Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

Stilo karavan 2002 jtd. full oprema...bar mislim

Recommended Posts

Haha to bole :D

Ma zezao sam se ja za skidanje, gde cu rodji da smestim, ne ide :)

Lepa jeste, ali je mnogo nekako nezna. Ova mreza iza resetke je bas tanka, njemu je na par mesta odvojena od maske pa landara. Stvarno je od neke tanke plastike

Share this post


Link to post
Share on other sites

12.3 u ugasenom stanju , u upaljenom 13.8 mislim , ali mob. tako slika (prodao sam 10 slika i sve su iste) jednostavno brojevi igaju kad ih gledas kroz kameru ........ na kolima je sve ok .......... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

borise ma ja imam i unutra slican voltmetar samo malo veci , ali mi se ovo dopalo jer sam video na jednom stranom sajtu pa eto malo se zajebavah danas i nije lose ispalo , ni to a ni poklopci .......... :whistle:.

 

pusti beli to sad (kokarda & zvezda) sad je maska u pitanju brate mili ............ :lol:.

 

sto bane da mu smestis ja je jurim pa je jurim , ako nesto cujete javite mi ovde ili ako je vidite negde na prodaju (ali samo na nasim sajtovima) ........... :ph34r:.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top ti je autić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALA ljudi trudim se koliko mogu u ovo sugavo i lopovsko vreme -- :rant:.

Sto bi rekao na dragi gaga nikolic ---- idemo_dalje.jpg   ---- jbt-i zivot .......... :crybaby:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole druze svaka cast na radovima auto vrhunski izgleda a felne mi se posebno svidjaju jos jednom svaka cast:clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bane , a i ide za sve pare ........... za sada ;). UNUTRA SAM GA SREDIO EKSTRA - mislim na moje gadzete i muziku , tako da po meni ostaju jos SAMO ti prokleti pragovi i normalno opruge koje cekam da mi dodju ........ :rolleyes:.

 

pazi ovo ---- EKSTRA --- 234929_57.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

DRAGI MOJI LUBENICARI izgleda da sam pronasao resenje kako da Nemanja Sabac moze da odradi PRAGOVE ZA KARAVANA uz minimalnre prepravke (zvao sam ga i ceka slike) , ali evo prvo ovde objasnjenja za sve clanove foruma STO JE RED I NEKA OSTANE ZAPISANO za ne koga ubuduce. Elem narucio sam od njega 2 praga stilo 3 vrata i prvi sam unistio prepravljanjem (nazalost po moj dzep jer sam ih platio) i nista nisam mogao da uradim :rant:. Drugi sam poceo pazljivo da prepravljam i OPET ISTO biiip - NE MOZE da se nategne na auto nikako taj jedan kraj i onda sam taj sa vozaceve strana tako prepravljen prebacio na suvozacevu stranu i odjedanput mi sinula ideja :blink: - jbg-a , da jedina solucija ostaje da se dve prednje strane spoje u jedan prag , znaci da covek uradi posebno pola spojlera levo i pola za desnu stranu i spoji ih na TACNU duzinu od 188cm i viola (culi smo se i to MOZE) , i dobija se prav spojler koji moze na karavana (NORMALNO OVO SVE MORA DA SE I PROBA NA LICU MESTA NA KOLIMA - dogovor je da ce uraditi jedan i probacemo kod mene).

Problem je bio sto Stilo 3 vrata ima isti prag do pola sa karavanom i onda bezi napolje jer je siri od karavana POZADI i to ne moze da se navuce na kola nikako (DA SE AUTO NE IZGREBE ILI PRAG NE IZLOMI) , MOZDA I moze i na silu ali TO NIJE TO. Sav sam auto izgulio oko pragova :( zezajuci se sa tim ali ako ovo uspe -- VREDELO JE TRUDA I MALTRETIRANJA MOG PAJKA :lol: - popravicemo to kao i branik - bar za to imam zlane ruke :ph34r:.

EVO SLIKA DOLE i prag bi trebao da se sece na LINIJI broja 3 po meni i da se tu spoji sa prednjom stranom drugog praga i to je to -- nadam se da se razumemo i da nije konfuzno ovo objasnjenje ali tako je ............. :whistle:.

AKO VI IMATE NEKE VASE PREDLOGE PICITE OVDE JER COVEK HOCE DA TO POKUSA DA NAPRAVI I HVALA MU NA TOME PUUUUNO -- i nadam se ako sve odradimo kako i treba , da ce imati i KINTU na tome u ubuducnosti. Od mene licno mu hvala jos jednom .......... ;).

To je to drustvo za sada -- vazno je samo da inovacije padaju i da nisam zakrecio u 46-toj godini jos ....... :D -- BICE OVO DOOOOOBAR STILO NA KRAJU.

IMG_20160329_125338.jpg

IMG_20160329_125348.jpg

IMG_20160329_125402.jpg

IMG_20160329_125411.jpg

IMG_20160329_125418.jpg

IMG_20160329_125449.jpg

IMG_20160329_125456.jpg

IMG_20160329_125505.jpg

IMG_20160329_125516.jpg

IMG_20160329_125527.jpg

IMG_20160329_125539.jpg

IMG_20160329_125548.jpg

IMG_20160329_125601.jpg

IMG_20160329_125607.jpg

IMG_20160329_125616.jpg

IMG_20160329_125650.jpg

IMG_20160329_125659.jpg

IMG_20160329_125710.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj deo koji je sada na slici nazad, je ustvari prednji deo praga bez ikakvih prepravki? Prolaze vrata, mogu da se otvaraju/zatvaraju, ne treba nista da se sece?

Ako ti vec od dva sklapa jedan, napravite da bude duzi za onih 1-2cm koliko mu fali da ide od ruba do ruba, a ne kao na 3v sto ima onako onaj "prazan deo"

 

Na ovo mislim:

Screenshot_26.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moze - veruj mi ..... ceo prag sto je obelezen sa zelenim dole na slici bezi napolje , tako je prag napravljen jer stilo sa 3 vrata je siri pozadi , znaci njegov spojer ide blago zaobljen na napolje a za karavana mora biti prav kao strela (nemanja zna to sve) -- sve sam kombinacije probao drug moj (zamalo i da odutsanem od svega) ali kad je covek mazga one je :whistle:-- spojler 3 vrata bezi citavih 3 ili 4 cm na kraju a ja necu na sili da ga priljubljujem nego kako treba , jer se posle i lepi a ne da bude nategnut -- mislim da bi se tu odlepio odmah posle par voznji jer bi bio pre nategnut ......... pozdrav bane.

 

Screenshot_26_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravimo ga da bude duzi, kad vec pravimo, mislim da ce to biti dobro. Bole je odradio veliki deo posla, tako da meni nece biti tesko da idejno resenje sprovedem u delo.

Pravimo, pa kad bude  gotovo javimo rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Nemanja batice - BRAVO , evo malo slika sa druge strane - nakacen samo ovako .......... kad se to bude namestilo bice PERVERZIJA - JBT-e kad moram da lajem i jos eibach 3mm dole (ispunicu decacki san pod stare dane) , ma ko ga je...be , jednom se zivi ......... ;).

IMG_20160329_150729.jpg

IMG_20160329_150737.jpg

IMG_20160329_150835.jpg

IMG_20160329_150841.jpg

IMG_20160329_150928.jpg

IMG_20160329_150947.jpg

IMG_20160329_151008.jpg

IMG_20160329_151023.jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bole, kako te gledaju komsije :P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni normalni kao najboljeg coveka u kraju -- koji hoce svakome da pomogne sve ako moze (sto je danas retkost druze moj) -- sto pitas jel zbog auta. Ako je zato zabole me misljenje svih drugih (iskreno) , ja guram kako ja hocu kroz ceo zivot ......... znaci mogu biti jagnje (dusu da mi uzmes) , ali mogu biti i :devil: prema istim takvima , pa kako se kome svidi .......... ;).

 

Ti gledaj da ubedis Branka da meni i tebi uradi ono na navi - EKSTRA JE STVAR , video sam a nista ne gubis od originalnosti koje ti volis .......... :P.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salim se ja malo za komsije, naravno ;) .

Brancula je lafcina, ali je u guzvi, verujem da bi uradio da moze.

Licno nisam nikad razmisljao o video ulazu za navi. Rikverc kamera mi ne treba jer je 3v relativno pregledan pozadi, a video ne pustam u autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam da si se salio malo i ja se malo zezam , ali za komsiluk sam STVARNO uvek tu i ako nisam najmladji u zgradi - naprotiv. 

ja sam takav , u pokretu stalno -- bicu miran jedino kad budem mrtav i beo :sick: -- ppuuuuu daleko bilo bar za jedno 30 god. jos -- ne treba mi vise .............:ph34r:.

 

za branka sam ti rekao ozbiljno , nisam ni sumnjao da je on laf i OK lik , ali od posla nista za sada (mada mi je obecao da ce me zvati jednog dana - e sad :() . 

ja cu ga cekati da me pozove i necu gubiti nadu ............. ;).

sto da ne ugradis i ti to na navi - ko zna zasta ce ti zatrebati jednog dana , to se i tako ne vidi nista jer je sve pozadi. kako god hoces ali ja samo zbog toga cuvam navi u ormanu -- ja bez dvd u kolima ne mogu i to ti je .......... :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno ce ovo da bude, samo, nece li prednji i zadnji branik posle da bude nekako nedovrsen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...