Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Paradajz

Smrznuti zombiji u potrazi za jaknom

Recommended Posts

Pre neko veče, vratim se kući oko 2, 3 sata ne baš u stanju da sve skapiram, napolju hladno al sam vozio u majici, i tako parkiram kola, odem u stan, i u kolima zaboravim jaknu, laptop, tablet, punjač, i još neke gluposti. Dok sam bezbrižno spavao, neko je polupao zadnje bočno staklo na puntu 2 sa troje vrata, i izvukao jaknu sa prednjeg sedišta.

Što je najgore kad sam ujutru ušao u kola i krenuo nisam ni provalio da nema uopšte stakla, da sam seo na staklo, iseko se, nemam pojma ni sam kako, nego sam provalio kad sam nagario da mi nešto duva u vrat, tj nisam ni tad provalio, nego tek kad sam osetio toplo nešto na dupetu tj moju krv, mada ovde nisam bitan.

 

Mene zanima legenda, koja obija staklo rukom, jer sam posle na sedištu i staklu video fleke od krvi?

Sledeći put uzmi ciglu, i da ne bi pravio buku i budio mi komšije, zamotaj je u svoj duks ili moju jaknu i udri po staklu.

Sledeći put umesto što si uzeo jaknu koja nema vrednost, uzmi laptop, tablet, punjače, radio cd (dobar je) .

I da hvala ti što si se cimao kroz zadnje bočno i desno staklo da bi izvukao jaknu, nadam se da si se ugrejao, i sačuvao sam staklo da kad te budem video u jaši koja je pritom obeležena da ga pojedeš.

Prijatno unapred.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguće, mislim jesam poludeo, ali kriv sam, toliko sam bio umoran, napolju zima ,a znojim se, da sam samo o krevetu mislio i zaboravio na sve ostalo, da ne pomislje ljudi bio si pijan i to :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ako jaknu ostavljam u kolima uglavnom je u gepeku ... jednom mi se desilou Beogradu da se parkiram izmedju nekih zgrada na parkingu u mraku, a pozadi antifriz i destilovana voda u kesi i to beloj ... opustio se ja i zaboravio, kad sam ujutru krenuo kuci, prvo sam to uocio, ali srecom niko nije dirao, tj nije zbog vode i antifriza, nego neko bi pomislio da je mozda nesto vredo pa bi mi napravio stetu!

 

sve u svemu naucio si sta vise ne trebas da radis ... 

 

ako ti nesto znaci imam 2 stakla zadnja od teretnog punta, ona sa tackicama, pa mogu da ti dam ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli punto, hvala ti na ponudi, ali našao sam kod dečka jednog na otpadu već i uzeo za ok pare.

Nego, jeste u pravu si, sad sam naučio, najgore što mi se to nikad do sad nije desilo da bilo šta zaboravim, uvek sam i pločicu od cd nosio gore, baš iz tog razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Batine u najavi hahah :D . Neko je bio toliko ocajan da ti je napravio stetu na autu da se domogne obicne jakne ??! Je li moguce to ... :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moguće je , bog zna ko je to bio, brate ljudi nemaju pare, prođe vidi jaknu koju je debil ostavio ( ja sam taj debil ) polomi i uzme jaknu za sebe, još ako je neki narkić ode moja jaša za mić dopa :) nego meni nije jasno da od laptopa, tableta i svega živog što sam zaboavio neko uzme jaknu, a drugo nije morao da lomi staklo, nisam ni alarm upalio, zaključo sam ključem, mogao je da ga otključa lagano, jedino sam kanđu stavio, to veče sam toliko umoran, bio jer pre toga mesec dana skoro nisam spavao više od četiri sata i verovatno me je toliko salomilo, kad nisam znao šta da radim, izgledao sam kao pijan i izdrogiran :) a najgore od svega, to nije neka jaša kakvih ima da košta preko 10000 pa na gore, nego obična addidas jakna, jedinp što vredi jeste što lepo izgleda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to sto ti kazes , ako je bio zaista neki ulicar , mozda mu je zaista bio i cilj da se ugreje . Zato je i bio u zurbi da zgrabi jaknu , negledavsi u to sto se jos nalazi u autu .  Bar da te lepo pita za jaknu , pa se mozda i sazalis , ali da ide i lupa kola naokolo , e to ne mogu da shvatim  :huh:

Edited by Filip1995

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha moguće da je cigan :) hahahaha tablete :) ma ne mogu ni ja, jednom sam prolazio pored zemunskog keja noću velika magla i to baš, i vidim bmw nadrkan upaljena mu svetla, priđem da ga zagledam jer mi se svideo, kad ono auto otključan, alarm ugašen, ( barem nije svetleo, a i otlkjučan je auto) a ono pored menjača štos novčanica od po 1000, dinara, evri, mala pederuša, i futrola za naočare, mogao sam lagano da uđem pokupim sve to lepo i odem, al biiip mu mater ako ću da se spuštam na taj nivo za te stvari ko ovaj za jaknu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam cesto na kablovskoj neku emisiju sa onim mamac automobilima ... uglavnom se vataju crnci, ali to je manje bitno, Paradajze, nikad ne znas odakle te neko gleda i ceka ... a i sam znas kakav je osecaj kad ti nesto ukradu, kazes jakna nije neka, ali opet ti je krivo, umesto sto si te pare dao za staklo, mogao si da sipes gorivo, ili da popijes pojedes, nebitno ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha moguće da je cigan :) hahahaha tablete :) ma ne mogu ni ja, jednom sam prolazio pored zemunskog keja noću velika magla i to baš, i vidim bmw nadrkan upaljena mu svetla, priđem da ga zagledam jer mi se svideo, kad ono auto otključan, alarm ugašen, ( barem nije svetleo, a i otlkjučan je auto) a ono pored menjača štos novčanica od po 1000, dinara, evri, mala pederuša, i futrola za naočare, mogao sam lagano da uđem pokupim sve to lepo i odem, al biiip mu mater ako ću da se spuštam na taj nivo za te stvari ko ovaj za jaknu. 

 

 

Nisu pare vredne ponizavanja  :whistle: ... Opet , to je samo jakna . Nije da imas neku stetu ( osim auto doduse ), pa te i briga . A taj sto je uzeo , prokleto mu bilo . Samo mu toliko pozelis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli punto koliko si me sad nasmejao sam ovim za crnce znači..... a za ovo drugo si u pravu, ali jbg moja greška :) 

Ma poželeću mu ja ako ga ikad vidim, sačuvao sam staklo, ajhahha :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti tucu ... Sta znas da li ce nekom prodati tu jaknu , pa nadrlja neko 55-ti ni kriv ni duzan . On ne moze da zna da li je jakna kradena ili ne ... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuci nemam kablovsku pa ne gledam tv, kod babe nemam racunar, a imam kablovsku pa gledam tv, kao sto svi znaju filmovi se svakodnevno ponavljaju, a ja volim one emisije o automobilima, kamionima i slicno, ovu emisiju isto volim da gledam i zapazio sam da od 10 akcija koje prikazu bude uhapseno 10 crnaca, ponekad i vise jer ih je nekad dvojica ili trojica ... 

 

juce sam recimo gledao nekog crnju  koji je video auto, ali je tu bio svojim autom, pa je uzeo navigaciju, i valjda laptop sa sedista i mobilni, ne secam se tacno ... uglavnom pitaju oni njega odake ti ovo, a on kaze nije moje ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si filipe :) daj beli reci koji je to kanal i emisija da i mi vrištimo malo? E znaš po Zemunu se pojavilo dosta crnaca, ali i crkinja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...