Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Prestiž na tablici za 87.000 dinara

Recommended Posts

Ima i u Cacku BG - AKS 7, inace tamo nikog drugog nisam video sa tim tablicama, iskreno po meni je to bas seljacki.

 

U BG-u sam video hummer-a BG - JACA, hondu cr-v BG - I I I, Gl-a BG - BANE, itd itd...gomilu njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Nisu, audi i to A3, tablica IIII. Po meni glupost ne vidjena, da je ime ili neka fora kao WTF i sl. to i ajde...


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Nisu, audi i to A3, tablica IIII. Po meni glupost ne vidjena, da je ime ili neka fora kao WTF i sl. to i ajde...

 

Slazem se, jedino mi je ona bmw sestica WTF nekako OK, i ona astra opc BG - ANGRY

 

Sad se setih jos jedne grandovske Corsa OPC, BG - BATA :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pa mislim da bi se dosta preklapale želje, mnogi bi hteli to SU-xxx-SU, mada lepo bi bilo da mogu da se izaberu bar slova..

Mada da je ovo jeftinije, bila bi mnogo česta pojava, ovako se zna neka hijararhija, oni što imaju oni mogu da se qrče, a mi vozimo kako nam zapadne :rolleyes: Najgluplji su mi oni natpisi kao što recimo viđam KG-XXXXX, baciti 87.000 na tako nešto je za moj pojam teška budalaština.. Dok mi se recimo dopalo na Hameru BG-XXXL

Ovaj na Hameru ima para kupi sva nasa vozila pa i da bira tablice po zelji... a njegovi bivsi radnici nisu primali plate po godinu dana.

 

Cij je hamer? On je uzeo tablice cim su uvedene nove, i par dana nakon toga ja i ortak ga vidimo parkiranog kod palate albanija, ortak izvadi telefon da slika i neki lik sto nam je bio iza ledja samo rekao nemoj da slikas, seo i otisao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam ovaj xxxx u kg-u je X6 naravno, svaki drugi x6 ima neki natpis, kakav auto takav je i vozac ;) Npr. video sam i CU-XXXXX takodje X6.

 

Jeste, beli x6, a sad ima i novi Tuareg sa sličnim tablicama, a Mislim da i u Jagodini ima isto x6 sa nekim iksevima... U Jagodini sam ispred dvorišta video 3 francuska auta sa registracijama JA-XXX, JA-YYY i još jedan isto sa tri ista slova, ne sećam se šta beše, ali iz iste kuće su.. 

 

 

U BG-u sam video hummer-a BG - JACA

 

mimoišao sam se jednom prilikom oko Kraljeva sa tim Hamerom, žensko vozi.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Jagodini sam ispred dvorišta video 3 francuska auta sa registracijama JA-XXX, JA-YYY i još jedan isto sa tri ista slova, ne sećam se šta beše, ali iz iste kuće su.. 

 

Ako si vec ***, barem budi originalan:

 

1466159_462271757215500_1363547678_n.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na ove pojave gledam dvojako.

Jedna vam je poznata ali sa druge strane nije lose da se u kasu slije koja parica vise kada ljudi imaju razne fetise koje uz to mogu da priuste. Ovo bi trebalo primeniti u raznim oblastima jer je vrlo korisna stvar. Sigurno bi se na to gledalo malo drugacije kada bi primera bilo vise i kada bi se taj novac , recimo, usmeravao u neke humanitarne svrhe, ili tako nesto.

Mozda bi smo i pozdravljali takve akcije i osobe kada znamo da su izdvojili pozamasnu svotu i uputili je onima sa takvim potrebama.

Jedino da se izmene neka ogranicenja i uvedu mastovita resenja, u kojima siguran sam da ne oskudevamo, a da ostane u granicama ukusa i zakona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na ove pojave gledam dvojako.

Jedna vam je poznata ali sa druge strane nije lose da se u kasu slije koja parica vise kada ljudi imaju razne fetise koje uz to mogu da priuste. Ovo bi trebalo primeniti u raznim oblastima jer je vrlo korisna stvar. Sigurno bi se na to gledalo malo drugacije kada bi primera bilo vise i kada bi se taj novac , recimo, usmeravao u neke humanitarne svrhe, ili tako nesto.

Mozda bi smo i pozdravljali takve akcije i osobe kada znamo da su izdvojili pozamasnu svotu i uputili je onima sa takvim potrebama.

Jedino da se izmene neka ogranicenja i uvedu mastovita resenja, u kojima siguran sam da ne oskudevamo, a da ostane u granicama ukusa i zakona.

Istog sam misljenja.

Inace kod mene u komsiluku ima Hummer H2 sa tablom: BG-XXXXXXL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na ove pojave gledam dvojako.

Jedna vam je poznata ali sa druge strane nije lose da se u kasu slije koja parica vise kada ljudi imaju razne fetise koje uz to mogu da priuste. Ovo bi trebalo primeniti u raznim oblastima jer je vrlo korisna stvar. Sigurno bi se na to gledalo malo drugacije kada bi primera bilo vise i kada bi se taj novac , recimo, usmeravao u neke humanitarne svrhe, ili tako nesto.

Mozda bi smo i pozdravljali takve akcije i osobe kada znamo da su izdvojili pozamasnu svotu i uputili je onima sa takvim potrebama.

Jedino da se izmene neka ogranicenja i uvedu mastovita resenja, u kojima siguran sam da ne oskudevamo, a da ostane u granicama ukusa i zakona.

Istog sam misljenja.

Inace kod mene u komsiluku ima Hummer H2 sa tablom: BG-XXXXXXL

Malopre ga videh na Dusanovcu,crni hamer,BG-XXXXL...to mu je tablica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...