Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

On 7/23/2019 at 7:12 PM, marko.jovanovic said:

Ja kada vidim brdo stiskam gas, Midea 1.3mjet uz Bubanj Potok ka Beogradu i dalje ide 120km/h sa klimom :lol:. Još ima života u njoj. 

potvrdjujem, i ja musavu 120 uz bubanj potok,pa nek ide zivot i samo brzom trakom,a Midea je jos i brutalno cipovana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh uh, kako si ga navatao? Ovaj baš nema mozga, neki Danijelov ortak, vozi baja trkački kombi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svasta sam mu rekao, nije mu bilo sve jedno. Dete u kolima, da me je udario ne znam sta bi mu se desilo posle...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1, kako god nekom zvučalo, šalji. Mene je skoro "izgurao" baja sa autobusom, krenuo u moju traku dok sam ga obilazio, sreca pa je samo guma stradala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nisam skidao snimke ali od kada sam uzeo ovu kamericu dosta je lakse, sve ide preko telefona pa cu biti malo azurniji

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima baš puno budala koji uopšte na koriste mozak.. Skoro mi se desilo uključivajući se na auto put sa pumpe Mali požarevac naletim da kretena koji vozi

unazad prema meni.Sreća primetio sam mu rikverc svetla i nekako sam izebagao da ne udarim u njega.Nit je upalio sva 4 ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, debilčina u SUV-u, misli da je uvatio boga za muda. Često me napadaju grešne misli da se vozim tuda sa Ideom i da pustim neku budalu da me udari, pa da naplatim štetu i rešim se auta. A da u momentu udara namotam volan u desno, pa kud puklo da puklo!

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bilo:
1) zao auta jer sam uskoro isao na odmor pa bi isti propao u sredjivanju auta
2) steta ne bi bila velika jer i brzina nije bila velika, pa zajedno sa 1) ne bi bilo mnogo isplativo ostati u traci

U drugim okolnostima....

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Midee mi nije žao

2. Ako u momentu udara naglo smotaš volan u desno šteta može da bude veća, možda padne i neko prevrtanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice vozaca kombija i slanja mail-a firmi, nema od toga nista. Tolika je frka za vozace da mu verovatno cak nece ni preneti niko. Jedino tako sam ili preko policije i sl. :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooooo daaa! Već vidim naslov u Bljucu: "Jezivo, vozač automobila za dlaku izbegao smrt", ili: "Bahati vozač kombija zamalo poslao u smrt porodicu...."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan samoubica, dvoje nale dece u kolima van decijih sedista...



Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@knezevic76 Cek, ovde mi nije jasno, on nece da se skloni tebi koji vozis 150 gde je ogranicenje 50?!

Ne ulazim u to koliko tu moze da se vozi, ali ogranicenje je 50, koliko se secam :)

 

Kad se saberem, zasto bi se sklonio? Covek vozi vise po ogranicenju nego ti, jbg po ovim kriterijumima, ovo tvoje je nasilnicka voznja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad su prebacili na 80 :) Ali nije njegovo (vozac bmw) da sprovodi pravdu koliko ce ko da vozi. Zavrsi preticanje i skloni se u stranu, a ako neko hoce da ide 200, njegova stvar. Da me shvatis pogresno, ne opravdavan brzu voznju, ali takodje ne volim ni kad uzajsu najbrzu traku i voze tacno po ogranicenju i ne zanima ih iza sta se desava. Neko mozda stvarno sa razlogom zuri (retko :) ) Mada mozda je ovde i proradio malo kompleks, ko ce ga znati.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic slicno obrazlozenje je imao jedan lik koji je doktorirao na Kembridzu kada me je ubedjivao da ne treba da se sklanjam tako kada sam u levoj traci.. Meni je puna 2 sata trebalo da mu objasnim zasto nije upravu i da ne treba uvek da se drzi pravila i teorema.  Treba da izgubis zivot zato sto se neki lik zakucao u tebe samo zbog tvoje tvrdoglavosti? 
Ne mozes ti nikome da ogranicavas koliko ce neko da vozi.
KAZNJIVO je voziti levom trakom.

Zbog takvih vozaca svaki dan nastaju kilometarske guzve. 

Bas pre neki dan kada sam isao na Navak, gospodja u Yarisu vozi levom trakom 80 :wub: ali nije ona kriva, krive su autoskole koje ne nauce svoje ucenike...

 

@knezevic76 u ovakvim situacijama imas 2 resenja: 
1. kupis projektore i led svetla, dovoljno je 2 puta da blicnes i svi se sklanjaju

2. opasniji nacin - obidjes ga sa desne strane i onda mu prikocis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od toga kako se ovaj put vodi i u koju kategoriju spada zavisi i to da li je u obavezi da se skloni, ili je dozvoljeno i preticanje sa desne strane.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ne pretičem desnom stranom.
Blicao sam mu iz daljine, video sam da ne reaguje, pa sam usporavao, iskustvom poučen sam i upalio kameru. Tačno sam znao da neće da se skloni.

Najbolje da su u sve tri trake išla trojca jedan do drugog i svi 80km\h, ako ćemo o ograničenjima i ponašanju u saobraćaju.
Ali ovo nije poenta, poenta je što ljudi ne poštuju levu traku.
Ja mogu da vozim i 200 al ako nemam nikog više da preteknem, vratiću se u desnu, možda ima neko brži od mene.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Danilo1 said:

KAZNJIVO je voziti levom trakom.

Nije u gradu, bulevarima i slicno. Ovaj snimak je nastao na putu u naseljenom mestu (koliko god to bilo debilno i izgledalo). 

Evo i sa foruma deo teme

 

U naseljenom mestu mozes voziti levom trakom, na autoputu i motoputu ne mozes, kaznjivo je. Ovaj put nema oznake da li je motoput niti da si napustio naseljeno mesto. Zato se i desava da sa radarom stoje negde i pecaju na 50kmh. Ako te uhvati sa 80 kmh ti popijes kaznu za prekoracenje od 30 kmh u naseljenom mestu, a za ovih 150 je nasilnicka voznja. 

2 minutes ago, knezevic76 said:

Ali ovo nije poenta, poenta je što ljudi ne poštuju levu traku.
Ja mogu da vozim i 200 al ako nemam nikog više da preteknem, vratiću se u desnu, možda ima neko brži od mene.

U pravu si potpuno, samo si ovde ti njega ugrozio svojim ponasanjem a ne on tebe. 

mislim, kako opravdati 150 kmh u naseljenom mestu?! Ovaj put se trenutno ne razlikuje ni po cemu od npr Bul. Zorana Djindjica ili Milutina Milankovica ili Nikole Tesle ili Pozeske... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...