Jump to content
FAS Goran
nikola0406

Fiat 500L - previše prljav :) :) :) (podforumska parodija)

Recommended Posts

:secret:

mene najvise nervira sto kada ga ispuskiram i to sa dva zetona :question:  dodjem do kuce (300metra) i on prljav :realmad: !!!! Zena misli da nisam ni prao auto  :rant:  nego da sam pio pivo :cheers:  na pumpi,  pa udri udri  :ouch:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da Žorž nije pročitao temu iz početka. :p

Inače ova valjevska podvala mi se sviđa kao ideja. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi ZorZe,

pa kako nisi naucio sa zenama, Pa da si i sa cistim kolima dosao kucci, zena bi opet mislio da si bio na pivu.

Da te naucim ovako.

1. Uzmes joj lovu za pranje kola

2. Ne operes kola

3. popijes pivceta dva, za zzivce

4. Zena ponovo zzvacce al si ti u plusu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da Žorž nije pročitao temu iz početka. :p

 

ja odgovaram samo na prvi post, ovo sto ste vi ostali pisali me ne interesira , mozda kad postanem mod  :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja recimo na mom stilu 2006 mjtd nemam ovoliko izrazen taj problem, izgleda da su za ovaj model uradili nesto po pitanju prljanja jer mogu da ga vozim cak i po nedelju dve i uopste se mnogo ne zaprlja , 500L je nov model cudi me da su to kod stila resili a ovde nisu :p


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi se hvali kolegine sestre zet, kupio 500L u Italiji pre dva meseca i mnogo manje se prlja nego ovi vasi. Ko zna sta su Kragujevcu radili i odakle stize ta limarija, mozda je od onih starozanovo yugica i zastava??

On je imao problema sa potrosnjom, to nije normalno, skakalo i na 6.5L po gradu! E onda je procitao na jednom forumu da postoje neki senzori pa je u svojoj reziji to ocistio i okacio wunder-baum jelkicu od kokosa na retrovizor. Tek nakon toga je primetio da mu nivo goriva blago raste ako vozi do 40km/h u cetvrtoj brzini i levoj krivini sa M+S gumama naduvanim na 2.2 atmosfere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema je klasičan primer promašenih očekivanja. :D

Moj L je iz salona izašao prljav što znači da takav mora da bude stalno. Tačka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene se to uopste ne desava, nasao sam resenje! Posle svake bare izadjem napolje i obrisem tockove...

Kad ima bas puno bara onda lepo stavim patosnice - kadice ispod tockova, da se ne prljaju... i nema problema... To nije lose jos zbog jedne (korisne) stvari, pogotovo ovih dana kada je magla, pa su klizavi kolovozi - kad sam na nizbrdici ugasim motor I ne trosim gorivo, vec se spustam kao sanke... ako je bas klizavo patosnice mogu da se upotrebe I vise puta!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećete mi verovati ali to se ne deava samo Fiat grupaciji , nego čak i na nemačkim ! Na mom poštinom Daf-u koji je jelte žute boje se nakupilo toliko prljavštine da to nije normalno ! Pitam se dal je ovo možda neka CIA/KGB/UDBA zamisao da napakosti nama ? A tek za potrošnju goriva šta reći?! Čim se upali vidim da na auspuhu izlazi neki dim ! Došao sam do zaključka da sigurno troši gorivo ( proverena informacija ) ! Sreća da imam firminu karticu za gorivo inače bi bilo kuku lele !


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nećete mi verovati ali to se ne deava samo Fiat grupaciji , nego čak i na nemačkim !

Govori u svoje ime, moj Golf se ne prlja  :laughing:

 

Doduše, možda ima i funkciju samočišćenja, kao ove rerne na savremenijim šporetima  :smoke:

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

E totti, ubo si pravo poredjenje. Mislim da ce svi clanovi foruma da se sloze sada sa tobom i ovo ce se pominjati jednako kao i kantica castrol ulja u stilu! :) Ko bi rekao da jednog ponosnog vagenovca das auto podseca na rernu!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ko vas šiša kad ne vozite pravo auto,ja mog Golfa 2, 1.6 dizlo ,nisam opro od kada je izašo iz wolksburga 1988 godine, a vi samo vozite ta talijanska smeća što se prljaju i troše naftne derivate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo se vi zajeba..... u vezi prljanja kola, ja imam mnogo veci problem, primetio sam da se veliki broj razlicitih buba zalepi za soferku u toku voznje, taj problem je izrazeniji leti i po autoputu.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu vam reci da zadnjih skoro mesec dana moj zucko niti se prljao, niti je trosio gorivo i taman kada sam pomislio da smo preboleli "decije bolesti" i da mogu napokon da uzivam u blagodetima savrsenog automobila.... morao sam da vratim sluzbeni auto :-( Istog momenta je poceo da trosi ko lud, a tek prljavstina...

edit: nisi ti video Neso kako bubice vole zutu boju. Umrle bi samo da je liznu :-)

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso (79)  za tebe je FiatVozdra napravio specijalni bubobran koji koristi NASA prilikom lansiranja raketa samo je dosta skup, moze se nabaviti preko foruma utorkom na sportu ali da platis svima termin i coca-colu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...