Jump to content
FAS Goran
cane

Novi put za Nikšić

Recommended Posts

slobodno idi preko durmitora,mnogo dobri putevi i predivna priroda,za uzivanje,a mozes sad slobodno magistralom skroz,nema sad preterano neke guzve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada preko Durmitora nisam isao verujem da je lepo :) a taman cu onda i preko Zlatibora, Kokin brod nema lepseg predela za voznju, ako budem uspeo da slika bacicu par slika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas jos jednu opciju koju nisi uzeo u obzir, a to je ibarskom magistralom, Cacak, Pozega, iza Uzica se iskljucis na Kremnu, Mokru Goru pa dalje na Visegrad, razvuces ga kroz tunele do Ustiprace :D, pa na Focu, granicni prelaz Scepan Polje (tu je malo kriticno), Pluzine, Niksic.

Moj izbor bi bio ipak ovo sto ti i "silenci" rece - ibarska, preko Zlatibora, Prijepolja, onda na granicni prelaz Jabuka, Pljevlja, Djurdjevica Tara, Zabljak, Niksic. Imas na toj deonici u pojedinim delovima poprilicno serpentina, ali generalno OK put. Nije sezona, pa neces imati ni guzve.

Mada i deonica koju pominjes od Zvornika preko Milica, Vlasenice, Han Pijeska, Sokolca, Rogatice i opet Ustiprace je prelepa za voznju :).

a taman cu onda i preko Zlatibora, Kokin brod nema lepseg predela za voznju

Samo da ti kazem da ako tako mislis, imas jos ihahaj da proputujes ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na predlozima :D ipak mislim da cu preko Zlatibora i Durmitora lagano nigde se ne zuri, da uzivam u voznji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji predlog nikako za Niksic preko Pljevalja, Durmitora zbog puta. Od Pljrvalja do Šavnika izgreben asfalt namerno napravljene rupe da bi se usporilo, taman uhvatite brzinu kad ono baaaam rupa i to dosta velike tako lupi da dusa zaboli, znaci prvom brzinom se mora prelaziti to trosi i vreme i novac, i bio sam jaka razocaran koliko je los put.. Al priroda majko mila, to treba posmatrati na Žabljaku ima snega pored puta :D priroda prelepa, kanjon reke Tare kakva boja reke ono je precisto i odmah nakon prelaza preko mosta ima restoran Žabljak cinimi se da se tako zove, njihova teleca corba vraca u zivot, nakon toga mnogo krivina i penjanja, vec posle Šavnika kada se spustate ka Nikšiću tu je nov put milina, i sve je super do Podgorice. Mnogo je bolje i brze kanjonom Morace sam sam se uverio :) to ako pricamo o uslovima na putu, al onu prirodu na Durmitoru stvarno treba videti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za put preko Bosne vam treba zeleni karton, a to je cena goriva u jednom pravcu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, mada sa bosancima nema problema na granici. Problem prave nasi naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja baš imam suprotno iskustvo, Bosanci prave problem, ulaziš na njihovu teritoriju koja nije pod međunarodnim osiguranjem. Naše uopšte ne zanima zeleni karton, kao ni na Makedonskoj granici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, naši ni ne gledaju imaš li karton kada napuštaš Srbiju, a opet ni kada dolazimo nazad jer imamo SRB table, tako da ni u jednom slučaju naše ne zanima taj čudan neki zeleni papir. :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da krenemo!

Sa' ću da idem ovijem putom iako su iskustva oprečna.

Jbg kad imam putnika sa slabim stomakom.

Hteo sam u Greciu ali se 'vako namještilo.

Daće Bog dogodine!

Ajd' u zdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...