Jump to content
FAS Goran
Filip1995

I tako...verovali ili ne, off iz off-a :)

Recommended Posts

Filipe nemam nameru da te vređam ili ismevam i ovo ti je drugarski savet. Nisi više mlad i nauči da prihvataš šalu na svoj račun. Ako se neko našali sa tobom ne znači da ima nešto protiv tebe niti da te ne želi na ovom forumu.

Isto tako nije ni smak sveta ako se nečije mišljenje ne slaže sa tvojim. Pa ljudi smo, svako ima pravo da misli šta hoće i isto kao što niko tebe na silu ne može da natera da misliš drugačije, tako ni ti ne možeš druge.

 

Što se bicikla tiče nađi par komada polovnih i vidi cene, pa sa tim uskladi. A i koji će ti novi bickl, štedi pare za auto  

 

Ja nikoga nisam vredjao. To sto se oni pokusavaju saliti... sale su vrlo neumesne Porucicu im toliko. Sale na svoje racune prihvatam onda kada nisu uvredljivog karaktera. Blokirao sam iste do daljnjeg, jer necu vise da citam konstatacije bez odgovarajucih argumenata. Ne razgovaram sa osobama koje to ne rade , a pritom pricaju o meni slobodno kako hoce . Imaju pravo da se ne slazu sa mojim misljenjem ali nemaju pravo da ga ne postuju jer su stariji i stojim iza toga . Stavio sam tacku na raspravu i vracam se na ono zbog cega sam ovde.

 

@Nesa , pa probacu sa 150 eura jer je ocuvan. Ima jos i dodatne delove gore pobrojane  :thumbup:

Edited by neshaoct
split Topic

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se kaže ja te krstim,a  ti prdiš  :laughing:

Jel tebe neko nekad uvredio onako ozbiljno? Opsovao ti nešto ili nešto slično? To jeste uvreda i imaš pravo da se ljutiš, tj razumem ako se ljutiš za takve stvari. A ako ti neko kaže da ako voliš Multiplu voliš i Bosiljčića ili se našali oko prodaje bicikla to jeste šala i nema razloga da se ljutiš.

 

Ovo ti sve kažem iz najbolje namere da ne bi imao opet "neprijatne" situacije.
Evo ja imam profesora koji svima govori da su goveda, krave i ostale domaće životinje, da kuckaju poruke na Glupoidima i slično. Ali niko nije izašao napolje i stavio ga na ignore list što se predavanja tiče zbog toga. Jednostavno svako se šali drugačije i treba to prihvatiti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobe koje su me kada uvredile , a mogu da ih pobrojim podosta danas samnom ne razgovaraju nikako . Imalo je tu par osoba iz osnovne koje su tako pricale sta i kako su htele , pa me jedan od njih sreo na ulici pre 2 godine i iscudjava se sto sam prosao pored njega kao da ga u zivotu ne poznajem . Preko facebooka je mojeg jako dobro druga pitao upravo to i to mi je taj drug preneo . Moj odgovor je bio sledeci : Ako mene neka osoba ne postuje , ne postujem ni ja nju . A cak drzim i do toga da kada neko jednom dobro zabrlja sa mnom , zabrljao ga je bez povratka . Sad ces ti reci , ma ovo je razmazenko koji misli da je bog . Ne krivim te , mozda zvuci tako . Ali imam svoje ja koje ne dam da mi neko gazi . Sale na svoj racun tipa kao ove danas ne volim jer i ni ja nikome ne upucujem iste , niti ces me ikada cuti da nekome tako pricam .

Evo ti jos jedan primer . Profesorka u srednjoj me je konstantno ponizavala u trecoj godini jer nisam stajao sa znanjem prakse kako treba . Tu mi vise padnu klapne , odem kod direktora oborim ocenu i trazim komisijsko ispitivanje . Za to vreme sednem i naucim sve sto mi je skripalo da dokazem tom "coveku" da nije ne znanje na kraj sveta . Sve se nauci . Danas mi u cetvrtoj godini predaje takodje i pokazuje maksimalnu dozu postovanja , ali ja sam rekao da sa njom nemam sta dalje da razgovaram . Ostacemo na nivou djak-ucenik , a dalje razgovore sa mnom nece voditi . Na tome se i zavrsilo . Ja ne mogu biti ok , sa osobama koje prema meni nisu korektne i to svo moje drustvo zna i prihvatili su me takvog kakav sam . Ja nikoga ne teram da se sa mnom sprijatelji na silu ako to ne zeli , jednostavno neka me zaobidje . Bezbolnije je za obe strane .

Dokle god tom tvom prefesoru svi cute , on ce se i dalje tako ponasati . Tu vi gazite sebe , a on gazi vas . Sto se mene tice , taj covek je za mene 0 od pedagoga i to ni u sali ne sme da kaze .

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peckanja ne podnosim ukoliko su uvredljivog karaktera i to sam napisao u gornjem postu . 

Edit : Sedla se izvinio jer je uvideo da me to vredja iako je sala i nije konstantno nastavio da podbada . U tome je razlika izmedju njega i ostatka ekipe od danas 

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao da postoji standard u okviru (domenu) karktera za peckanje.

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fico,nije da me se tice,ali razmisli na trenutak da li mozda preuvelicavas stvari. Budes li tako olako otpisivao ljude u zivotu,ostaces sam. Svakome se desi da mu se reci pogresno interpretiraju ili je prosto sirov,a da ti uopste ne misli lose. Mozda si i ti nekad prema nekome ispao grub,a da nisi bio ni svestan toga. Ne primaj bas sve k srcu! Kao sto rekoh,sve je to za ljude...zezaj i ti njih na isti nacin i sve je ok!  :thumbup:  Uostalom,sve je ovo prolazno i sporedno,tako da,nemoj da pridajes neku veliku vaznost svemu sto se ovde,ili bilo gde drugde,pise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Principijelan sam kad su ove stvari u pitanju . U zivotu mi je bolje imati 3 prijatelja koji su oprobani i pravi nego 100 laznih koji ti okrenu ledja cim za to dobiju priliku . 

Vec sam rekao , osobe ne zezam na taj nacin Marko jer ni ja u tome ne uzivam .

Sigurno ni prema kome nisam pregrub kada za to nema potrebe . Taj drug osnovac sam dobro zna zasto smo tu gde jesmo , a to zna i profesorka iz srednje . Samo ona se zabrinula zbog stolice a ne zbog toga sto je meni rekla ;)

Takodje ne osecam grizu savesti za osobe koje sam sada blokirao , jer te iste ne uvidjaju kada tebi meni nesto ne prija .

Jednostavno takav sam i zbog mog stava me brojni mrze ali ima grupa ljudi koji me zbog tog stava postuju . Ne dam na sebe , ali se isto tako zauzmem za osobu kada vidim da je krivo tretirana . Ne pravim razliku izmedju starosti osoba . Covek je covek imao on 8 , 18 i li 68 godina . Razlika je samo u zrelosti . Mogu nekom mladjem da progutam neku glupost kao sto je jedan od moje brace koji ima 9 godina , ali nekom ko ima 20 , 30 i kusur , necu . Pogotovo ako je svestan toga sto radi . Iako sam rekao da mi nije do zezanja sto se ove prodaje tice , opaske se nastavljaju , toliko o postovanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fićo,

ugledaj se na Boškića, on se nije naljutio kada ga je Čvarkov nabo u pleksus, a Čvarkov može otac da mu bude:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tucu ne podnosim i na taj nacin ne reagujem nikad , pa cak i kad me neko ozbiljnije uvredi . Postoje i druge metode za ukazivanje osobi da ti nesto smeta . Ako i to ta osoba izignorise , onda pribegavam udaljavanju te osobe ..

Zasto bi zabadao bilo koga ? Cemu to ? Ne mogu vise stvarno da vodim raspravu o ovome jer niko nema sluha za ovo sto ja govorim , a na prvo mesto govorim o postovanju , koje odredjene osobe ne pokazuju , pa se cude povratnoj informaciji . Ja ovde vise ne pisem nista , NA OVU TEMU , kad se budu vodili zanimljiviji razgovori eto i mene .

Izvini za pogresno protumacen post , ali nisam dobro procitao , a internet mi je spor za youtube do kraja meseca . Video snimke ne mogu da gledam .

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filipe nemoj me krivo shvatiti ali takav stav nije dobro imati u životu . Ovo je dobronameran savet .

Послато са ZTE Skate користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad trazim postovanje to vecini izgleda tesko pada . Ali bas me briga zaista, kada za mene neko nema sluh , nemam ni ja .

Zaista hocu da se ovo prekine i pokrene neka normalnija tema . Ovo vise ne vodi nikud

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam imao četir' godinice, tražio sam da mi D.Mraz donese , znam da nije mesto, Mercedes ...!

Iha... :angry:

U životu više ne treba da mi prelazi kućni prag !

Šta više, nabošće se ... ;)

U cilju izbegavanja bilo kakvog nesporazuma, sve napisano nema nikakve veze sa prethodnim.

zulutapka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje je razocarenje meni palo kad sam saznao da cika Mraz ne postoji :) ... Dosla mama u predsoblje sa paketicima , a ja cuo buku ( mama se saplela o paketic :D ) . Otvaram ja vrata i imam sta da vidim :) .

Imao sam mozda 5 ... ili 6 godina ne mogu da se setim 100% . Ali je bilo pre predskolskog uzrasta . Kad je u vrtic doso cica mraz , ja sednem u krilo i dobijem poklonce od njega . Kad se sve zavrsilo , ja ga povucem za rukav i pitam ko je cika mraz . Bio je to domar kod vrtica , sto je regulisao malu rampicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fićo druže ti debelo grešiš. Pa nije ovo Kum pa da svako treba da ti ukaže poštovanje i ljubi ruku, a ako to ne uradi da nećeš da ubijaš za njega  :laughing:

 

Mlad si, još si u adolescenciji, i treba da radiš na sebi. Kako misliš da nađeš posao sa ovakvim stavom? Ženu? Ili sklopiš neko prijateljstvo..Jednostavno ne možeš da se naljutiš čim se neko našali na tvoj račun jer je to samo šala i tako treba da je shvatiš, a ne kao atak na sebe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
"imati prijatelje, to znaci pristati na to da ima lepsih, pametnijih i boljih od vas, ko to ne moze da prihvati, nema prijatelja"

 

Ne znam da li sam ja povod za raspravu, ali vidim da nema mog posta od sinoc i verovatno fali ono sto je dete napisalo, pa mogu da mu porucim samo jedno:

 

ko nece da se igra sa nama, uvek moze da pokupi svoje igracke i da se prebaci na drugi pesak !!! 

 

i administratori nemoj da mi brisu postove u kojima nikog ne vredjam ... a posle se prave da postova nije ni bilo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igore ne sekiraj se za moj posao uopste . Ti radi onako kako znas , ja cu onako kako sam i uvek . Do sada mi je dobro islo za rukom da odaljim one koji mi ne prijaju .Ako mi takve sale smetaju a ja ukazem na to , pa doticne persone idalje rade isto , no comment

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filipe,nisam iz ove price ali malo preterujes,pravis od komarca magarca...niko te nije uvredio u smislu ruznih reci,po nacionalnoj osnovi itd.da jeste,imao bi pravo da se ljutis a siguran sam da bi glavesine reagovale. Jednostavno gde primetis da ti mozda razgovor nece prijati,nemoj da ucestvujes,ali ne,tebe ima svuda a posle se ljutis,nema potrebe za tim,zaista. Uzivaj na forumu kao i mi. Uvek i svugde mora da postoje peckanja,uvek se neko nadje prozvanim ali ti ga pretera.

Ovo je napisano dobronamerno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi admini opet na par dana da zakljucaju temu da se malo smire strasti pa da nastavimo sa normalnim druzenjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece , ja sam samo pitao oko oglasa za pomoc i dobijem onakve odgovore . Pa logicno da cu da poludim posle cega jos ispadnem i kreten . Mada mozda i jesam kreten kad dopustam da me prozivanje pogodi na bilo koji nacin ,umesto da se iskljucim iz fabule i caos . Ima me svuda , jer volim diskusije na razne teme , ali sa nekima to ocigledno nece biti moguce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije logicno da poludis...niko te nije uvredio,vec naprotiv...i beli i dejica i nesa su ti da lisavete sta da radis u vezi sa biciklom. Ok,beli je generalno malo tvrdjih stavova (koliko sam uspeo da primetim na osnovu onoga sto sam do sada procitao) i nekada deluje da je malo grub,ali te nikako nije uvredio,aman. Pa,dejica bi trebao da se ubije do sada,koliko je puta prozivan za njegov "srpski" i za potrosnju goriva! :) Meni se cini da smo kreteni nas 15-orica koji pokusavamo da ti ukazemo na to da nisi bas 100% u pravu sto se tice ljutnje... Odj.bao si svaki dobronameran savet i da li to znaci da bismo svi trebali da te blokiramo? Jbg,ne ide to tako...nije sve crno ili belo!

edit: Vise je crveno belo! :D

edit edita: :) Cisto sumnjam da bi se ljudi na nekom drugom forumu ovoliko trudili da objasne nesto nekome koga ni ne poznaju...

Edited by Marko BK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj konkretno za belog , posto ja nisam osoba koja ogovara iza necijih ledja , ja mislim da je za svoje 24 godine preduvan i previse . Nije on od mene stariji bog zna koliko . Meni nije problem da se ja sa njim posvadjam , jer nije video moju pravu negativnu stranu . U dve - tri bi mu zavukao da se pusi , ali necu jer pokusavam ostati pribran . Iz tog razloga je i blokiran , da ne citam vise sta pise . Inace obozavam one koji su uvek u pravu u svemu   :D.

Dejica je meni super i ja njega smatram za extra lika sa kojim uvek mozes da se salis , ali paunov ispad gde je bicikl stavio pod navodnike ... to je evidentna uvreda , a pritom prica napamet ni ne znajuci razloge moje prodaje bicikla . To me je iziritiralo najvise , kada neko napamet prica !  

Edit : Slobodno vi svi mene mozete blokirati , da se ne prepiremo bez potrebe . Ja ne trazim da se vi slozite , daleko od toga . Nisam ni ja bezgresan , ali ako cemo iskreno niko nije .

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...