Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Tol'ki Beograd, a ti se sve uhvatio komšiluka mi, Banovog Brda, Vidikovca, Košutnjaka, Sajma....ae malo šaraj... :D :D :D

 

Aj ne zezaj, ima i Novog Beograda, Kragujevačkog puta, Ibarske, autoputa Subotica - Beograd, šaraj malo po snimcima ;)

 

Šalim se, 90% snimaka je na relaciji kuća-posao-kuća..

 

Samo cekam kad ce mene da snimi,ja pravim milion prekrsaja dnevno,ali sa sluzbenim :D :D

 

Ma samo reci koji ti je službeni auto, da naoštrim kameru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost,ali jeste,njima se gleda kroz prste. Cast izuzetcima,ali vozaci GSP-a su jako,jako bezobrazni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemanjina, juče:

 

 

I tako svi čekamo dok jedan Peogeot 607 ne prođe na drugu stranu, a "uredno" parkirani upotpunjuju doživljaj. Kao i odsustvo policije i parking servisa.

 

Jutros:

 

 

Prilično sam se iznenadio dok sam pogledom pratio ovaj Fokus sa prvog dela snimka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video pandure i odma koci... najvise me nerviraju likovi koji gde je ogranicenje 60 a oni vide pandure i onda ga ufitilje 20 ce da se ugase koliko sporo idu.. da sam pandur, ja bih takve zaustavljao i peglao, pa da vidimo kakve su gume, pa da rade sve sijalice i da li imaju sve od opreme, jer su to uglavnom oni jazavci koje mrzi da zamene sijalicu oborenog pa voze sa dugim ili znaju da nesto na autu ne valja pa onda misle da ce sporom voznjom da odvuku paznju sa sebe, ali bas mislim da je time vise privlace...

Stilo ne verujem da je nas, cim mu ne radi levo stop svetlo, to je verovatno neki bivsi vozac Golf dvojke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovaj kamerman je kriv, umesto da vozi on juru prestupnike i gleda da neko napravi prekrsaj i da ga on snimi ... pa to se desava kod nas svaki dan i ako se naviknemo na tako nesto bicemo bolji ljudi, manje cemo se nervirati, ako ces bas da snimas, snimi neku akciju, tucu na putu, kao braca rusi  npr ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovaj kamerman je kriv, umesto da vozi on juru prestupnike i gleda da neko napravi prekrsaj i da ga on snimi ... pa to se desava kod nas svaki dan i ako se naviknemo na tako nesto bicemo bolji ljudi, manje cemo se nervirati, ako ces bas da snimas, snimi neku akciju, tucu na putu, kao braca rusi  npr

:crazy:

 

Zašto se navikavati na nešto što je loše, i pritom očekivati da se tako postane bolji čovek? Šta, kao tolerantniji si na nečije gluposti i bahatost?

 

Ovaj kanal koji "teram" treba da posluži da se bar neko malo osvesti i pomisli i na tuđu i na svoju bezbednost kad sedne za volan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zato sto je to svakodnevna pojava, ako se nerviram uvek kad neko nije ukljucio migavac ili prosao na zuto, zivecu krace, ako shvatim da je to jednostavno postalo normalno onda necu ni obracati paznju toliko na to ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...