Jump to content
FAS Goran
nikola0406

Fiat 500L - previše prljav :) :) :) (podforumska parodija)

Recommended Posts

Evo sad ću da pokažem ženi kako od sad samo ona treba da pere auto, imam i sliku radne uniforme :p:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:unworthy:

Mislim da taj problem nemaju kapucino modeli...

slažem se... haha... 

 

šalu na stranu, jeste mali problem. Ali ništa manje to nije izraženije nego kod ostalih modela koji imaju vrećastu zadnjicu. Bio sam na planini, i pored mene su prolazili isti takvi Megani, astre... s tim da 500l ima veću površinu na lumbalnom delu....

 

Da li je neko probao da reši problem postavljanjem zastavica gumenih na zadnje točkove? sećate se zastave 101... gotovo sve su imale te zaštitne zastavice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, nakon odredjenog vremena dolazi se do zakljucka da ovaj podforum nije parodija. Fiat 500L se apsolutno ne sme prati, jer ce potpuno ceo zardjati, ukoliko se nakon pranja mlakom vodom bez hemikalija odmah ne prebrise baby ph 5,5 maramicama i vatom natopljenom pavlovicevom mascu i wd-40 ne namaze po rubovima i zavucenim delovima, narocito ispod automobila sa gornje strane auspuha. Ovaj postupak ponoviti APSOLUTNO svaki put. Info od Ciao Fiat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao gde ovaj test da stavim... Možda će mu ovde biti najbolje tj neka bude parodija  :smoke:

Svakako je must see!!!  :w00t:  :crazy:  :hrhr:  :stuart:  :lol:

 

 

http://www.carz.rs/srpski-fiat-500l-full-test/

Edited by sale nacionale

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ubrzava, on je kao neko malo mače :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovo je interesantno da ni posle 10 godina nisu resili brljavljenje Voice Recognition modula pri "Dial" komandi (diktiranju brojeva) :laughing: .

Imam u Stilu, doduse stariji, ConnectNav+ i taj Voice Recognition perfektno radi i sa komandama za navigaciju, radio, CD, telefon, poziva perfektno iz imenika sa "Call" komandom... Sve, sve, sem za "Dial" rezervisanu rec. Ne moze da ubode da ponovi izdiktiran broj, pa to ti je.

A meni je najludja izjava da je L idealan auto za pocetnike, zene i one koje ne znaju da voze :laughing: .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je takodje i izjava u delu snimka "svidja mi se" da je rikverc odličan, šta god to značilo, pa potom 500L koji u dve sekunde snimka se kreće u rikverc... Verovatno čovek hteo kaže pregledan ili šta već...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...