Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
turshija

Alfa 159 1.9 JTDm 150ks

Recommended Posts

Pozdrav drugari,

zovem se Boris, zivim u NS-u i vlasnik sam prelepe 159-ke jos od marta prosle godine :)

 

Auto kupljen u na Novom Beogradu u Balkan Auto, na satu je imao 114k, a koja mu je prava kilometraza - boga pitaj, uglavnom cak i za ovu kilometrazu na satu auto je bio izuzetno ocuvan - volan, rucna, sedista, nista nije pohabano, izlizano, unisteno, kao da nije imao tragove koriscenja, samo su gume bile lose i to mi je bio jedini trosak tada pored velikog servisa koji sam uradio par dana kasnije i registracije :)

 

Evo i par slika od letos:

 

1386082115.jpg  1386082132.jpg


 

1386082160.jpg  1386082171.jpg

 

1386082197.jpg  1386082212.jpg

 

1386082221.jpg  1386082230.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunska je!!! Ja sam cuo iz par prica da Balkan auto ne vraca kilometraze jer bas ozbiljno i na veliko rade, ali tu se nikad ne zna. Ako ti je za utehu, cak i neki ljudi koji se bave uvozom kola tvde da balkan ne vraca kilometre :D

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna Alfa, san mnogih na ovom forumu :D

 

 

Sad videh i ovu temu... Jesi dolazio sa ovom Alfom jesenas na Fordov skup na Mišeluku?

 

Kakav je to Fordov skup kad se dolazi sa Alfama i Golfovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Sad videh i ovu temu... Jesi dolazio sa ovom Alfom jesenas na Fordov skup na Mišeluku?

 

Jesam :)

I malim quadcopterom da pokusam da snimim sve, ali je vetar bio prejak pa je shklopocija drmusala i padala ko popizdela :D

 

turshija, odlicna je a i slike takodje, ali ipak , daj neku u boji  :cheers:

 

Pa prva ti je u boji, ostale su BW samo zbog pozadine, auto je iste boje i u BW i u koloru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRATEEEEE......UF!

Auto je kao lutka.

Ovo ce biti i moj sledeci auto,GARANT!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna Alfa, san mnogih na ovom forumu :D

+1   :wub:  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj san:
Brera 2.4 , zujalica za beogradske gužve
                         i
Alfa Romeo 159 karavan, 1.9 , za putovanja.


Oh, srećoo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brera 2.4 , zujalica za beogradske gužve               

:question:

Zujalo bi tebi u usima od potrosnje u takvim uslovima :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turshija čestitam na kupovini, prelep primerak si našao. Nadam se da ćeš se lepo navozati sa njim.

 

 Kol'ko bre ti to sanjaš... :laughing:

 

Ženskaroš  :laughing:

 

Ja u ovim uslovima ne bih nikada pogledao 2.4mjet, ali uliva nadu to što su počeli da prave Brere sa 2.0mjet što je dosta bolje ako uzmemo u obzir registraciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam razmisljao o Brerama isto kada sam uzimao auto, ali nije bilo lepog primerka ispod 14k (prosle godine u ovo vreme), a sada im je BOLESNO pala cena, oko 8k su ... :S Jedino sto kod njih na zadnja sedista mogu da sednu samo deca, jer izmedju zadnjeg i prednjeg sedista ima jedva 10cm osim ako povuces prednja sedista skroz napred, tako da za neka duza putovanja nije udoban put za vise od 2 osobe ...

2.4 motor i 210ks je prava mera za 159ku (ipak je to auto od skoro 2 tone, tacnije 1.7) i ne bih se uopste bunio da ga imam, ali i njima je cena bila paprena prosle godine, a sada tesko da bih nasao 2.4 primerak koji je ocuvan i u stanju kao moja alfica, ali i 1.9 sa 150 konjica vuce kao popizdela :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Išla bi kao luda sa 2.4, ali gde?  :laughing:

Ja retko uhvatim i 120km/h po ovim standardnim turama,a  razmišljam o još jačem motoru posle ovog. Objektivno nema neke potrebe uzimati preko 1600 kubika, a merak je već druga rpiča :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajde visoke brzine manje-vise, ali kad iz mesta das gas pa te zalepi uf ... nema lepseg osecaja :) Ne moras cak ni brze od 60km/h da ides :) Ali na autoputu je mamara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sada tesko da bih nasao 2.4 primerak koji je ocuvan i u stanju kao moja alfica

Znam gde ima :ice:

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...