Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Nisam mogao Bole ali se vidimo danas popodne...naletecu da vidim kako su legle opruge i kako to sada izgleda. Čujemo se popodne...zovem te ja.

Ali sam siguran da će da izgleda vrh...auto ti je i ovako kao bombona

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Sale na lepim recima - ti bar znas da ja uvek teram po svome tj. bitno je da se meni nesto svidja a ne velikim narodnim masama ............. naleti kad god hoces ............ ;).

Evo par slika na brzaka (napomena pun gepek 2 alu felne sa gumama , stare opruge i neki alat + na zadnjem sedistu 2 alu felne sa gumama) , mada i kad se to sve izvadi zadnji kraj veoma malo ide gore -- po nekom mom merenju jutros i sada otisao je dole za nekih 2,5 -3cm , mada majstor kaze da je moguce da ide jos malo na dole narednih dana - meni je OK. Opruge su vrh i po misljenju svih dok je auto kod mene nema vise menjanja istih -- em su deblje , em su plastificirane ma nemac im jednostavno je...bo kevu ....... :rolleyes:.

Vracene abarth felne SAMO zbog novih guma na njima , ove druge ce malo da odmaraju ........... :).

U voznji drugi auto -- skinuo sam kilen opruge stare god, dana ali ove sto drze auto - to mora samo da se proba i nista drugo , alal im svaki evro za njih ............. :happy:.

 

 

IMG_20160514_142639.jpg

IMG_20160514_142721.jpg

IMG_20160514_150359.jpg

IMG_20160514_150449.jpg

IMG_20160514_150532.jpg

IMG_20160514_150546.jpg

I da zabotavih zamenjem usput i zadnji nosac auspuha komplet ACRON -- 900 kinti , stari otisao u djubre ............ :lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buco to je to -- od mene , nek se jebe nista vise ne kupujem ni ne namestam (koga lazem :lol:). Joshi ne bi mogle 18-ce sad ni u ludilu -- pozadi bi kacilo da bi ili gumu ili potkrilo razjebalo , ne bi mogao da vozim , sa obicnim oprugama je pozadi bilo knap - napred je uvek bilo korektno. Ove felne abarth su 17 - 7 jota mozda ti zato deluje to tako za blatobran , ali na licu mesta sve je OK po meni ......... ;).

One druge su 17 - 7,5 jota pa kad mi ove dosade vraticu njih , mozda to bude manje izrazeno ali verujte mi drugi auto u voznji tj. osecaj ......... jbm-li-ga :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi opruge će svakako još malo dole da idu tako da nemoj žuriti sa nekim intervencijama tipa četvrto dete i slično :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa imao sam ih i prodao - 8 kom. po 5,5 mm 4x98 - POCINKOVANI , ali kad sam video da sigurnosni srafovi ne mogu da dohvate :sick: batalio sam tu celu pricu ...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja to mislim Buco - dosta je za sada.

 

Ma kakvi crno 4-to dete :lol: - gde ce cika u godinama da pravi vise decu , od mene je dosta - kad bi svi toliko dece imali gde bi nam bio kraj ......... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bre crno, tvoje :D

Dobro je ovo Bole, velika promena. Za moj ukus ja bi digo zadnji kraj malo ili spustio prednji jos :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni crno - ni belo , ne pravim vise nista i ovi mi krv popise (faks 2 godina , srednja 2 godina i mala zavrsava osnovnu - sad matura ) od mene VALA dosta - video sam da znam ......... :lol:

 

utisci za auto se jos slezu - videcemo kako ce se ponasati , za sad stoji ravno i meni je OK (ovo na slikama je sa punim gepekom - ali znaci pun) - vracao druge felne sa gumama , opruge , neki alat znaci gepek pun - puncat kao i zadnje sediste ............... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

rano mi je da razmisljam o tome jer radim smene i znacu tek pocetkom meseca sta i kako , ali ako budem slobodan sto da ne -- videcemo se tamo. pratim temu da je pomereno za 12. 6. ............... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra je ovo... bas dobro izgleda. Zovem te sutra pa cu da naletim da vidim i uživo.

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam isao nesto do grada - ovo je super ali mora da se pazi na ivicnjake , nema penjanja na one velike (ja se doduse nikada nisam ni penjao na njih zbog alu felni) a na one nize tj. normalne moze. Ne bi valjalo da je auto jos nizi (po meni) jer bi onda bas kacio na sve i svasta ........... ja sam prezadovoljan .......... ;)

I na licu mesta bas izgleda lepo --- mnoooogo bolje nego na slikama :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki dan sam u gradu...ljudi voze kao ludi, sad 50 na sat se penju na ivicnjake...kad se vidi slobodan parking, pa to je da se pogine ali da se uparkira. Užas.

Bole...na slikama je vrh a mogu da zamislim kako je uživo

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to vam kazem , ja sam poceo da praktikujem i kad idem kolima do grada a izbegavam koliko mogu u javnu garazu da ga stavim i gotovo -- u petak sam bio 2 sata dole u garazi vukov spomenik (jeste u rupi - malo je klaustofobicna kao i ova ispred skupstine grada - pogotovo ako ides na najnizi nivo) i platio 135 din. za 2 sata -- znaci isao sam u krug pola sata i nigde parkinga pukne mi film i dole , jeste malo skuplje nego gore kad se ostavi auto ali sta je tu je ......... :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jutros do obrenovca tempomat i 80km na sat -- laganica .............. :P

 

IMG_20160516_060239.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo smo se igrali opet -- uradjena maska bez znaka , montiranje kad stignemo ........ ;)

 

inace svako ko je video stila uzivo odusevio se kako izgleda sa spustenim oprugama ........... :rolleyes:

 

 

IMG_20160520_171049.jpg

IMG_20160520_171056.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

od druge ubacio - od pozadi nije lepo ali tamo niko i ne gleda :lol: - od napred je kulturica , nije savrseno ali nije ni bas lose .......... :)

 

 

IMG_20160520_191849.jpg

imao sam jednu polomljenu - odavno mi stoji i ovu moju pa ajde da vidim sta ce da bude  ............ :o i na kraju bamber za plastiku - crni mat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...