Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Prestiž na tablici za 87.000 dinara

Recommended Posts

Audi sivi tt ja licno video u Kneza Losmia,slikao ga,lik me video u retrovizor da slikam,samo se nasmejao i otisao. Ali svaka mu cast za foru :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcb3615.jpg

 
Ovo mi se sviđa iskreno na ovom opelu :)

 

cxcb3616.jpg
 
cxcb3617.jpg
 
cxcb3618.jpg

 

I slikaću komšijina kola u pitanju je ford explorer a tablice BG MUNZE.

 

Ma da ja svako veče viđam na istom mestu taj audi tt, i svaki put usporim i smejem se, da me lik već zapamtio i maše mi ko budala iz kola. 


e ne vezano sa tablicama pre neko veče kod siva ka Hajatu, proleće lamborgini crni mali sa Švajcarskim tablicama, i kida sve kroz crveno žute trake, i poleću iz šteka saobraćajci u sivom puntu, pale rotaciju, prate ga 20 metara, lik dao gas i nestao, samo vidiš njih staju, odustaju, pale rotaciju opet i zaustave nekog golf 4, u fazonu tebi ćemo sad da jeb... kevu kad nismo njemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Audi je bas kod moje zgrade gde inace zivim, drze firmu Mak International.

 

cxcb3620.jpg

 

A ovaj Mercedes je isto njihov i on ima tablice NI MMMMM, inace u Le imala Mazda 3 LE XXXXX i posle nekog vremena je imao normalnu tablicu, da li ga nije na vreme registrovao pa mu oduzeli tablice ne znam, inace je to bacanje para po meni... Ima moj drug, farbar, iz Nis(a) :D koji je napravio tablicu NA QTE N8 tako da su to photoshopovi... :) a slikacu i Mercedesa ovih dana pa kacim... :)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi da sam pun para, uradio ovo ali na nekim dobrim kolima, gde će ljudi da se zagledaju u tablice i to ovako BG XX ( broj koji označava dužinu polnog organa) pa CM.

Znači BG XX CM jahahahahah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahahahahahaha, reci da može, pa to bi bilo brutalno, ma staviš na tavlicu BG 32 CM a pored nalepnicu u ladnoj vodi , ajhhahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videće te za par godina kad prođem sa nekim avionom kroz grad, a tablica seva :) male led sijalice uperim u njih da se dobro vidi, broj da se čisti svaki dan, posebnim voskom da se polira :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo kažem mene devojka koja ima 20 godina kad iznervira samo kažem ćuti da ne bi primila više cm nego što imaš godina, hahahhaa ;) još malo i i od toga više ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo kažem mene devojka koja ima 20 godina kad iznervira samo kažem ćuti da ne bi primila više cm nego što imaš godina, hahahhaa ;) još malo i i od toga više ništa.

Ja to onda moram babama da govorim :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha haahahahah jaoj živote, hahahaha ovo nije humano koliko se smejem.... totti legendo, hahaha 

Edited by Paradajz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...