Jump to content
FAS Goran
Filip1995

I tako...verovali ili ne, off iz off-a :)

Recommended Posts

Filipe,ti ne mozes nikome da zavuces a da ti ne bude zavucen pa da se i sam pusis... Preterujes ali zaista. Malo spusti loptu i nemoj da pretis jer si jos mlad i zelen i nemas pojma kakva lobanja stoji sa druge strane ekrana. Smiri se malo,nisi sam na forumu pa da se sve vrti oko tebe. Pa sta su Dejici sve radili,on bi trebao da dodje na skup i sve nas poubija,pa nije i ucestvuje i u dobru i u zlu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos nisam ni poceo, a detetu se vec smucilo, necemo da preterujemo oko kapiranja tih pretnji jer za mene ne postoji razlog da se toliko naljutim i da pomislim da cu da idem da ga vijam po Beogradu da ga mlatim, mozda bi ga neko drugi nalupao, ali ja nisam takva osoba :D ... oce medju ljude ali da sve bude kako on kaze da se sve igra po njegovim pravilima, oce da proda biciklu, a zamislja da prodaje avion, uostalom prestanite da mu duvate u dupe pa cete da vidite kako ce da se vrati u normalu, a ovako dok obracate paznju na njega bice jos "ludji"

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je prica oko cika mraza , pa se opet vratismo na svadju -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bole me uvo za njega,sve sto sam mu rekao je za njegovo dobro a on neka shvati kako hoce,njegov izbor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli i mene i da je krimos sa druge strane ne prezam ni od takvih, ajd sad menjajte temu jer mislim da je svima dojadilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega Filipe,je'l planiras neke studije posle srednje.Zaposljenje sa medicinskom se ne nalazi lako,a I plata nije neka. ;)
Diskusije sa Belim su vrlo konstruktivne,pogotovu ako nemate iste stavove.
On ti je kao zivot-nije fer .Kaze ono sto misli I cvrsto brani svoje stavove.
:D
U zivotu ce ti najveci prijatelji biti bas ljudi kao Beli.
Znam da mislis da svi mi pricamo gluposti,ali veruj da nije tako.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ gogi Zaposlenje cu vec imati jer je ce zbog znanja , profesorka na institutu za majku i dete garantovati za mene . Zna zena da ne spavam na parama i da nemam koga da potplatim da se zaposlim , da mrzim nepravdu koja hara bg-om :( . Stoga imam nekog ko stoji iza mene , a ja imam znanje . Visu zavrsavam u medjuvemenu , i odo da predajem deci praksu u istoj skoli u kojoj sam sada :D . Posla generalno nema ( odnosno ima za tehnicare u Lazi Lazarevic , gdesu stalno u potrazi za radnom snagom ) i mislim da to kazem za sve struke , a ne samo za moju , ali dobro . Ako se pokazes osobama kojima treba da se pokazes , onda neces imati problema da budes primecen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 Pa,dejica bi trebao da se ubije do sada

headshot-suicide.gif

 

 

 

Pa ja ga ne videh na forumu već dugo :p

 

 

 

Filipe, molim te nemoj da se ljutiš, ali koliko godina ti imaš? Ljutiš se što neko stavi bicikl pod navodnike, našali se za prodaju i ostalo..čim ti dam savet opet ti se ne dopada i to je jako ružno što te kao stariji kolega savetujem, jer kako kažeš nisu stariji i pametniji i slično.. Opusti se malo čoveče, nije svaki post na forumu namenjen tebe da uvredi niti bilo ko protiv tebe ima nešto loše. Vidiš da si fino prihvaćen i da se ljudi lepo kuckaju sa tobom. 

 

A za posao ti opet drugarski kažem, nemoj se previše zanositi da se ne bi mnogo slupao. Ti završavaš srednju sada, znam dosta ljudi koji su završili medicinski fakultet sa prosekom preko 9.5 i opet volontiraju dok neko ne ode u penziju pa tek onda ima možda šanse da se zaposle. A i da ne pominjem da u 90% državnih institucija briga sve žive da li ti znaš i vrediš ako ne platiš, a isto tako se neće niko ni zauzeti za tebe tek tako. 

Nažalost ovaj tvoj stav ti nikako neće pomoći oko traženja posla i savetujem ti da ga se što pre rešavaš

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jbt, odoste u offtopic :laughing:  :laughing:  :laughing:

Filipe, jutros sam procitao deo kad si pitao za bicikl i bas sam bio nameran da te uputim, medjutim imao sam neka posla pa nisam stigao, ali sada kad se ulogovah ponovo, dok sam procitao sve ovo do sada sav sam se smorio i mrzi me da ti pisem sada.

bajdvej, cudi me da te posle onih ljutnji i onih tvojih stavova nisu jos guzili ovi nasi forumasi, ali evo ja cu da pecnem pa da krenemo ispocetka :harhar:  ionako je tema namenjena svacemu :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 Pa,dejica bi trebao da se ubije do sada

headshot-suicide.gif

 

 

 

Pa ja ga ne videh na forumu već dugo :p

 

 

 

Filipe, molim te nemoj da se ljutiš, ali koliko godina ti imaš? Ljutiš se što neko stavi bicikl pod navodnike, našali se za prodaju i ostalo..čim ti dam savet opet ti se ne dopada i to je jako ružno što te kao stariji kolega savetujem, jer kako kažeš nisu stariji i pametniji i slično.. Opusti se malo čoveče, nije svaki post na forumu namenjen tebe da uvredi niti bilo ko protiv tebe ima nešto loše. Vidiš da si fino prihvaćen i da se ljudi lepo kuckaju sa tobom. 

 

A za posao ti opet drugarski kažem, nemoj se previše zanositi da se ne bi mnogo slupao. Ti završavaš srednju sada, znam dosta ljudi koji su završili medicinski fakultet sa prosekom preko 9.5 i opet volontiraju dok neko ne ode u penziju pa tek onda ima možda šanse da se zaposle. A i da ne pominjem da u 90% državnih institucija briga sve žive da li ti znaš i vrediš ako ne platiš, a isto tako se neće niko ni zauzeti za tebe tek tako. 

Nažalost ovaj tvoj stav ti nikako neće pomoći oko traženja posla i savetujem ti da ga se što pre rešavaš

 

Pa vidis eto , ima nekog ko ce se zauzeti za tebe . Ta je profesorka zaposlila brojne svoje djake , a zena je do srzi dobra i neiskvarena zena . Za ljude koji koji hoce da ti pomognu , a pritom ne traze nista zauzvrat ,  :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno koliko je pametnih saveta podeljeno za jako kratko vreme. Lepo je to,bas ste se angazovali,ljudi,svaka vam cast...ali izgleda dzaba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekome ne pomažu nikakvi saveti !

Послато са ZTE Skate користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozete da nastavite da pisete,posle citanja cele teme zakljucio sam da nema potrebe da bude zakljucana...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...