Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Pa da, u slucaju totalke nas je policija nagovorila na evropski, ali opet cim izadju na teren i prime poziv duzni su da naprave neku sluzbenu belesku cak i kad ne rade uvidjaj, posle je mene ta policijska beleska spasila od propasti, a imao sam i slike.

 

To je jos jedna dobra stvar na koju bih mogao da posavetujem, osim policije obavezno i da fotkas sam, da posle ne zavisis od nekog ili jos gore izduvas skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike obavezno. Sto pre i sto vise. Slikati prilaz mestu sudara da se vide znakovi iz oba smera. Sto vise slika, to bolje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posalji SAT-u, tj Alvirovicu, ako neko nesto moze uciniti, oni ce... Sumnjam da postoji mogucnost da se posalje direkt policiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj drugi ima blinkere. Ili je presretac pa juri prvog, ili je i prvi neka "sluzba" a s obzirom koji je auto, sigurno jeste.

 

Meni je zao sto nemam kamere, ali mi je za situaciju koju sam imao trebala i prednja i zadnja kamera da bi se videlo tacno sta se desilo. Verujem da sam nekome, svojom reakcijom, spasio zivot.

Povratak iz Donjeg Milanovca, pre Golupca, lepe krivine, Iza mene kao metak se pojavljuje Range Rover BG tablica, vidim ga u retrovizoru da dolece do mene, nailazim na levu krivinu, u krivini Golf ide u susret. Rover ima zalet i krece u preticanje jer od stene ne vidi Golfa, vec vidim direktan sudar u najavi. Dao sam odmah levi migavac i malo izbacio auto u levo, do linije. Baraba iz Rovera je ukapirao i legao na kocnicu, vratio se u traku i  za dlaku izbegao Golfa. Moja brzina je bila 80+ tako da bi sudar bio poguban.

Idiot me odmah posle krivine pretekao i nije cak ni upalio sva 4, mahnuo u znak zahvalnosti, nista... 

 

 

p.s. Pozdrav iz redakcije :)

Edited by milan-jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minutes ago, knezevic76 said:

kakva god da je služba, govedo je govedo.

Apsolutno se slazem, imao sam i ja situaciju sa saudijcima sto voze valjda neke bitne... Kao najgori kauboji se ponasaju, upale blinkere i smatraju da za njih vise fizika ne vazi, da svi mi mozemo da se ukopamo u mestu kada gospoda naidju. Stoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, danijel55 said:

Za micubisi nema greska,sigurno je auto sluzbe.U prijanovicima se u njemu nalazi cesto radar.Sigurno juri prvog.

Pomislio sam u tom trenutku zbog blinkera da je ovaj drugi policija koja juri razbojnika ali posle vidim na snimku da su oba Mitsubishi i to beli automobili, pa bih rekao da si ipak neki kriminalci koji zajedno putuju. Ovaj prvi me je sigurno jasno video iz daleka ali umesto da se vrati u svoju traku on je počeo da blica i prisilio me da kočim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lako mu da se bahati na Pandi :) Sto mu nije neki sleper naisao da vidis kako bi kocio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam danas na periferiji Mladenovca rade nesto desnu stranu ulice, neki kanal kopaju, tucanik nabijaju jedno pedesetak metara, I neki stilo upao prednnjim tockom u kanal :( Ispred kanala stoji neki dzip, dal ga je obilazio pa naisao u susret auto on cimnuo desno nemam pojma. A vide se i  masine, ima i kao neka traka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al mi nisu jasni likovi koji izađu da pokažu neku silu a onda se predomisle jer vide da su se preračunali :)
Kapiram, ako si izašao da pretiš, tj da se biješ, onda se biješ. Ovaj slučaj ove dvojce klasičan primer ko će prvi da udari pa da popije tužbu.

Sent from my SM-A546E using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/26/2024 at 9:38 PM, OMP said:

gde vide musu, ovo je ypsilon cak i jasno pise :)   

Za nepismene je to Musa :stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...