Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Au brate, pa ovi pokolj i kolima i telima napravili :) 

Jedan drugar, koji baš baš, poštuje propise, vozio je neke stvari, i vukao se po ulici, tipa oko 40 na sat, mogao je više, al nije teo, i preseče ga neki lik preko pune linije, i zakoči mu od napred, drugar jedva zakočio, i zatrubio mu, kad ovaj staje, izlazi lik 2 sa 2 kako drugar kaže, sa pendrekom na izvlačenje i kreće da se dere da drugar izađe iz kola, i ide ka njemu, a drugar je ok dečko, ali kada popizdi postaje baš psiho, da gas udari ga i ode, sad šta je liku bilo pojma nemam, ali je zaslužio, jer nisu mi jasni ti fazoni, em sam je kriv, em oće da ti lomi noge, pa sine onda ćeš naleteti na budalu ko što je moj drug koja će da te zgazi i ostavi tako. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ga vidim da mi izadje sa pendrekom, palicom ili cime god u rukama ... udario bih ga kolima pa ne znam sta da se desi ... par puta mi je doslo da izadjem, ali posle par sekundi shvatis da jednostavno ne ide tako, jer jedan trenutak nerazmisljanja moze da te odvede u zatvor ili bolnicu ... mozda i na groblje ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo brate, može on tebe teško da sjebe, možeš ti njega, u svakom slučaju biće sranja zbog ničega, ali jbg, eto šta sve hoda ulicom, plus uz sve to nisam napisao da je drugar bio ili sa mamom ili sa babom ne mogu da se setim, znam samo da im je prevozio neke stvari, i sad što on kaže treba neka budala da me bije i lomi pred mojima, na sred ulice, kaže bolje da sam ja njega zgazio, a nije lagao dečko pokazao mi je snimak sa kamere, i obrisao čim sam odgledao. Jedino što je možda malo preterao za lika, na videu baš nije 2 sa 2 :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se pokvario, jednom se drugaru ugasila vektra automatik dok je pokusavao da se okrene na sred puta, ne mozes ni da guras ni da pomeris auto :D nesto je cackao ispod haube i upali nekako, ali se za par minuta stvorila kolona sa obe strane :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma idi bre, ja reko sad ce da krene sam na sred puta i nesto slicno....kad ono svakodnevna situacija na ulicama  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daj, zaključi - to je putnički kombi u kome je samo vozač. Verovatno od kuće ide na posao. Raskrsnicu je prošao na crveno, rotaciju je uključio tek kada je odlučio da se ne zaustavi. Na vidiku mi je bio i na sledećem semaforu, stao je i kod Julinog brda i kod FMP-a. Skrenuo u Radničku. Sve bez rotacije. Klasična zloupotreba rotacije na raskrsnici, pa čak ni tada nije imao pravo da prođe na crveno.

Edited by Saobraćajna Kamera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost,nikada niko ih nije kaznio za to,bar ja nisam upoznat...

A takvih situacija se dnevno nagledam mnogo puta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...