao sto rece auto sad ide ekstra tj. PONOVO leti .......... :)

 

Isti princip sam morao da primenim jednom prilikom...glupi srafovi :)

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde si uspeo da nadjes svetlo plave? trazim ih evo pola godine :o
znaci nije do dioda to sto ti se gasi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi se Bane - dogovoreno ............... ;)

 

Milutine najgora stvar u zameni su ti glupi srafovi (sto kazes) i ako mi verujes i dalje pitam jel ima neko taj kljuc -- a pola majstora ni ne zna da to postoji , jer obicno se sve menja u kompletu tj. kuciste zajedno sa protokomerom. Sad mogu da menjam ulozak kad ja hocu , a hvala bogu stila koliko hoces na otpadima ........ polovan bosh (ali da radi) ce duze da traje neko novi zamenski protokomeri (znam jer sam bio stavio nov pierburg i on je otisao) ......... a i cena je sitnica za ulozak 1800 - 2000 din. za polovan (pa da kupis i kuciste je 3000 din.) , a nov je oko 10.000 din. i evo auto opet lepi kao lud , stavis probas (sve na licu mesta za 2 minuta) i ako je OK platis , a ako nije skidas dalje ........... :)

 

Maj jok Danilo -- ploca je u nekom problemu da nismo mogli da nadjemo sta joj je , a i majstori se nisu nesto ni potrudili ........ Kepa sa bulevara (skretanje za mokri lug) on ih je imao i zamenio i radi ekstra dok se tabla ne ugreje. Ja je namontiram u kola i kad malo duze radi samo pocne da treperi svetlo i ugasi se - brojevi se vide , ujutro opet sve OK dok se ne zagreje , ja nisam elektronicar i rekao sam im da je to neko kolo i neki lem oni kao opet gledali i opet ista stvar dok ja nisam prekinuo zajebanciju i vratio coveku tablu .......... A SVIDJALA MI SE DO JA ....JA  -- :( (kepa je cak vratio pare za navodno prvu popravku kad je video da ne radi i dalje - sto je posteno i ljutski) ............... ^_^

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

KEPA 065 75 75 757  -- na krivini kad bi isao za Kaludjericu - Smederevac kod nis pumpe - ispred nje tu skrenes desno pa na nekih 300-400 m ka M. M. Lugu je njegova radionica isto sa desne strane. Ne znam naziv ulice. Zovi i pitaj ga to sto te interesuje i za tacan naziv ulice i broja .......... dobar je majstor iako meni nije mogao pomoci oko sata - jbg-a ............. :)

 

Nego stigla nova obuca za stila - trazio sam ih dugoooooooo i nasao na kraju (stigle iz danske preko veze sve 4 za 85e -- :lol:) na kucni prag - 17 - 7,5 incha ....

Stanje solidno , samo cu da prebacim gume i pici - nista ih ne diram ......... :ph34r:

 

IMG_20160531_132812.jpg

IMG_20160531_132820.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

I njih ce kao i instrument tablu u orman, da ih vrati kad mu dosade ove :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja mislio da se ponudim da ih udomim :D greota da samuju u ormanu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

One druge 17-ske sa gumama sam okacio na kup.-prod. jos jutros :P , na ove abart ce ici zimske gume mada se razmisljam i njih da prodam.

Navigaciju sam prodao (to mogu da nabavim caskom - za mene) jer mi se skurc....la i ubacio sam kao covek dvd (pa ja radim sa time) , a 16 dinamic je kupio Sale.

Km sat , opruge i branik ostaju necu to posle da jurim jer ljudi hoce FABRIKU ako ga budem prodavao ............ ;) ili ce sve ovo da plate - pa kako ko hoce , auto je dobar i za sada je unikat medju karavanima - a svaki SEX kosta jbg-a ....... :ph34r:

 

A da zaboravi one 17-ske sa gumama moze svako da udomi za 200e a ove abarth ako ih budem prodavao za 120e - jer su prave kao strela  - jbg-a ........... :lol:

 

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslusali smo savet kolega , uradili prstenove i namontirali ih ......... hvala svima .............. ;)

........... idemo dalje ............ :sofa:

 

 

IMG_20160601_154056.jpg

IMG_20160601_154107.jpg

IMG_20160601_154123.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

leglo ko dupe na nosu ......... :ph34r:

 

 

IMG_20160603_185600.jpg

IMG_20160603_185622.jpg

IMG_20160603_185628.jpg

IMG_20160603_185557.jpg

 

u nedelju menjamo zadnji lezaj tocka na vozacevoj strani (BRUJI) -- normalno na otpadu 20e lezaj +10e ruke skidamo sa karavana 2005 god. (a ovi sto prodaju nove za 10.000 din po prodavnicama neka se jeb.......u) , poludeli sa cenama po prodavnicama. ovaj polovan ima da sahrani svaki alfamarket jer original ne postoji kod nas - to je samo zaludjivanje pojedinaca - ovo je nazalost Srbija a ne Italija ......... :lol:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala MOMO ali ja lagano vozim samo kad su mi deca u kolima (a nemam ni kajlu da okacim oko vrata) :lol::lol::lol: , a kad sam sam volim malo brze ............... :whistle:

mala ti je ova slika ali deluje kao da se ovaj onesvestio u ovom bmw-u ........... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo zamenjen zadnji lezaj tocka (desni) - operacija protekla super , pacijent se vise ne cuje (ziv je ali je tih kao i prvog dana) ......... 20e polovan i 1000din. ruke - EKSTRA ........... ;)

 

 

IMG_20160608_150728.jpg

IMG_20160608_150734.jpg

IMG_20160608_150742.jpg

IMG_20160608_153736.jpg

IMG_20160608_153748.jpg

IMG_20160608_155145.jpg

IMG_20160608_155204.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...