Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Ovog sto vozi po sinama sam i ja video, snimljeno je u Patrijarha Dimitrija relativno skoro. Mislim da je njemu dovoljna kazna popravka koju ce morati da radi posle te avanture. 

Za one koji nisu upoznati, nisu to sine koje izmedju imaju asfalt, nego zemlja i rizla, klasican off-road.

Stvarno neshatljivo sta ljudi imaju (nemaju) u glavi.

Edited by stef1985s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovog sto vozi po sinama sam i ja video, snimljeno je u Patrijarha Dimitrija relativno skoro. Mislim da je njemu dovoljna kazna popravka koju ce morati da radi posle te avanture. 

Za one koji nisu upoznati, nisu to sine koje izmedju imaju asfalt, nego zemlja i rizla, klasican off-road.

Stvarno neshatljivo sta ljudi imaju (nemaju) u glavi.

Tako je, 16.10. je ovo snimljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovome s alfom bi na licu mjesta oduzeo i vozačku i auto. Jedno je žuriti negdje, a drugo je divljanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakvih situacija imam svaki svakcati dan,tako da sam se navikao...

Ljudi voze kao muve bez glave,kao da us sami u saobracaju,uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovome s alfom bi na licu mjesta oduzeo i vozačku i auto. Jedno je žuriti negdje, a drugo je divljanje

Pa on i zuri divljajuci! hehehehe.

odma dozvola na godinu dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Situacije sa prvog snimka vidim po 20 puta dnevno. A na tom mestu ukrštanja sa šinama bude barem 2 čukanja sa tramvajem nedeljno. Rekord je 2 u pola sata  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa prvog snimka redovno doživljavam, svi idu u levu traku, valjda misle da iz desne može samo pravo prema pumpi da se vozi, pa onda direktno u mene, i još ne kapiraju zašto sednem na sirenu. Tu se ljudi opuste, odnosno kurcobolja klasična, misle da je lakše tramvaju da se zaustavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa prvog snimka redovno doživljavam, svi idu u levu traku, valjda misle da iz desne može samo pravo prema pumpi da se vozi, pa onda direktno u mene, i još ne kapiraju zašto sednem na sirenu. Tu se ljudi opuste, odnosno kurcobolja klasična, misle da je lakše tramvaju da se zaustavi.

 

Nema šta da misle da iz desne može samo prema pumpi, lepo je obeleženo i horizontalnom i vertikalnom signalizacijom.

 

Jednom sam se tu "zakačio" sa policajcem u službenom puntiću, trubio sam mu jer me seče a on uključi rotaciju i zaustavi me. Raspravljali smo se tu nekih 10 minuta i na kraju razmenili telefone da dođemo opet na isto mestu kada se otopi sneg i kada se budu videle linije koje razdvajaju trake.

 

Čuli smo se (ja njega zvao), a on je samo konstatovao da sam bio u pravu i izvinio se jer je pre mog poziva već išao da proverava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ovde je na prvom klipu pandur sa desne strane i takođe je iskulirao!? :rolleyes:

 

Pa naravno. Negde sam već pisao da oni rade kampanjski - ako im je danas zadatak da kažnjavaju za pojaseve onda ostale prekršaje neće ni primećivati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tol'ki Beograd, a ti se sve uhvatio komšiluka mi, Banovog Brda, Vidikovca, Košutnjaka, Sajma....ae malo šaraj... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kazu tamo voze sve ovi sto ne znaju :p

 

Ne kaže se "ovi što ne znaju" već "ovi divljaci" :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...