Jump to content
FAS Goran
nikola0406

Fiat 500L - previše prljav :) :) :) (podforumska parodija)

Recommended Posts

Evo da i ja prijavim veliki problem sa ovim modelom. Naime sta se desava, primetio sam da se 500L prlja prilikom voznje. I to sto ga duze vozim sve je vise izrazen taj problem, pogotovo ako su vremenske prilike nepovoljne. Sad ce neko pitati da li sam probao da ga operem, naravno da jesam, ali se ovaj problem ponovo javi. Znam da je auto u garanciji jos imam i kasko, ali ako imate neki savet, eto, voleo bih da cujem, jer po meni ovo je veliki propust. Za nov auto da se vec prlja tokom voznje, to nisam ocekivao, iako sam znao da ipak kupujem Fiat jel, nizu klasu, a ne njemca kako su mi savetovali, Opelo Astru npr. Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi bio u servisu? Šta kažu? Ne valja to nešto, ja Stila nisam prao već 2 nedelje i baš se slabo zaprljao  :laughing:


A moj preko 9god star..ne sme to jednako da se prlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je verovatno otvoreno kao šaljiva tema, parodija... :D :D možda na neke teme sa foruma o 500L...paaaaaa, da je onda prebacujemo u off ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso, ne znam zasto me shvatas neozbiljno, problem postoji, to je evidentno. Sta su radili u toj fabrici ne znam, sta rade ti zabari kao dizajneri i kao inzinjeri ne znam, ali auto mi je blagi uzas. Mislim sto se tice prljavstine, sve drugo je tip top.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:unworthy:

Mislim da taj problem nemaju kapucino modeli...

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve i da je krepucino boje verujem da bi se ipak prljao. Nemojte me pogresno shvatiti, nije da mi je neko izvadio dzem iz krofne pa sam ljut, nego sam zaista zatecen kontrolom kvaliteta u FAS tj nepostojanju iste. Probacu da fotografisem auto, ali da li ce fotka docarati velicinu problema, ne verujem. Evo samo da metnem fotku na photobucket, spor mi net ovde, pre bi izradio fotku i peske im odneo nego sto ce ga uplodovati.

Evo. Dal da idem u ovlasceni servis zbog ovog? Ili da zovem DDOR?

IMAG4481_1_zpsgo1irit6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

Okrecem se sad po kolima,gledam da nije skrivena kamera neka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, ne staj mi na zivu ranu, ratkapne. Toliko su se prljale, da sam ih morao skinuti, oprati i metuti u garazu. I to jesenas. To su mi predlozili u ovlascenom servisu, ali jesenas je taj problem bio samo na ratkapnama izrazen, a sada kao sto vidite po celim kolima. Ne znam dal da i njega lepo operem pa u garazu? Nego jel ima jos ko od vlasnika 500L ovakav ili slichan problem? Nisam pitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probam pa javim, hvala na savetu. Da Bojane, ne znam, uzas. Ma kazem ti od prvog dana problem. Cim sam ga isterao iz salona to je pocelo da se desava. Ujutru zovem Ciao Ragazzi Fiat, javljam sta su rekli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najviše prašine upada u oblogu ručke menjača, užas!

U porub na volanu bele mrvice a nisam jeo burek za volanom već pozadi - sa decom (onomad su se malo zaigrali dok sam ih vozio kući pa smo zajedno ogladneli).

I otisci prstiju ostaju svuda, i po prozorima - Fiat kao da ne zna za foliju što se meće na display od mobilnog

Tptk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate kako kazu u Kini "jednom italijan, uvek italijan". Nikad se oni nece promeniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola0406 ja tebe prvom prilikom vodim na piće :) Čitam prvi post već 3. put i umirem od smeha  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubura! Pomagaj! Jel to tako na svakom 500l?

Već sam zvao servis, rekli su mi javiće mi se kada budu imali slobodan termin - evo čekam već 3 meseca, Izgleda da su prezauzeti jer nas ima mnogo sa ovim problemom

Tptk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pozivu Igore, evo cim dodjem sebi od problema s 500L, tj cim mi jave da li ima resenja, idemo na pice. A i svi vi ostali imate od mene pice kad se sretnemo negde u svatovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...