Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Prestiž na tablici za 87.000 dinara

Recommended Posts

Da, viđam i njega svakodnevno kod Zelengore, neki čilager je vozi, pretpostavljam da je tamo neki menadžer ili na nekoj poziciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve slike sam pregledao, i totalno zanemario tablice kada sam pročitao ono na braniku srebrnog Clia... Znači tako nešto kad napišu ljudi (deca, dečaci, kako god), pa koliki maloumni megašaban moraš biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photoshop, nema grad na NA.

Mozda i nema grad na NA...ali pre jedno dve godine stojim na semoforu u Kneza Milosa a ispred mene sivi audi tt i ove tablice,ja i drugar komentarisemo...nismo mogli u trenutku da se setimo sta bi moglo da znaci. Ali tablica je vrh. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve slike sam pregledao, i totalno zanemario tablice kada sam pročitao ono na braniku srebrnog Clia... Znači tako nešto kad napišu ljudi (deca, dečaci, kako god), pa koliki maloumni megašaban moraš biti?

 

Skoro sam video taksistu(covek srednjih godina) kome pise pozadi, bolje biciklom na kurvanje nego meckom na posao  :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da me pratis i ja sam zalut`o ... ispisano na zadnjem staklu nekog gastosa iz nekog sela u okolini Smedereva, koji zivi i radi u Austriji ... mator covek, ali voli da zivi, Ford Mondeo star 4 - 5 godina, alu felne, tamna stakla, muzika uvek pojacana do daske :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Skoro sam video taksistu(covek srednjih godina) kome pise pozadi, bolje biciklom na kurvanje nego meckom na posao  :ph34r:

 

 

To je sam video na nekom auto forumu nekom liku u potpisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima neko je sad rekao da je video na x6 tablice wtf, e sad po Zemunu isto ide bmw sa istim tablicama wtf a nije x6 ?

Mogu čak i sliku da okačim od lika.

Takođe ima audi  tt kome su tablice NA Q TE N8 u fazonu na kur... te nosam, šta to nije protiv morala? Svaka budala zna šta to znači :) Imam i njegovu sliku :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bmw jednom od jednog čoveka čija žena dolazi kod moje keve u firmu sa tim kolima, na tablicama piše wtf, a ovaj audi tt je često parkiran preko puta picinog parka, skoro svako veče posle 10, ispred kladionice, i svaki put kad prolazim od tuda smejem se kad vidim te tablice. 

Takođe imamo tablice BG HONEY BG MUFTY BG KRIMI i još gomilu takvih slika imam u kompu, ako nikom ne smeta mogu da okačim sve te slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako od bmw nemam sliku da se lepo vidi, jer nisam mogao da slikam lepo jer je žena tu stajala, ali u pitanju je serija 6 kabriolet, verovatno ste ga viđali.

 

cxcb3605.jpg
 
cxcb3606.jpg
 
ovo je Slovenac u pitanju. 
 
cxcb3607.jpg
 
cxcb3608.jpg
 
cxcb3609.jpg
 
cxcb3610.jpg
 
cxcb3611.jpg
 
cxcb3612.jpg
 
cxcb3613.jpg

 

 

 

Ovo su većinom slike sa neta, ali od njih sam viđao skoro sve, osim ovog hamera na kom piše TANJA, takođe nemogu da nađem nigde sliku od belog poršea na kome piše BG HONEY , nju viđam često kod hotela Moskva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...