Jump to content
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Danas mi je bilo krivo sto nisam imao kameru.Zapocinjem preticanje ,a posto gospodin u scenic I 4x4  ide malo preko isprekidane linije ja mu svirnem jednom on nista ja jos jednom on opet nista,ja po treci put on se pomeri i kad sam bio na pola lik namerno cimnu na mene i vrati se.Obidjem ja njega lepo,izbacim sva 4,on me obidje,ja po gasu obidjem ga ponovo i stanem na sred puta,izasao iz auto da viidim u cemu je problem ,kad lik ubaci u rikverc i pun gas nazad.

domacini stoje na 1:19 a moja najveca brzina je bila u momentu 157km/h. posle radara 2-3km voznje do odmorista, e tu su bili cunjevi i usmeravanje, ulazimo na parking, medjutim nikog nisu zaustavili, izgleda su tek dosli i namestali se i onaj tamo sa famom i ovi ovde na odmoristu...jer je baja dosao meni s ledja u nekoj bembari, svaba, ako njega nisu zaustavili kontam da ni mene nisu snimili..ako i jesu, bice mandatna, nisam presao 161km/h
(ovaj snimak je losiji jer sam mu online sklonio zvuk, youtube mi zabranjuje video zbog pesme koja se cuje u autu...) izgleda je ipak dozvolio hd...

Edited by cika_kole

@Marko Stilo To je to mesto na koje mislis. Znam za to, a i sva druga mesta, ali su nekako svi ispred bili na 140km/h i niko se nije trudio da koci i ja za njima. Mada prosao sam ono odmoriste u koje su nas skrenuli sve. Sad ili nas nisu snimili. Delovalo je kao da su se tek namestali ili ce stici kuci...videcemo u narednih par meseci...hvala u svakom slucaju

@dach@na cajgeru je bilo isto tu negde, mada nije mi bitno, stigne platis i vozis dalje...ako stigne za poene i dozvolu, zena je vozila juce... ;)
1 je radar. 2 je odmoriste gde te usporavaju znakovima do 30km/h i onda skrecu cunjevima....

Untitled.jpg

evo i snimka gde su nas skrenuli. odmaraliste Lovcenac. Sad kontam da su nas pucali i upucali stranca bi odmah zaustavili, jer njega naci im je ono...mene bi nasli kako god, domace tablice...u toj bulumetni je bilo desetak automobila sa stranim tablicama, a jedan pre nego sto sam ja naisao na radar je proleteo barem 180-190 i nije ga bilo na parkingu, jer sam ja naisao 5 minuta posle toga...a njima treba barrem deset da ga legitimisu i povedu ka sudiji...

Edited by cika_kole