Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Prestiž na tablici za 87.000 dinara

Recommended Posts

Mene zanima neka sirotinjska verzija 'posebnih' tablica, a to je da imam zadnja dva slova ista...
Dobio sam neki info da za to trebaju neke veze i cuda, i radnica sa saltera me preusmeravala na kancelariju sefova....

E sad da li je to stvarno tako ili ima neka normalna putanja do toga, zna li neko? :)

 

Edited by mare_kv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo prosto, il' da te usere da ti to daju kad stigne na red (što je malo vrvtn) ili da preko neke agencije za registraciju koja ima vezice platiš nešto sitno da to dobiješ.

Jednostavno su poželjne pa se sa tim slovima na kraju trguje. U NS se cena kreće od dve do pet crvenih. Bukvalno "čast" da ti to završe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rece kolega, samo dobra veza i malo srece da si blizu tih slova. Ja recimo imam TT :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na Bravou imao inicijale - IB... Slučajno sreo komšiju inspektora, pitao ga da li može da mi završi (bilo koje) tablice, samo da ne čekam (auto kupljen u Pančevu, a registrovan u BG). Kad sam došao tamo, teta vadi te sa inicijalima i smeška se - naravno pala je Milka i 200gr kafe!

Za Reno me je teta u stanici pitala koje ću, al da počinju sa K i rekla mi je da te sa dva ista slova pokupe i ostave u većoj policijskoj stanici u Milana Rakića - ni ne stignu u Mirijevo. Videh da lik koji radi tu u stanici ima na Scenicu (koji mu je zavljao @totti u bivšoj firmi) 1234-II

Edited by bane1321

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekose kolege, jedino da zamolis ljude koji rade tamo (ili podmazes ako treba :D) da ti sklone sa strane, jer ove "obicne" tablice stizu po redosledu.

 

Inace komsija je 1998. kada se menjala zvezdica na tablicama sa trobojkom ubo UE=111-11 na Peglici, ni dan danas mi nije jasno kako je to uspeo :D (posle je taj auto zavrsio kod mene pa sam se vozikao godinu dana na tim tablicama dok nisu promenili na ove sadasnje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ortak je u manjem mestu prvi registrovao auto sa novim tablicama, onda kada su se menjale, inace je policajac, i uzeo je 001-AA, posle opstinske glavonje skontali da su to hteli da daju predsedniku opstine, ali kasno, vec bile na Golfu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Vrlo prosto, il' da te usere da ti to daju kad stigne na red (što je malo vrvtn) ili da preko neke agencije za registraciju koja ima vezice platiš nešto sitno da to dobiješ.

Jednostavno su poželjne pa se sa tim slovima na kraju trguje. U NS se cena kreće od dve do pet crvenih. Bukvalno "čast" da ti to završe...

ovo cu da probam s obzirom da je ovaj tehnicki medju najvecima kod mene :D


A i svakako oticicu posle i jos jednom kao neobavesten da se raspitam na salterima sluzbe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites



Videh da lik koji radi tu u stanici ima na Scenicu (koji mu je zavljao [mention=10479]totti[/mention] u bivšoj firmi) 1234-II


Meni je neko sa jačom vezom pokupio 1100II, tako da sam morao da se zadovoljim sa 1101II
Bez ikakve nadoknade

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene jednom ukenjali inicijali tj salterusa mi sama predlozila od nekolicine koje su bile u opticaju tog dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni veza(nacelnik jedne stanice) kad sam uvezao auto u Srbiju dakle prva registracija dao mi tj trazio sam da li ima, i bilo je dan, mesec i moji inicijali na kraju, e sad ti brojevi i slova nisu nikome bitni nisu isti ali meni su jako bitni i nikad ne mogu da ih zaboravim.
Obicna slova i brojevi svi bi rekli razbacani, ali meni toliko pravilno napisani.
Naravno sve je free kad su prijatelji u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/22/2023 at 10:07 AM, MS PK said:

Kao sto rece kolega, samo dobra veza i malo srece da si blizu tih slova. Ja recimo imam TT :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 

Tutuban :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...